Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZDA hoče zavzeti večji del sveta

ZDA hoče zavzeti večji del sveta

Mirovnik Trump bi na stara leta iz Amerike rad naredil imperij, da bi se sam sebi imeniten zdel, zato kar naprej grozi, da si bo zlepa ali zgrda pripojil Grenlandijo, Kanado, panamski prekop … Fouš je Putinu, ki vodi največjo državo na svetu in bi on rad še večjo. Ampak še vsak imperij je propadel in tudi poskus ameriškega bo. Če ne drugače, pa v državljanski vojni.

amerika je adijo pamet, iskreno sem raje pod rusijo

Odgovor na objavo uporabnika
Neregistriran, 15.09.2025 ob 07:27

Mirovnik Trump bi na stara leta iz Amerike rad naredil imperij, da bi se sam sebi imeniten zdel, zato kar naprej grozi, da si bo zlepa ali zgrda pripojil Grenlandijo, Kanado, panamski prekop … Fouš je Putinu, ki vodi največjo državo na svetu in bi on rad še večjo. Ampak še vsak imperij je propadel in tudi poskus ameriškega bo. Če ne drugače, pa v državljanski vojni.

Dajte se zmeniti kdo bo zdaj okupiral več sveta! Eni trdite, da Rusi, drugi, da Ameri?

Da vem ali posadim rdečo peso ali brokoli.

Donald Trump je Hollywoodski igralec. Ne mu vse verjeti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close