ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN
vprašaj se, 30.08.2025 ob 11:23
Bah, 30.08.2025 ob 00:28
Pa ja, sedež v Gazo, v Etiopijo, Burkina Fasso itd. USA pa naj tudi popolnoma prenehajo financirat to skrpucalo ljudožercev (22 ali 27 procentov 3,72 milijard dolarjev za 2025, če se ne motim.
Spomnite me, kdo je bil predsednik ZN v 70ih letih. Kurt Waldheim, a ne ? Fino, no. 7.oktobra 2023 so bili predstavniki ZN dokazano obveščeni o pogromu, ki se pripravlja. So kaj naredili proti, ti “humanisti” ? Nič.
Zakaj Netanjahu ni nič naredil, ker je eno leto vnaprej vedel za načrtovan pokol. Vprašaj se 😀
Zato, ker jih perejo, da je potrebno “revčkom samo dati možnost, samo pomagati”, samo dajati bilijone EU denarja 2,3 vsakih nekaj let če se ne motim. Samo na delo spuščati, kjer so popisali točno vse do psov in papagajev in naredili mape za napad. Z ISLAMISTI IMATE OPRAVKA IN NE Z NOEMALNIMI LJUDMI. V EU DOBITE SVOJ OKTOBER 7 V PARIZU, POTEM BO IZRAEL DIRIGIRAL KAKO SE BO DELILA FRANCIJA. DOGOVORJENO. ŠE OSLOVSKI SPORAZUM ZA DELITEV EU DOBITE.
Komaj čakam, da jih Pernati navozijo sem, ko za čaza zločinske JugoSlavije. Spakiram takoj v Izrael, vi se boste v sobicah skrivali, ko vas bodo zažigali, vam ledvica iztrgali ko Judu in jih pojedli, črevca in otroka iz maternice, o da ti da tvojega dojenčka v pečico pečt in da ti pizdo od grde hčerkice nasuva z železno palico 😀 Kaj je Slavček, ti ne paše več podjebavat!? Bi še? Da ti hčerko posiljujejo medtem, ko jo z noži zabadajo in da ji odrežejo prsi s katerimi se žogajo tvoji Islamistični bratje levičar KvaziSlavski. Jebite se za vse.
Udine, 31.08.2025 ob 02:10
Ne morem se spomniti katerefa lwta je že Slavec ustanovil Laibach, Trieste in Marburg : D jočem od smeha. Saj boste Jugolažem še sami začeli verjeti. Povsem nekritični do sebe.
Predlagam, da se takoj odseliš v Izrael. Sigurno imajo še kako mesto v umobolnici in boš prej na vrsti kot pri nas 😀
naj spakirajo, 30.08.2025 ob 22:59
tkolele je, 30.08.2025 ob 15:15
Kukulele213, 29.08.2025 ob 17:59
»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«
ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.
Če onemogoči zastopnikom Palestine prihod na zasedanje ZN v New York, gre za kršitev mednarodnih obveznosti ZDA kot države gostiteljice. Mislim, da si ZDA tega vseeno ne bodo dovolile, ker bi s tem izgubile tisto malo verodostojnosti, ki jo še imajo in bi po vodi splavala Trumpova samonominacija za Nobelovo nagrado za ‘mir’. Če bi Nobelova nagrada bila samo medalja, se zanjo Trump ne bi potegoval. No, ker gre za denar pa… tega milijarderju ni nikoli dovolj.
ZN naj zapustijo NY in se preselijo v kanadski Montreal ali Ottawo.
Kanada je tudi cenejša kot New York.
predlagam, 31.08.2025 ob 09:29
Predlagam, da se takoj odseliš v Izrael. Sigurno imajo še kako mesto v umobolnici in boš prej na vrsti kot pri nas 😀
Ti pojdi v umobolnico v svoji domovini saj niste od tu. Genetski test si kupi, sprašuj se o zadnjih 100 letih genocida Krainerjev in po genetskem testu teci po pomirjevala. Uspavala in nekaj proti halucinacijam o Sloveniji.
“Združeno kraljestvo izraelski vladi preprečilo udeležbo na velikem londonskem sejmu orožja. Bravo Angleži, tako se dela!”
