ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN
»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«
ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.
Kukulele213, 29.08.2025 ob 17:59
»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«
ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.
Podpiram preklic. Naj nehajo ebat celo EU in Slovenijo s štipendijami. Mi nimamo za 1 m železniške proge. Sramota od države. Ceste imamo slabše, kot v Palestini. Ljudje podnajemniki živijo v enakih razmerah, kot v Palestini.
Podpiram, 29.08.2025 ob 20:31
Podpiram preklic. Naj nehajo ebat celo EU in Slovenijo s štipendijami. Mi nimamo za 1 m železniške proge. Sramota od države. Ceste imamo slabše, kot v Palestini. Ljudje podnajemniki živijo v enakih razmerah, kot v Palestini.
Toliko škode kot je Trump naredil ZDA in svetu, ni še nihče v zgodovini. Zapisan bo v zgodovino kot največji klovn.
Nobenega mednarodnega prava se ne upošteva več, proizvodnje se preusmerjajo v proizvajanje orožja, večinoma vladajo desnuharski diktatorji, ki ukinjajo in prepovedujejo svašta. In pri nas ta drhal je SDS..
Seveda so to naredili, ker Ameriko je samo podaljšana roka Izraela, židovsko cionistični kapital se je nagomilal v Ameriki nekaj časa in tudi že nekaj časa vlada. Že 1976 iranski šah na to previdno opozarja, Kenedy je bil pa itak umorjen zaradi pritiska na Izrael, hotel je skleniti antijedrski sporazum in jih mal povprašal po zdravju.
V ZDA se na obeh straneh postavlja kandidate za predsednika, če jih ne potrdi cionistični kapital v ozadju. AIPAC znatno financira vse vplivne ljudi, ker je na Bližnjem vzhodu v bistvu obratno preko Izraela Amerika pristona, seveda kje pa, kjer so naravni viri….Bomo videli, kaj bo z Venezuelo, ki ima ogromne zaloge nafte….Preko sporazuma z EU se vidi, kakšen bully Amerika je, koliko bo morali od nje kupiti, kar se je opozarjalo že dolgo nazaj, da bo to izsilila…
In ZDA in Izrael sta narejeni na genocidu in vojnah, Palestinci tukaj če bodo deležni kakega sporazuma, bojo lahko srečni, ker se kapital in vpliv pretaka tudi povsod po arabskih sosedih….
Seveda desnica je to zavila v par stvari ane, dobro je zbrendala, da smo mi beli rešitelji nekega sveta, da se širijo neke zahodne vrednote in ne vem kaj, to se širi z direktnim pobijanjem in kapitalom. Fina družba, ni kaj, seveda lahko vse prodaš debilom s povprečno osnovno šolo, sploh pa sedaj, ko je fake newsa največ, kar ga je lohk, še bolje, z umetno inteligenco ustvariš še več fake newsa…
Bejž bejž, 29.08.2025 ob 21:36
Toliko škode kot je Trump naredil ZDA in svetu, ni še nihče v zgodovini. Zapisan bo v zgodovino kot največji klovn.
NE drži. Resil jih je nevzdržnih migracij, sicer bi levi pod okriljem Sorosa ZDA že priključli BRICS. Ni se jim izšlo. Lahko so čist srečni, da Trump je. Komplet Eu pa zdaj stoji enako, kot so Biden in Haris administracija…v kolikor se ne bodo ubranili ruskih, kitajskih in afriških “vpadov”. Kaže slabo.
spremembe, 29.08.2025 ob 18:09
Kanada ni vec demokraticna drzava, ampak skrajno desna diktatura pod krinko levega socializma.
Če nisi črn, še ne smeš rečt črn, ampak brown, si jim vreden en piškav koorac. S
hja hehe, 29.08.2025 ob 18:20
Francozi so Izraelce skenslali že junija iz Paris airshow-a.
Kanadska veverica, 29.08.2025 ob 22:08
Če nisi črn, še ne smeš rečt črn, ampak brown, si jim vreden en piškav koorac. S Yooo, ko jim opokajo La Pariz, se bo Israelxem sladko posmejalo. Potem bojo Israelci začeli s priznavanjem 2 state solution for France, eden s Parizom, ampak nujno na pol. Drugi del bo z Masejem. Edino tam bo treba paziti, da ne bojo spet mila delali iz Judov (žajfa po resnični besedi, ker slovenćina je izmišljen jezik). Smrdljiva lažna “Slovenija” bo šla lepo nazaj na to kar smo bili, 5 delov, vrnili boste ukradene tovarne, podjetja, mesta… in domov boste šli kvaziSlavi 😉
Na tvojo veliko razočaranje je Slovenščina najstarejši jezik na evropski celini. Je edini jezik, ki je ohranil dvojino, ki jo je poznal praindoevropski jezik sanskrt, stara grščina in stara cerkvena slovanščina. Korenine jezika segajo v leto 1500 pred našim štetjem.
Mokre sanje, 29.08.2025 ob 22:43
Na tvojo veliko razočaranje je Slovenščina najstarejši jezik na evropski celini. Je edini jezik, ki je ohranil dvojino, ki jo je poznal praindoevropski jezik sanskrt, stara grščina in stara cerkvena slovanščina. Korenine jezika segajo v leto 1500 pred našim štetjem.
Ne samo, da je Slovenščina najstarejši jezik v Evropi ampak je celo dejstvo, da je sodobna hebrejščina izmišljen jezik, ki so ga vpeljali in pričeli govoriti šele v 19. stoletju. Podobno kot si je nek jud izmislil Esperanto. Če bi se prijel, bi danes v Izraelu govorili Esperanto 😀
Anonimno907, 29.08.2025 ob 22:46
Naj se ZN preselijo kar v Palestino, še najbolje da v Gazo. Točno tja ta smrdljiva, podkupljiva in nesposobna organizacija spada.
ZN smrdijo predvsem fašistom, tiranom in diktatorjem. Nič čudnega, saj so ZN nastali ravno z namenom, da bi preprečili zločincem izvajanje terorja.
ne samo ampak tudi, 29.08.2025 ob 22:59
Ne samo, da je Slovenščina najstarejši jezik v Evropi ampak je celo dejstvo, da je sodobna hebrejščina izmišljen jezik, ki so ga vpeljali in pričeli govoriti šele v 19. stoletju. Podobno kot si je nek jud izmislil Esperanto. Če bi se prijel, bi danes v Izraelu govorili Esperanto 😀
Tepko windisch po prvotnih prebivalcih. So morali tatinski Slavi spremeniti jezik, ga naphati z izmišljenimi besedami in prat glave. Porivat kvazijezik v šole kot drugi jezik in potem šole ookrast. Ironija, ko hodimo v ukradene nemške šole. Podobno kot poturčeni bosanci, ki so si namislilu, da so musliji.
Forum je zaprt za komentiranje.