zaroka poroka
s fantom sva skupaj eno leto in zveza je res super. Danes me je fant zacel malo tako ne ravno direktno sprasevati kaksni prstani so mi vsec in potem sva nekako presla na temo zarocnih prstanov in me je spraseval kako naj bi izgledal kako ve za pravo velikost ce kupi prstan itd… vse je bilo malo po ovinkih (in ni bil pogovor samo o zarocnih prstanih ampak tuni na splosno o nakitu).
Ne vem, ali je bil samo navaden pogovor ker bi mi rad kupil kaj lepega ali je dejansko se malo po ovinkih malo pozanimal za zarocni prstan, ali se je samo malo hecal.
Saj ven da je malo bedasto vprasanje, vendar mi ne gre iz glave. kaj pravite fantje, kaj je to bilo?
Kaj pa, če si ti napeljevala v smeri poroke, potem pa je on kar tako malo začel govoriti o prstanih? Strinjam se z NM-3w, da ko te bo hotel zaročiti, te bo peljal k zlatarju. Ženske imamo različno dolge in široke prste in bi kar tvegal, če bi kupoval prstan na pamet.[/quote]
Zaročni prstan lahko kupiš “vzorčni”, tako da partnerko lažje “presenetiš”, potem pa lahko gresta skupaj tja in ji ga lahko izdelajo tudi po meri, če ji ni prav. 🙂
Draga radovednica. Naša mnenja so ti očitno odveč, ker si pač prepričana, da te tvoj dragi želi presenetiti s prstanom. To izhaja iz tega, da ne sprejemaš npr. mojega mnenja. So moški, ki želijo svojo drago presenetiti s prstanom, so pa tudi taki, ki so bolj praktični in direktni in jo peljejo k zlatarju. Kakorkoli že, želim ti, da bi se ti sanje uresničile in da bi bilo ravno to, kar si želiš.
poglej če te moški vpraša kaj ti je všeč je pač to to… zanima ga kaj ti je všeč… moški ne delamo črevesja iz navadnega vprašanja in eno simpl vprašanje če ti je všeč pražen krompir (ali prstan) ne pomeni da te bo jutri to čakalo na mizi ampak je to samo VPRAŠANJE.
teorije zarote so za druge zadeve
babnce smotane vedno vidite več kot je, pa čeprav nikoli ni bilo ali zelo zelo redko!
Kaj pa, če si ti napeljevala v smeri poroke, potem pa je on kar tako malo začel govoriti o prstanih? Strinjam se z NM-3w, da ko te bo hotel zaročiti, te bo peljal k zlatarju. Ženske imamo različno dolge in široke prste in bi kar tvegal, če bi kupoval prstan na pamet.[/quote]Zaroka je sama po sebi nepraktična in se mi zdi čudno, da bi praktičen človek hodil s punco k zlatarju, da bi izpeljal nepraktičen dogodek na praktičen način…morda če je pravnik?…ne bi vedela…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj pa, če si ti napeljevala v smeri poroke, potem pa je on kar tako malo začel govoriti o prstanih? Strinjam se z NM-3w, da ko te bo hotel zaročiti, te bo peljal k zlatarju. Ženske imamo različno dolge in široke prste in bi kar tvegal, če bi kupoval prstan na pamet.[/quote]Zaroka je sama po sebi nepraktična in se mi zdi čudno, da bi praktičen človek hodil s punco k zlatarju, da bi izpeljal nepraktičen dogodek na praktičen način…morda če je pravnik?…ne bi vedela…[/quote]
O zalezovalka Katenjka se javlja. :))
Zaroka je sama po sebi nepraktična in se mi zdi čudno, da bi praktičen človek hodil s punco k zlatarju, da bi izpeljal nepraktičen dogodek na praktičen način…morda če je pravnik?…ne bi vedela…[/quote]
O zalezovalka Katenjka se javlja. :))[/quote]Ampak seveda… v mojih tabelah piše, da so pravniki pragmatični, niti ne toliko praktični…predvsem pa piše, da ti nisi tipična njihova predstavnica–
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] O zalezovalka Katenjka se javlja. :))[/quote]Ampak seveda… v mojih tabelah piše, da so pravniki pragmatični, niti ne toliko praktični…predvsem pa piše, da ti nisi tipična njihova predstavnica–[/quote]
Draga Katenjka, namesto, da si delala tabele, bi se lahko na kak izpit prijavila. Potem bi lahko ugotavljali, ali si ti tipična naravoslovka ali ne. :)))) Tako si le wannabe naravoslovka.
Ampak seveda… v mojih tabelah piše, da so pravniki pragmatični, niti ne toliko praktični…predvsem pa piše, da ti nisi tipična njihova predstavnica–[/quote]
Draga Katenjka, namesto, da si delala tabele, bi se lahko na kak izpit prijavila. Potem bi lahko ugotavljali, ali si ti tipična naravoslovka ali ne. :)))) Tako si le wannabe naravoslovka.[/quote]Jaz sploh nisem naravoslovka, niti wannabe naravoslovka po vseh teh primerjavah z bukovostjo…ampak cenim tvojo skrb.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj pa, če si ti napeljevala v smeri poroke, potem pa je on kar tako malo začel govoriti o prstanih? Strinjam se z NM-3w, da ko te bo hotel zaročiti, te bo peljal k zlatarju. Ženske imamo različno dolge in široke prste in bi kar tvegal, če bi kupoval prstan na pamet.[/quote]
Zaroka je sama po sebi nepraktična in se mi zdi čudno, da bi praktičen človek hodil s punco k zlatarju, da bi izpeljal nepraktičen dogodek na praktičen način…morda če je pravnik?…ne bi vedela…[/quote]
[sup]ker sem nekje zgoraj omenjan … sicer nebi spustil prca tukaj[/sup]
koliko bejbik si pa ti že “zaročila” katenjka ☺
veste kaj ljubčki moji, tole s temi zarokami je meni osebno ena velika bedarija, ki ne pomeni nič.
sploh ne vem , od kdaj je to v naši kulturi. v naših časih smo hodili in se potem poročili, če se nam zdelo to pomembno ali pa ne in bili na koruzi-kot še danes.
če mi je fant kupil prstan za rojstni dan , pač nisva bila zaročena-to je bilo darilo.
saj razumem-drugačni časi, drugačni običaji-meni je to razpravljanje o zaroki in podobno , pač preveč pocukrano! pa še veliko reklame za nič!
a si ti samo Kardelja, Marxa, Lenina brala???
btw: zaroke so na teh meridianih že vsaj od mostiščarjev dalje (beri J. Jalen triologija Bobri, Sam, Vrh )
a si ti samo Kardelja, Marxa, Lenina brala???
btw: zaroke so na teh meridianih že vsaj od mostiščarjev dalje (beri J. Jalen triologija Bobri, Sam, Vrh )[/quote]
“Rod” si pozabil![/quote]
uff … hvala — malo me je.be … Bobri so cela triologija ☺
Forum je zaprt za komentiranje.