Zanimanje za zensko
Verjamem, da tudi takšne obstajajo. Ampak, če te taka odpika si lahko še vesel, da te je. Izbire je več kot dovolj ;>[/quote]
Ja če greš preračunljivo nekaj v vezo, na foro zdj se bom pa delal “nedostopnega” potem res. Sem tudi jaz vesela, da se ga znebim. Če sem nekomu všeč pričakujem, da mi to vsaj namigne ne pa da se kot je exotic napisala sprašuješ ali je to to ali ne. Kaj si sedaj misli…
S stališa ženske: seveda ji je privlačno, vendar se dela nedosegljivo oz. tako, da se moški potrudi zanjo. Ja? A je to jasno?
Da moški prav govori, kako je zaljubljen v žensko………..no ja. Veliko je že, če ji pove, da jo ima rad. Se mi zdi, da ji ne ponavlja vsak dan, da jo ljubi, če jo res ljubi.
Od posesivnih stran, ker je na dolgi rok hudo. Ženski je seveda všeč, če ve, da bi moški naredil ”vse” za nejo. Pa vendar tukaj je problem pri ženskah, ki to vedenje s pridom izkoriščajo pri vseh stvareh.
Za ta pravo je včasih že dovolj zgolj zavedanje, da se na partnerja lahko zanese, če ji kdaj zagusti, da ji bo pomagal, da jo bo imel rad, ne glede na vse. Mislim, da je to več vredno, kot šopki rož, potovanja, darila….
Odvisno seveda od ženske.
Če hočeš dober in ljubeč odnos na dolgi rok, boš ugotovil, da je beseda ”ljubim te” primerna za zelo posebne trenutke v tvojem življenju.
lp,D
Ja, lahko povem.
Če mi moški ni zanimiv in mi kaže svoja čustva, govori kako sem fajn, kako je zaljubljen, me to močno moti. Če ne kažem zanimanja zanj, on pa se vseeno vsiljuje, je to zelo moteče.
Če pa me moški zanima pa je seveda več kot dobrodošlo, da te stvari, kar piše avtor pokaže.
Posesiven moški je tisti, ki se te oklepa, ti teži, da ne smeš nikamor it, ti teži, da ne smeši imet prijateljev, ima izpade ljubosumja. Ti kar naprej visi za vratom. To je daleč od zaljubljenosti.
Ni čudno, da so odnosi med spoloma tam, kjer so, če pa se še vedno najdete tipi, nemara ste žal celo v večini, ki kot politi cucki sprašujete, kaj morate početi, da boste všeč ženskam. V zadnjem času 3 podobne teme, nemara celo istega avtorja? Jah, dokler ste se modeli pripravljeni poniževati in spreminjati, postati drugi ljudje tako rekoč, samo da bi “dobili žensko”, ne bo nič. f.ukali bodo še naprej predvsem tisti, ki jim za babe visi dol.
Ampak eni tega ne boste nikoli poštekali.
Samske obupanke? Naj iščejo naprej, ker z njimi je ziher kaj narobe… Tu gor pa bojda ni samskih moških, vsi v idealnih vezah :)[/quote]
a niso srečne (z)veze?? … ona srečna – on v (z)vezi ☺
Men je prav… več tipčkov je gejev in več jih sedi za računalniki, boljše je razmerje na trgu :)[/quote]
se strinjam … lahko bi tipčke 30 +/- motivirali za sedenje pred ekrani.
bi bejbe preje kot pri cca 50 začele “ponujati” ☺
Moje mnenje je, da ni nic narobe, ce moski zeli odgovore kaj zenske privlaci. Ce pa kdo ze vse ve iz svojih izkusenj toliko bolje zanj?
Vprasanje me zanima, ker je splosno znano, da moski naj dvori, zenska pa se zaljublja postopoma in ne takoj. To naj bi bila razlika med moskim in zensko. Vcasih spoznam zensko, ki mi je vsec in potem ne vem kako ravnati. Razne igre in pretvarjanja se mi ne zdijo pravi nacin. Rad sem direkten in zenski pokazem zanimanje. Nobena zenska se sama po sebi ne zacne zanimati zame. Je to normalno? Znano je, da zenske vecinoma ne osvajajo moskih in cakajo, da jih osvaja moski? Ce je res tako, potem je normalno, da me nobena sama ne osvaja. Kje je meja, ko zensko osvajas, tudi ce ona (se) ne kaze zanimanja ter hkrati nisi prevec vsiljiv?
Mene ni še nobena šla osvajat sama od sebe. Dejstvo je, da če boš samo hodil mimo njih in jim nobenega interesa nakazal lahko kar pozabiš na spolno življenje, ostanejo ti samo še porniči in pa leva / desna roka. Najbolj se nasmejim tistim, ki pravijo, do mene pa kar same hodijo, ne rabim niti mignit s prstom. To so take bučke, da brezveze.
