Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ženske po določenih letih skupnega življena prevzamejo vlogo samo mame

Zakaj ženske po določenih letih skupnega življena prevzamejo vlogo samo mame

Jaz sem prav srečna, da ne delim tvoje obsedenosti z mlado in zategnjeno kožo in se že prav veselim dolgega spolno aktivnega življenja. Ne vem pa, kaj boš ti počel potem ???[/quote]

Sem govoril v 1. osebi ednine? :))))
Kaj so to za zlobna podtikanja, draga Margi? 😀

Meni gre to “na jetra”, o čemer sem pisal v nekoliko kritičen tonu. Verjamem, da imaš lepo kožo, Margi. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sadni, zdaj ti pa nekaj povem, saj vem, da mi ne boš verjel (in da me bo On_-ova žena mogoče sumničavo gledala, če bo to prebrala), ampak vseeno…

On_ je… On_ je dec, ki ga ima ženska rada v svoji družbi. Je zabaven, nekoliko spogledljiv, vljuden, in z eno tako lahkoto pušča vtis vrednosti pri ženski. Za povrh, za povrh pa ima še postavo točno tako, kot je treba. Natrenirano. Pa predvidevam, kolikor ga poznam, da ne od fitnesa. Torej, brez grama odvečnega sala, z enimi takimi ravno pravšnjimi mišicami na vseh delih telesa (razen za tisti najbolj intimen del ne vem, to moram priznati, da ne), v glavnem, skladno. Je tudi samozavesten, trden v svojih prepričanjih in delovanju, vendar ne samovšečen.

Kar se postave tiče, ga res ne moreš grajat oz. kritizirat.

Pa ne pravim sedaj, da ti nisi tak, samo pravim, da to ne moremo pisati za On_-a.

Eto, odkrito in resnično.


pa napišimo še mnenje o DoSadnem in Pajkecu:
natrenirana, izklesana možakarja z IQ 1/2 številke enega čevlja, ki na netu izgubljata čas z bejbami, ki so “izgubile” postavo in so samo še “mame” in/ali strežnice svojim (prav tako na netu visečim) descem, postaranim, plešastim, zavaljenim, zapitim, … brez znanja angleščine (☺)
aja pa debelimi pilarkami z očali svoje generacije ☺

emmmm … skratka občinstvo za delanje dokončne samoodrešitve ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ona je lahko “mama” le nekomu, ki se sam obnaša kot otrok in je potem celo ljubosumen na malo dete in zahteva naj ona njemu sledi, da se je umaknila, da je drugačna…. Cepec ne razume, da je ona postala mama! da ne more “nazaj” in niti noče, če je res prava mama.
Kaj če ženska s takim “nedoraslim pamžem”, ki se šopiri s svojimi mišicami in s tem koliko piva je spil s “prijatelji” po košarki, fuzbalu…?[/quote]
Kaj bo pa ženska z moškim, ki ni še nikoli v življenju dvignil 10 kil in na dan prehodil več kot 100 metrov, potem pa dvigne majico in zgleda, kot kosmata nosečnica ? Misliš, da jih bo takšen tip privlačil ? Matkiću bi vsaj lahko dal propse, da je športnik, pa očitno niti tega nisi zmožen. Btw, jaz pijem per in z lahkoto prelaufam kuprja, 2800m v 12ih min. Pa naredi ti to dedi, če lahko. Aja, ne moreš, ker si že prestar. Sprijazni se s starostjo On_, čuvaj otročke, ostale pa pusti pri miru naj uživajo življenje po svoje :>[/quote]Kaj bo z njim, če ni dvignil 10kg? Kaj pa vem, najbrž mu bo špilala mamico… 😉