Anglija je kapitulirala. Šarijski sveti odločajo o življenju muslimanov, policija se umika iz celih četrti, Angleži pa se počutijo drugorazredni v lastni državi. Ko država popusti šariji, izgubi lastne zakone.
London je simbol padle Evrope – mesto, kjer multikulturnost pomeni izgubo pravic za domačine. London je dokaz, da multikulturnost na koncu pomeni eno samo kulturo nad vsemi – islam.
Angleži so iz gospodarjev postali tujci v svojem mestu. In ker tam, kjer šarija stopi v veljavo, svoboda umre, EU ne pada zaradi islama, ampak zato, ker sama odpira vrata in kleči.
Trieste Laibaxh Marburg, 31.08.2025 ob 11:08
Ti pojdi v umobolnico v svoji domovini saj niste od tu. Genetski test si kupi, sprašuj se o zadnjih 100 letih genocida Krainerjev in po genetskem testu teci po pomirjevala. Uspavala in nekaj proti halucinacijam o Sloveniji.
Poglej kako 25.000 germanskih jodlarjev na avstrijsko nemški meji poje slovensko pesem ‘Ena bolha za pomoč’. Vsi tile sanjajo o idilični Sloveniji in b si želeli biti Slovenci 😀
.https://klip.si/video/sasa-avsenik-objavil-posnetek-iz-avstrije-25000-ljudi-prepevalo-njegovo-pesem
Kako pride do izgube pravic in svobode? (kot v Angliji)
Glavni zakon islama: boj traja, dokler niso vsi pod islamom (če se ne boriš, te podredijo).
⬇
To pomeni uveljavljanje zakonov z nasiljem ali spletko – stalno potiskanje meja, vedno nove in obsežnejše zahteve, stalna agresija.
⬇
Evropa popušča – v imenu multikulturnosti sprejema zahteve, dovoljuje izjeme, se umika.
⬇
Vsako popuščanje pomeni manj pravic za domačine in več moči za šarijo.
⬇
Na koncu domačini postanejo drugorazredni v lastni državi.
⬇
Končni rezultat: izguba pravic in svobode v imenu “tolerance”, “miru” in “multikulturnosti”.
Zgodovinska primerjava
To ni nič novega – isti vzorec se je zgodil v preteklosti:
– najprej so muslimani zavzeli Medino (zaveznike poklali ali podredili),
– nato Meko (zaveznike poklali ali podredili),
– nato so postopoma oslabili in uničili še ostali rimski imperij (multikulturnost) z zavzemanjem mest, ker trgovci niso več upali do mest, ki so jih zavzeli muslimani (ker so vedeli, da jih bodo pokradli in pobili) – varnost in moč sta izginili, prostor pa je zavzel islam. Tako so zavzeli rimsko obmorsko Afriko.
Torej je vzorec jasen:
stalno nasilje in zahteve + popuščanje in umikanje = izguba svobode.
Islam nikoli ne premaga močnega imperija – premaga tistega, ki je že v razsulu. Tako je padel Rimski imperij. Tako danes pada Evropa.
Rimski imperij (6.–7. stol.)
Evropska unija (danes)
Kuga je pomorila milijone, prebivalstvo je bilo zdesetkano
Demografska kriza, nizka rodnost, množične migracije spreminjajo strukturo prebivalstva
Ekonomski kolaps: propadle trgovske poti, visoki davki, korupcija
Ekonomska kriza: dolgovi, inflacija, davčni pritiski, korupcija elit
Notranje razprtije: politična nestabilnost, razdeljenost
Notranje razprtije: ideološki spopadi, politična paraliza, razpad zaupanja v institucije
Vojaška izčrpanost zaradi stalnih vojn s Perzijci
Varnostna izčrpanost: vojske skoraj ni, policija nemočna, ulične tolpe prevzemajo nadzor
Religijski razkol: Rim je bil razdeljen med krščanstvom in poganstvom
Duhovni razkol: izguba krščanstva, praznina, multikulturnost brez temelja
Islam izkoristi trenutek šibkosti → hitro osvoji Sirijo, Egipt, Severno Afriko
Islam izkorišča šibkost EU → no-go cone, paralelne skupnosti, politični vpliv
Rim ni padel zaradi moči islama, ampak zaradi svoje lastne oslabelosti
EU ne pada zaradi moči islama, ampak zaradi lastne kapitulacije
Točn tko, 31.08.2025 ob 11:02
Kanada je tudi cenejša kot New York.
