Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zamenjava imena ali priimka

Zamenjava imena ali priimka

Si ga je katera zamenjala?
koliko stane?
Če si zamenjaš obije, ali potem plačaš ‘dvojno?

http://upravneenote.gov.si/upravneenote/situacija.ue?id=060201

Tukaj ti vse piše. Če si spremeniš oboje, po moje ne plačaš dvojno (če si oboje spremeniš hkrati:

Lp

a ne dajo nič popusta na količino?

Seveda dajo: 50%, a ne.

A maš čefursk ime pa primik, če maš ti svetujem da raje greš čez mejo med svoje, ne pa da se tle mešaš. To je isto kot mešanec med psi!

A ne vidiš: ime ji je Barbara, piše se pa 307. To je nenavadno, pa morda želi kaj bolj običajnega:)

Barbara Tristosedem :))))

Barbara je že lepo ime. 307 pa le zamenjaj. Mogoče 405?

Mater ste pametni!
Pazite, da vam glave ne raznese od prepotentnosti!

Barbara a ti si tudi ena tistih Barbar, ki je nesrečna zaradi numeroloških izračunov – počasi ne bom več pozala nobene Barbare- vse so Barbre, Barbke in nevem kaj še. Ja po mojem je sreča odvisna od imena – halooo!!!

Pa zakaj, hudiča, je treba biti vedno pameten?

Če si res Ninočka se tudi nasmehnila ne boš nad vicem: Kave brez smetane se ne da dobiti, ker nimamo smetane. Lahko brez mleka?
Potem se pa zamisli nad sabo in se imej za pametno kot Ninočka z opranimi možgani.

ne,nisem nic razmisljala o tem zaradi numerol. ampak kamor se obrnem so same barbare.bo ze kmalu tako kot pravi tista pesmica: I m barby girl in a barby world in tako dalje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close