No imaš prav, minili so časi, ko sem se šopiril z nekimi športnimi dosežki, z nekaj vaje bi mogoče celo kakšnega ponovil, mi vampčk ne dela težav, ker ga nimam ampak resnično nimam neke želje po dokazovanju…
Jaz vama dam obema z Matkičem propose… lahko vama še ponudim kos kruha zraven pa si ga namažita (saj se to je, kajne? :), častim vama še vsakem pivo al pa liter cvička, samo ne vtikajta se v teme o katerih nimata pojma sploh, ko sta menda navdušena nad tem, da bi se dala podvezat in nimata namena imet otrok. Sploh nimata namena imet otrok!! pa pametujeta o tem kako je, ko ima nekdo otroke……. :/
Se vama ne zdi, da sta rahlo neokusna s tem?
Punce so vaju pohvalile, da se spoznata na modo, ostanita pri modu, ok? :DTo je to 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zmenjeno…

ampak to bo veljalo od tiste minute naprej od katere se ti in vsi ostali VEZANI ne bostve vtikali v teme o samskosti ki ste se ji tako kot midva z Sadnim otrokom zavestno ODREKLI!

Torej karkoli odprejo samski ima potencialno povezavo z samskostjo oz. nima veze z partnerstvom neboš pisal ker si se mu odreko in danes nimaš več pojma kako to je biti samski

A prav?

Če se strinjaš potem me zanima samo še kdaj lahko pridem po pivo 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Zmenjeno…

ampak to bo veljalo od tiste minute naprej od katere se ti in vsi ostali VEZANI ne bostve vtikali v teme o samskosti ki ste se ji tako kot midva z Sadnim otrokom zavestno ODREKLI!

Torej karkoli odprejo samski ima potencialno povezavo z samskostjo oz. nima veze z partnerstvom neboš pisal ker si se mu odreko in danes nimaš več pojma kako to je biti samski

A prav?

Če se strinjaš potem me zanima samo še kdaj lahko pridem po pivo :D[/quote]Emmmm včasih ti logični zaključki niso delali takšnih težav…. :))))

Samski tu večinoma sprašujejo kako je bit, kako najt “vezo” in podobne stvari. To smo pa mi “ne samski” izkusili za razliko od vas, ki še nimate nekega dolgotrajnega partnerstva za sabo niti ne otrok. Al si mislil tisto temo o modi?
Saj tam nisem nič pisal 😉 😀

No ajde pa pišita samo bodita malo bolj spoštljiva do…. predvsem do žensk, ki so mame.
Veš to ni kar tako bit mama….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zmenjeno…

ampak to bo veljalo od tiste minute naprej od katere se ti in vsi ostali VEZANI ne bostve vtikali v teme o samskosti ki ste se ji tako kot midva z Sadnim otrokom zavestno ODREKLI!

Torej karkoli odprejo samski ima potencialno povezavo z samskostjo oz. nima veze z partnerstvom neboš pisal ker si se mu odreko in danes nimaš več pojma kako to je biti samski

A prav?

Če se strinjaš potem me zanima samo še kdaj lahko pridem po pivo :D[/quote]

Emmmm včasih ti logični zaključki niso delali takšnih težav…. :))))

Samski tu večinoma sprašujejo kako je bit, kako najt “vezo” in podobne stvari. To smo pa mi “ne samski” izkusili za razliko od vas, ki še nimate nekega dolgotrajnega partnerstva za sabo niti ne otrok. Al si mislil tisto temo o modi?
Saj tam nisem nič pisal 😉 :D

No ajde pa pišita samo bodita malo bolj spoštljiva do…. predvsem do žensk, ki so mame.
Veš to ni kar tako bit mama….. ;)[/quote]

Spoštovanje si mora vsak zaslužit 😉 samo zato ekr je ženska si ne zasluži nič več spoštovanja kot če je moški saj želijo bit enakopravne in kot take enako obravnavane…

Tista tema o modi pa ti kar negre iz glave kajne? Si čekiral skoz pa nisi upal nič napisat da nebi izpadel kot da nimaš okusa???