Ni prvič, da ZDA izsiljuje UN. Leta 1988 so ZDA zavrnile izdajo vizuma voditelju PLO Jaserju Arafatu, zaradi česar so morali Generalno skupščino ZN preseliti iz New Yorka v Ženevo, da bi lahko nagovoril Arafata. UN bo moral vajo ponoviti in razmisliti o preselitvi sedeža UN v drugo državo, ki spoštuje mednarodne obveze.
Vsi, ki podpirate Palestino, podpirate lastno suženjstvo. Z vami bodo isto delali kot z Izraelci – če ne bo vse po njihovo.
Z vami bodo delali točno tako, kot s kristjani v Arabiji, Turčiji, Siriji… ker to so bile KRŠČANSKE DEŽELE. Turčija in Sirija 100 %. Arabija pa je imela ostanek poganstva.
Upsss. aja, po vseh teh stoletjih v Arabiji, Turčiji in ostalem bližnjem vzhodu ni več kristjanov, kjer pa so, so pa zatirana in zasužnjena manjšina….
GLEDATE LASTNO PRIHODNOST, KO GLEDATE BLIŽNJI VZHOD, PA TEPCI NIMATE MOŽGANOV, DA BI DOJELI.
Mislite, da boste imeli pravice? Ja, take kot v Angliji ta trenutek, ko so žensko zaprli za 36 ur, ker je napisala komentar, ko je nekdo ubil 3 deklice.
“če je to res, da je ilgalni migrant musliman to naredil, potem bo izbruhnil pekel, nasilje, ljudje bodo skočili v luft…”
In so jo zaprli za 36 ur, ker je omenila muslimana. Tako postaneš TALEC v lastni državi. USTRAHOVAN človek, ki se boji resnice, zato molči in popušča… dokler ne postane zatirana in oderuško obdavčena manjšina.
Poglej poglej, 31.08.2025 ob 12:18
Poglej kako 25.000 germanskih jodlarjev na avstrijsko nemški meji poje slovensko pesem ‘Ena bolha za pomoč’. Vsi tile sanjajo o idilični Sloveniji in b si želeli biti Slovenci 😀
.https://klip.si/video/sasa-avsenik-objavil-posnetek-iz-avstrije-25000-ljudi-prepevalo-njegovo-pesem
Smešni ste. Migrantje, s trenuhom ta kruhom ste se navlekli iz vaših rodnih Slavij. Enako ko se zdaj Mzslimani. Na koncu domačini postanejo drugorazredni v lastni državi, zaradi Slavcev ali Muslimanov. Imaš celo mzslimanhenhe Slavce. Saj niste normalni…
Po zavzetju gaze pride še zahodni breg in kmalu bomo lahko brali pravljice o nekih palestincih, ki so zlobni teroristi in so povijali vsepovprek nedolžne belce in ki so imeli hudobno vero islam. In v vsaki pravljici dobro zmaga nad zlom. Tako da palestina pa,pa … pa lahko noč levuharski jokači. Pa robčke si vzamite za poroko kurbetine in pernate podgance.
Senator Chris Van Hollen pravi, da je Izrael njemu in senatorju Jeffu Merkleyju zavrnil dovoljenje za pridružitev jordanskemu letalu za prevoz pomoči v Gazo.
»Netanjahu omejuje vstop tovornjakov s pomočjo v Gazo – najboljši način za dostavo hrane stradajočim ljudem tam – zato Jordanija nekaj dostavlja z letalskimi desanti,« je Van Hollen zapisal na X.
sam fprašam, 31.08.2025 ob 15:33
Ali bodo Netanjahuju sodili na mednarodnem sodišču za vojne zločine v Haagu kjer so sodili tudi zločincem iz nekdanje Jugoslavije ali bodo ustanovili novo sodišče posebej za zločine na Bližnjem vzhodu in s sedežem nekje drugje? Kdo ve?
