zaradi feminizma brez punce
spregovoril bom o resnem problemu – problemu feminizma in njega vplivu na moške
v današnji feministični družbi je nekaj močno narobe
feminizem promovira žensko neodvisnost in tako alfa moške
vse ženske si partnerje iščejo med alfa moški, ki predstavljajo manjšino
večina so beta moški, ki tako ostanejo brez spolnega dostopa do žensk
več let, celo celo življenje
če ne bi bilo pornografije, računalniških iger in marihuane, bi prišlo do patriarhalne revolucije
Feminizem? Ne vem, ce je v nasi druzbi tako izrazito prisoten, da bi izkljucno zaradi tega “pojava” bil kateri samski, mnogo vec problemov tiči kje drugje zakaj je kateri “na suhem”. Če nekomu nisi vseč, pač nisi; naredi kaj zato, da bo drugače ne pa si metati pesek v oči, da smo slovenske ženske feministke pa te zato nobena noče.
Kaj tukaj vse prebere človek za izgovore, jooooooj……….Slovenke smo množične feministke….haha.
Zdrav moški (tukaj mislim predvsem na urejenost psihe) se ne bo ustrašil feminizma. Ne gre za to, kdo bo prevladal, oba spola lahko kvečjemu pridobita. Če pa nekoga zmoti, da ženska lahko zasluži več od njega, ne postopa cele dneve pred štedilnikom, se posveti tudi sebi, ima pokončno držo, svoja stališča in poglede…potem je to njegov problem, ne problem družbe.
Ja ta je pa težka, ko spoznaš, da nisi (več?) “alfa”, da tisto kar si želiš ne dobiš đabe (kot si to dobil sedaj pri mamici) in se je treba za kakšno stvar tudi potrudit, stokrat probat predno ti enkrat nič ne rata….
Ni lahko res ne 😉
Lahko bi poenostavili zadeve tako, da bi ti v takšnih situacijah moški zdravnik predpisal babo na recept, samo da bi ti bilo lažje, da ne bi več trpel…..
In internet bi nekdo ugasnil ob 20:00 da ne bi bilo pornografije in ostalega sra***….
Samo potem tudi tvojega članka ob 20:06 ne bi objavili?….. No zate bi ga še malo prižgali, za par minut …A ne?
Razumem ribica. Ampak želel sem povedat le, da v tem primeru se strinjam s pogledom, ki ste ga predstavile avtorju, ker ste bile tako podobno misleče, brez večjih odstopanj. Vedno pa se seveda ne strinjam, posebej ko gre za različne poglede na neko stvar.
Forum je zaprt za komentiranje.