Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Zaposlitev v tujini EU Zaposlitev v tujini EU anonimni uporabnik 01.12.2004 ob 19:53 zadnji odgovor 01.12.2004 ob 16:47 Zdravo, debata o nesrečni Ukrajinki mi je dala misliti. Ali je po vašem mnenju nekdo naiven, če poskusi preko takšnih oglasov kot so tile pobrani iz našega zavoda za zaposlovanje poiskati svojo pot iz revščine: Se priporočam za komentarje. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.