Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zapiram firmo

Zapiram firmo

Biznis je že lep čas zelo slab, nobenih naročil, dajem ogromno za prispevke vsak mesec…..grem na borzo.

Odgovor na objavo uporabnika
konec408, 11.09.2025 ob 18:33

Biznis je že lep čas zelo slab, nobenih naročil, dajem ogromno za prispevke vsak mesec…..grem na borzo.

Na sončni upravi?

Če je minus in samo futraš državo, bo ona tebe. Ampak, da te futra xy časa, je odvisno od del.  dobe. Torej isči službo oz delo. Kaj pa ponujaš v storitvah?

Ja, žal mi je zate. Boš kot kaže zaprl firmo, vlekel socialno in fušal na črno. Goljufivec si, da veš!

Če imaš d.o.o. ni problem. Zapreš, napišeš pogodbo o odpovedi. Greš na zavod in iščeš novo službo. Če imaš s.p. pa moraš utemeljiti razlog prenehanja z padcem prometa ali zdravstvenim izvidom. Drugače te razumem, sem dolgo let podjetnica. Dobro vem kako je danes težko, okolje je zahtevno, trg prenasicen. Najlažje je iti v službo, imaš bolniško, dopust, regres. Srečno ti želim

Tako je treba bo manj za Goloba.

Zapiras? Kakšen biznis?

Morda kakšna osvežitev? Naredi raziskavo trga. Kaj si želijo tvoji ciljni kupci, kaj nudi konkurenca, zakaj so se naročila zmanjšala, je tvoja ponudba zastarela?…

Vse se spreminja, trg, navade kupcev in to je potrebno spremljat, spreminjat se v dobi debelih krav.

Spremeni dejavnost in delaj kakšno fizično obrtniško delo, karkoli. povpraševanja je ful in zaslužiš lahko ogromno.

Če ne drugega, kupi lestev, vedro in mačka, pa začni pleskati stanovanja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close