Glede racunalnika pa mogoce nekateri res bistveno pretiravajo. Kar sprasujem je predvsem scenarij v zivo. Imam skrajno kriticen odnos do pornografije. Veliko privlacnih zensk na prvi pogled potem pa njihovo tako osladno, ponizujoce obnasanje do moskih. Ce grem kdaj slucajno skozi nekaj posnetkov zelo tezko najdem odnos, ki bi se mi zdel privlacen. Mogoce kaksen ukraden, ki je potem bolj naraven. Tako, da svoje fantazije do zensk mi dajejo kar prave zenske, ki jih srecam in videvam v zivo.
Ok, tako tudi jaz mislim. Vseno je veliko pisarjenja, kako zenske osvajajo moske in se zaljubljajo v njih, ne da bi jim izkazovali kaksen interes. Nekateri govorijo celo o zenskem povprasevanju po moskih. Sam ga po pravici povedano nimam. Mogoce ker sem samski in bi bilo drugace, ce bi imel punco. Vendar kdaj se vprasam, ce ni kaj z mano narobe, da se nobena sama po sebi ne zanima zame. Saj ne, da bi tako hotel dobiti punco. Bilo bi pa mogoce dobro za samozavest, ce bi vedel, da se nekaj punc zanima zame.
En dan pejt vn, pa začni pobirat številke random deklet. Več ko jih boš nabral, bolj se boš počutil samozavestnega. Ko se boš naveličal tega, pa potem še pokliči kakšno in step your game up. S pisanjem in branjem ženskih nasvetov na forumu, pa verjemi mi, ne boš dosegel ničesar. Škoda časa je to…
En dan pejt vn, pa začni pobirat številke random deklet. Več ko jih boš nabral, bolj se boš počutil samozavestnega. Ko se boš naveličal tega, pa potem še pokliči kakšno in step your game up. S pisanjem in branjem ženskih nasvetov na forumu, pa verjemi mi, ne boš dosegel ničesar. Škoda časa je to…[/quote]
To mogoce res ni slaba zamisel. Sem pa tja mi je kdaj to ze uspelo. Potem sice ni bilo nic iz tistih nekaj kontaktov. Vendar, ce bi to veckrat bi pa mogoce bilo kaj bolje.
Posesivnost,zaljubljenost,LJUBEZEN..
Po moje je tko,da če si posesiven si posledično tudi ljubosumen.Posesivnost v odnosu zame pomeni,da si nekoga prilaščaš,v smislu,da ga dobesedno nadleguješ,vsiljuješ,skratka,jaz temu rečem,da je nekdo”pijavka”. To so ljudje,ki imajo težave v odnosih z drugimi, se bojijo, da bi ostali sami,to vem, ker imam v svoji hiši “podoben primer”.
Zaljubljenost ni isto kot ljubezen.Zaljubljenost pride in mine.Prej kot slej. Npr.en dečko mi je na prvi pogled vseč, začneva se dobivat,razne pijačke, kino itd..Čez cca par mesecev,lahko pa to traja leta; ugotovim,da ob skupnem življenju- ni več to-to. Kar naenkrat me začnejo motiti stvari,ki jih prej nisem videla, ali nisem želela videti in sprejeti tega dečkota tudi z napakami.Spoznala sem,da sem vseskozi imela rožnata očala. A resnica je bila drugačna in bila je neizbežna. Evo, takšna približno je bila moja prva “ljubezen”, oz. zaljubljenost.
Čez čas, ko mlad človek “dozori”,se ponovno zaljubi…A tokrat je drugače.Tokrat ljubiš in ko nekoga ljubiš, takrat ne odhajaš.Ostaneš v razmerju, pa naj bo še tako hudo, ob težkih preizkušnjah odnos raste, se razvija in krepi.
Verjamem, da zaljubljenost mine, ljubezen pa ne umre.Seveda pa je ljubezen kot rožica.Če jo zalivaš z hrano, ne umre. Zaljubljenost se ohrani kratek čas in ni večna.Ljubezen pa se hrani z iskrenostjo, vzajemnim prijateljstvom,in še 1x predvsem do poštenega odnosa med obema partnerjema,oz.zaupanjem.
To, da sem jaz za svojega moškega narediti marsikaj, to je ljubezen, ki je močno čustvo, ki ne pride iz danes na jutri…do te miselnosti prideš z leti. Dejstvo,da je ob težkih trenutkih ob tebi še nekdo, da nisi sam- daje partnerstvu največ smisla za obstoj in trdno prijateljstvo, iz katerega prihaja ljubezen. Ko ljubiš pomeni,da si svoboden. Je pa res,da se ljubezen začne pri samemu sebi. Prvo moraš sebe spoštovati in imeti rad- tako boš lahko imel rad tudi druge ljudi.
To je pomembno spoznanje, ki pride z modrostjo in leti…vsaj tako je bilo pri meni. “Stara “sem pa 31 let.
Forum je zaprt za komentiranje.