Najbrž mu bo sodilo kar sodišče v Haagu, ker je izdalo nalig za aretacijo.
“Ali bodo Netanjahuju sodili na mednarodnem sodišču za vojne zločine v Haagu kjer so sodili tudi zločincem iz nekdanje Jugoslavije ali bodo ustanovili novo sodišče posebej za zločine na Bližnjem vzhodu in s sedežem nekje drugje? Kdo ve?”
A za samoobrambo se gre na sodišče? Se pravi, če meni en postreli cel kup sorodnikov, grem jaz na sodišče, ker se branim ali gre tisti, ki jih je pobil?
1. Če imamo demokracija: samoobramba je dovoljena, ker te drugače pokoljejo in te ni (Turčija, Iran, Arabija…), tu se vsi drugačni dokončno izbrisani, ker vlada islamska diktatura.
2. Če imaš šarijo: proti nevernikom se je treba boriti toliko časa, dokler ni zadnji zasužnjen. Nevernik itak nima nobenih pravic… Izrael sploh nima pravice do obstoja. Tu vlada islamska diktatura.
3. Če imaš pol demokracijo, pol šarijo: na sodišče gresta oba.
Tko, sedaj pa, na čigavi strani ste?
Anonimno 3849, 31.08.2025 ob 15:49
“Ali bodo Netanjahuju sodili na mednarodnem sodišču za vojne zločine v Haagu kjer so sodili tudi zločincem iz nekdanje Jugoslavije ali bodo ustanovili novo sodišče posebej za zločine na Bližnjem vzhodu in s sedežem nekje drugje? Kdo ve?”
A za samoobrambo se gre na sodišče? Se pravi, če meni en postreli cel kup sorodnikov, grem jaz na sodišče, ker se branim ali gre tisti, ki jih je pobil?
1. Če imamo demokracija: samoobramba je dovoljena, ker te drugače pokoljejo in te ni (Turčija, Iran, Arabija…), tu se vsi drugačni dokončno izbrisani, ker vlada islamska diktatura.
2. Če imaš šarijo: proti nevernikom se je treba boriti toliko časa, dokler ni zadnji zasužnjen. Nevernik itak nima nobenih pravic… Izrael sploh nima pravice do obstoja. Tu vlada islamska diktatura.
3. Če imaš pol demokracijo, pol šarijo: na sodišče gresta oba.
Tko, sedaj pa, na čigavi strani ste?
Fašist še sam sebi ne verjame, ovce pa za njim ponavljajo nebuloze. V samoobrambi ne ubiješ 18.000 otrok, niti v samoobrambi ne stradaš civilistov, v samoobrambi ne odvržeš za 4 atomske bombe eksploziva na področje enega mesta. Točno se ve kaj je samoobramba, kaj je vojni zločin, zločin proti človeštvu in kaj je genocid. Tukaj Netanjahujeva ‘samoobramba’ pade na vseh nivojih.
Butara, 30.08.2025 ob 23:53
Edino pravilno, 30.08.2025 ob 23:09
Fukjeni Hamas je potrebno izkoreninit isto hezbolah.
Nihče od predstavnikov Palestincev v ZN ne predstavlja Hamasa ali Hesbolaha. Predstavniki zastopajo palestinski narod. To je enako kot, da bi Nemcem odvzeli vizume zato, ker imajo v Nemčiji skrajnodesničarsko teroristično organizacijo.
Palestinci = Hamas!
Vsaj večina njih. Izvolili so Hamas na oblast. Ne samo v Gazi, tudi na Zahodnem bregu so bila še isti dan, 7.oktobra, ko so Hamasovci napadli, klali in posiljevali civiliste, velike zabave, rajanja in zborovanja v podpotro junakom Hamasovcem!
In ne samo to, isti in naslednji dan so bila zborovanja in praznovanja v podporo Hamasu tudi v New Yorku, Londonu in po drugih evropskih prestolnicah.
Gotovi ste, kot vam nekdo tu na forumu rad reče “zabita čreda”! Gotovi! Vi idioti mislite, da se bo Hamas in njemu podobni ter njihovi podporniki ustavili pri Židih???
Forum je zaprt za komentiranje.