Saj meni je vseeno kje pišeš kaj pišeš samo mene ne citiraj in nagovarjaj posredno ali neposredno pa jaz nebom tebe (pa enako velja za matjazko, Marko) in bomo vsi srečni….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

10-kilogramski otročki znajo bit tudi dober fitnes. 🙂

a kaj a boš froca pri 10 kg dvigala v naročje…

ma kaki mene so pustli naj faking hodim nič jokcanja če pa sem se jokal pa so me odvlekli (ne odnesli) naprej…

produciranje softičev since 1992

Welcome to Slovenia

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


in ti še danes ne dojameš, pa “jokcaš” po netu ☺☺☺

btw: samo, da si ti, DoSadni, Pajkec ˛co. ko boste v gay zvezah ne boste želeli posvojiti otroka, ki ga je rodila ženska. Oplojena z moškim ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

a kaj a boš froca pri 10 kg dvigala v naročje…

ma kaki mene so pustli naj faking hodim nič jokcanja če pa sem se jokal pa so me odvlekli (ne odnesli) naprej…

produciranje softičev since 1992

Welcome to Slovenia[/quote]

Jaz (še) nimam otrok. Tako da bom še malo razmislila glede tega. 🙂
Je pa imel od prijateljice mali že pri 6 mesecih kar nekaj kilogramov. Vsaj toliko kot mesecev, če se prav spomnim in ga je moral njen dragi nosit naokrog, ker je bilo zanjo, vso drobčkeno, to prevelik napor. Enega kolega je v križu vsekalo, ko je otroka dvigoval in je imel potem cel kup problemov s hrbtenico. Desetkilogramski malčki se tudi še zelo radi cartajo. Jaz imam tudi enega 15-kilogramskega nečaka, ki misli, da sem vrtiljak, ki ga poganja red bull in po nekaj urah druženja z njim, mi ni treba na fitnes.


mal pretiravaš z osladnostjo ☺
grem k moji dohtarci prevert,če nisem že sladkorne fasal ☺[/quote]

Sprijazni se, da si zame Broj Jedan ☺
[sup]upam, da je koncentracija krepko nad 11,0 mmol/l [/sup]

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Na piknik grupe luzerjev pa me res ne mika hodit sori…. zakaj bi si pokvaril dan z takim piknikom kot je druženje z takimi kot si ti?[/quote]
Mogoče zato, da spoznaš svojo zmoto, ker namreč pojma nimaš, kdo sem jaz v resnici. :))
Na podlagi česa mene in ostale obsojaš za luzerja?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


mal pretiravaš z osladnostjo ☺
grem k moji dohtarci prevert,če nisem že sladkorne fasal ☺[/quote]

Sprijazni se, da si zame Broj Jedan ☺
[sup]upam, da je koncentracija krepko nad 11,0 mmol/l [/sup][/quote]
upanje ti je crkovina ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Na piknik grupe luzerjev pa me res ne mika hodit sori…. zakaj bi si pokvaril dan z takim piknikom kot je druženje z takimi kot si ti?[/quote]
Mogoče zato, da spoznaš svojo zmoto, ker namreč pojma nimaš, kdo sem jaz v resnici. :))
Na podlagi česa mene in ostale obsojaš za luzerja?[/quote]

Sem slišala pravit, da si “slavni”. 🙂

Na piknik grupe luzerjev pa me res ne mika hodit sori…. zakaj bi si pokvaril dan z takim piknikom kot je druženje z takimi kot si ti?[/quote]
Mogoče zato, da spoznaš svojo zmoto, ker namreč pojma nimaš, kdo sem jaz v resnici. :))
Na podlagi česa mene in ostale obsojaš za luzerja?[/quote]

Hmmmmmmmmmmmmmmm

Na podlagi emmmm… nevem ej, mogoče 99.9% tvojih prispevkov ki sem jih prebral? Aja ne ti nisi napisal na forum nič razen tega zdaj točno sem pozabo to je tisti drugi Marko tam v top 10…

