Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zaradi feminizma brez punce

zaradi feminizma brez punce

spregovoril bom o resnem problemu – problemu feminizma in njega vplivu na moške

v današnji feministični družbi je nekaj močno narobe
feminizem promovira žensko neodvisnost in tako alfa moške
vse ženske si partnerje iščejo med alfa moški, ki predstavljajo manjšino
večina so beta moški, ki tako ostanejo brez spolnega dostopa do žensk
več let, celo celo življenje
če ne bi bilo pornografije, računalniških iger in marihuane, bi prišlo do patriarhalne revolucije

Saj ni tako hudo. Bodi samostojen, neodvisen in ženske se bodo lepile nate :).

Za vsako stvar šiba raste, tudi za feminizem.

To se ti samo zdi. Bodi kritičen tudi do sebe:).


Bla, bla, bla! Pezde si, pa ti pride prav feminizem, ker si ne znaš poiskati bejbe!!!

In koga naj gremo zdaj stepst zaradi nastale situacije?

Feminizem? Ne vem, ce je v nasi druzbi tako izrazito prisoten, da bi izkljucno zaradi tega “pojava” bil kateri samski, mnogo vec problemov tiči kje drugje zakaj je kateri “na suhem”. Če nekomu nisi vseč, pač nisi; naredi kaj zato, da bo drugače ne pa si metati pesek v oči, da smo slovenske ženske feministke pa te zato nobena noče.

Kaj tukaj vse prebere človek za izgovore, jooooooj……….Slovenke smo množične feministke….haha.

Zdrav moški (tukaj mislim predvsem na urejenost psihe) se ne bo ustrašil feminizma. Ne gre za to, kdo bo prevladal, oba spola lahko kvečjemu pridobita. Če pa nekoga zmoti, da ženska lahko zasluži več od njega, ne postopa cele dneve pred štedilnikom, se posveti tudi sebi, ima pokončno držo, svoja stališča in poglede…potem je to njegov problem, ne problem družbe.


Podpišem!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Punce imajo tokrat prav. No, saj imajo vedno, skoraj vedno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nisi me prepričal, preveč cincaš:)). In besede kot so tokrat, skoraj…še nikoli ni bilo enakovredno besedi vedno:).

Zakaj bi te moral prepričevat, saj zdaj že sama veš, da ni vedno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najlažje je nekaj ali nekoga okriviti, samo, da ni treba pogledati vase in se zamisliti… mogoče pa je s teboj kaj narobe, da si ostal brez punce. 🙂

Ja ta je pa težka, ko spoznaš, da nisi (več?) “alfa”, da tisto kar si želiš ne dobiš đabe (kot si to dobil sedaj pri mamici) in se je treba za kakšno stvar tudi potrudit, stokrat probat predno ti enkrat nič ne rata….
Ni lahko res ne 😉

Lahko bi poenostavili zadeve tako, da bi ti v takšnih situacijah moški zdravnik predpisal babo na recept, samo da bi ti bilo lažje, da ne bi več trpel…..
In internet bi nekdo ugasnil ob 20:00 da ne bi bilo pornografije in ostalega sra***….
Samo potem tudi tvojega članka ob 20:06 ne bi objavili?….. No zate bi ga še malo prižgali, za par minut …A ne?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nisi me prepričal v suverenost svojega odgovora. Pa saj vem, da si hotel, da tako izpade. Ne morem iz svoje feminizirane kože in sem mogla komentirat:)). In ja, nismo vedno alfa:).

Razumem ribica. Ampak želel sem povedat le, da v tem primeru se strinjam s pogledom, ki ste ga predstavile avtorju, ker ste bile tako podobno misleče, brez večjih odstopanj. Vedno pa se seveda ne strinjam, posebej ko gre za različne poglede na neko stvar.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem kaj je huje: beta luzerski avtor te teme ali beta fukfehtarji, ki ga tu pljuvajo, da bi se prikupili ženskam. Sami vitezi na belih konjih. Haha.

Hujše za koga? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bolje vitezi na belih konjih kot konj, ki misli da je vitez….. He, he, he…

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Najslabši so bojda “celofanarji”. Teh se boj. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po moje se vsak lahko pri komu najde:). Tudi ekstrem (kot recimo alkoholik, posiljevalec, pedofil itd.) poišče svojo žrtev in igra vlogo v še tako bednem odnosu. Zase vem, kaj me zmoti tako pri alfah kot beta ljudeh:). Temu se izogibam. Ni pa rečeno, da veljajo enaka pravila za vse:).

Mislim, da je skrajni čas, da se ustanovi nekakšno gibanje za emancipacijo moških.

S tem bi se moški eliminirali:).

Sama ne opažam pretiranega feminizma v Sloveniji (še premalo ga je – seveda dobrih strani le-tega), da bi bilo zaradi njega potrebno kriviti neuspeh beta samcev in samic pri iskanju partnerja.

S tem bi se moški eliminirali:).[/quote]

Če bo šlo tako naprej, bomo moški še ob volilno pravico in potem bomo za predsednika države imeli Jana Plestenjaka

Mene je bolj groza tistih, ki so toliko “leni”, da se jim niti celofan ne da odvijat…

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close