Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zalotila sem ga pri …

zalotila sem ga pri …

bravo cefizelj vsaka pomoč prav pride

hehe… saj jaz mu verjetno ne bi pomagala z roko ;)))))

Ali pač, če bi v njej držala valjar, hi,hi

macolo… :))))

saj ni blo mišljeno tako hahaha

hahaha ta ti je dobra

aja… kako pa?

🙂

Valjda da ne, zdaj smo že preveč žleht…

ne izdam te pustim v pričakovanju ….

… no, hvala… zdaj pa spat ne bom mogla zaradi tega :)))

boš pa sanjala upam da lepo

hehe… jaz vedno lepo sanjam 🙂

hvala enako tudi jaz
hvala bogu da je tako!

Jaz bi ga namlatila kot tepih.Presneta moška potreba,namesto,da bi kaj pametnega delal.

….ja. likal , npr., hhahaha

Ali pa kopal krompir in čistil gnoj z dvorišča! 😉

hahahaha…..

veste zakaj poročeni moški drkamo….??

sploh pri gledanju porničev….:)

Tut moj to počne, ko pridem že oprav.Potem mu jaz nisem zanimiva . On pa utrujen zmatran in zaspan……. obrne hrbet in spi.

moški gledamo porniče in drkamo zato,ker je bolje gledati tisto česar ne moreš f……,kot pa f…….tisto česar ne moreš videt……. :))))

To je popolnoma normalno in ne pomeni popolnoma nič. Včasih bi mogoče res rad, da se mu pridružiš…včasih pa raje tudi sam. Se sliši čudno, ampak tudi če te ženska popolnoma spolno zadovoljuje včasih pogrešaša pornografijo in roko, ampak ne z njo, ampak sam.

Edino kaj to mogoče pomeni je, da ima kakšen fetiš, ki se ga sramuje in ga lahko izživi samo preko pornografije. Sprejmi da gleda pornografijo, ne zgražaj se ker bo še bolj skrival in ga poskušaj prepričati naj ti vsaj pokaže kaj ga tako rajca kaj ne dobi pri tebi…reči nikoli ne veš kdaj se ti fantazije izpolnijo.

In to delajo vsi moški, VSI. Kdor tega ne dela ni normalen ali pa mu tam doli več ne dela kot bi želel. Razlika je samo da eni na glas priznajo, drugi zanikajo, tisti ki pa se zgražajo pa ponavadi sami hočejo ampak jih je sram govoriti o tem.

Moja pa rada gleda ….

babe … pejte na šolanje k The dragu – gledat, kako se babnica mora ku.rbi.š obnašat
oglejte si clipe gejš

ker z miganjo riti pri peglanju pač niste poželjive

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tebi mora biti pa strašno dolgčas…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close