Zamenjava imena ali priimka
http://upravneenote.gov.si/upravneenote/situacija.ue?id=060201
Tukaj ti vse piše. Če si spremeniš oboje, po moje ne plačaš dvojno (če si oboje spremeniš hkrati:
Lp
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Zamenjava imena ali priimka
Si ga je katera zamenjala?
koliko stane?
Če si zamenjaš obije, ali potem plačaš ‘dvojno?
http://upravneenote.gov.si/upravneenote/situacija.ue?id=060201
Tukaj ti vse piše. Če si spremeniš oboje, po moje ne plačaš dvojno (če si oboje spremeniš hkrati:
Lp
a ne dajo nič popusta na količino?
Seveda dajo: 50%, a ne.
A maš čefursk ime pa primik, če maš ti svetujem da raje greš čez mejo med svoje, ne pa da se tle mešaš. To je isto kot mešanec med psi!
A ne vidiš: ime ji je Barbara, piše se pa 307. To je nenavadno, pa morda želi kaj bolj običajnega:)
Barbara Tristosedem :))))
Barbara je že lepo ime. 307 pa le zamenjaj. Mogoče 405?
Mater ste pametni!
Pazite, da vam glave ne raznese od prepotentnosti!
Barbara a ti si tudi ena tistih Barbar, ki je nesrečna zaradi numeroloških izračunov – počasi ne bom več pozala nobene Barbare- vse so Barbre, Barbke in nevem kaj še. Ja po mojem je sreča odvisna od imena – halooo!!!
Pa zakaj, hudiča, je treba biti vedno pameten?
Če si res Ninočka se tudi nasmehnila ne boš nad vicem: Kave brez smetane se ne da dobiti, ker nimamo smetane. Lahko brez mleka?
Potem se pa zamisli nad sabo in se imej za pametno kot Ninočka z opranimi možgani.
ne,nisem nic razmisljala o tem zaradi numerol. ampak kamor se obrnem so same barbare.bo ze kmalu tako kot pravi tista pesmica: I m barby girl in a barby world in tako dalje.
Forum je zaprt za komentiranje.