ZDA hoče zavzeti večji del sveta
Mirovnik Trump bi na stara leta iz Amerike rad naredil imperij, da bi se sam sebi imeniten zdel, zato kar naprej grozi, da si bo zlepa ali zgrda pripojil Grenlandijo, Kanado, panamski prekop … Fouš je Putinu, ki vodi največjo državo na svetu in bi on rad še večjo. Ampak še vsak imperij je propadel in tudi poskus ameriškega bo. Če ne drugače, pa v državljanski vojni.
Neregistriran, 15.09.2025 ob 07:27
Mirovnik Trump bi na stara leta iz Amerike rad naredil imperij, da bi se sam sebi imeniten zdel, zato kar naprej grozi, da si bo zlepa ali zgrda pripojil Grenlandijo, Kanado, panamski prekop … Fouš je Putinu, ki vodi največjo državo na svetu in bi on rad še večjo. Ampak še vsak imperij je propadel in tudi poskus ameriškega bo. Če ne drugače, pa v državljanski vojni.
Dajte se zmeniti kdo bo zdaj okupiral več sveta! Eni trdite, da Rusi, drugi, da Ameri?
Da vem ali posadim rdečo peso ali brokoli.
Forum je zaprt za komentiranje.