sori!!!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Na piknik grupe luzerjev pa me res ne mika hodit sori…. zakaj bi si pokvaril dan z takim piknikom kot je druženje z takimi kot si ti?[/quote]
auč … koliko pa boli, ko se v lastna jajca močno ugrizneš … kaj pa počneš tukaj in zakaj tako intenzivno repostaš, debatiraš ☺☺☺
pa to ni res, kaj 3,14čka rodi ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Nikoli ne bom vsi srečni, ker so eni pač preprosto nesrečni in drugi ne morejo odgovarjat za njihovo nesrečo. Jaz bom pisal o stvareh, pri katerih imam uspehe in dobre rezultate. Če bo treba bom kdaj citiral tudi tebe, to se ne bo spremenilo, ker včasih pač pišeš stvari, s katerimi se ne strinjam.
Poskušaj pa me razumet, da bi rad s tem, drugim, ko tudi berejo, povedal, da ni nujno Matkič tisti, ki ima prav, ko se gre za iskanje partnerja, ampak imam mogoče jaz, ki imam s tem pozitivne izkušnje. S tem želim osvetlit pot drugim, tistim, ki si pač tega želijo in imajo pri tem težave.
Med njimi si tudi ti, le da se ti vedno izgovoriš, da si tega ne želiš, potem ko ti že zmanjka argumentov. Pa se dobro spomnim, da si že povedal, da prave še nisi srečal. Torej si jo v resnici želiš ali pa se ne moreš odločit o tem, kaj si želiš. To ni moj problem, ampak tvoj. Zato se vedno zapletaš z drugimi, ki zagovarjajo življenje v dvoje.
Saj je prav, da braniš svoja prepričanja, samo vprašaj se, zakaj pri tem vedno postajaš žaljiv, zakaj čutiš potrebo, da si izmišljuješ podatke in lastnosti o ljudeh, ki jih sploh ne poznaš, zakaj skušaš s tem zbiti njihovo osebno vrednost. Kaj imaš v resnici od tega? Ali ne vidiš, da dobiš nazaj to, kar daješ. Ti je to všeč. Je tebi všeč, da drugi o tebi pišejo neresnice, pa čeprav je samo forum. Matjažko te je prejle hecal (ali pa podjebaval, tega ne vem) o informacijah, ki si jih napisal na forum. Ampak je bil v primerjavi s teboj in posebej Sadnim še nežen. Sem opazil, da ti ni bilo preveč všeč. Dobiš to, kar daješ, zapomni si. Če ti ni všeč, kar dobiš, razmisli o sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nikoli ne bom vsi srečni, ker so eni pač preprosto nesrečni in drugi ne morejo odgovarjat za njihovo nesrečo. Jaz bom pisal o stvareh, pri katerih imam uspehe in dobre rezultate. Če bo treba bom kdaj citiral tudi tebe, to se ne bo spremenilo, ker včasih pač pišeš stvari, s katerimi se ne strinjam.
Poskušaj pa me razumet, da bi rad s tem, drugim, ko tudi berejo, povedal, da ni nujno Matkič tisti, ki ima prav, ko se gre za iskanje partnerja, ampak imam mogoče jaz, ki imam s tem pozitivne izkušnje. S tem želim osvetlit pot drugim, tistim, ki si pač tega želijo in imajo pri tem težave.
Med njimi si tudi ti, le da se ti vedno izgovoriš, da si tega ne želiš, potem ko ti že zmanjka argumentov. Pa se dobro spomnim, da si že povedal, da prave še nisi srečal. Torej si jo v resnici želiš ali pa se ne moreš odločit o tem, kaj si želiš. To ni moj problem, ampak tvoj. Zato se vedno zapletaš z drugimi, ki zagovarjajo življenje v dvoje.
Saj je prav, da braniš svoja prepričanja, samo vprašaj se, zakaj pri tem vedno postajaš žaljiv, zakaj čutiš potrebo, da si izmišljuješ podatke in lastnosti o ljudeh, ki jih sploh ne poznaš, zakaj skušaš s tem zbiti njihovo osebno vrednost. Kaj imaš v resnici od tega? Ali ne vidiš, da dobiš nazaj to, kar daješ. Ti je to všeč. Je tebi všeč, da drugi o tebi pišejo neresnice, pa čeprav je samo forum. Matjažko te je prejle hecal (ali pa podjebaval, tega ne vem) o informacijah, ki si jih napisal na forum. Ampak je bil v primerjavi s teboj in posebej Sadnim še nežen. Sem opazil, da ti ni bilo preveč všeč. Dobiš to, kar daješ, zapomni si. Če ti ni všeč, kar dobiš, razmisli o sebi.[/quote]

No potem te nazivam z odebeljenimi besedami da če ti ni všeč kar dobiš od nekaterih (mene Sadnega ipd) razmisliš o sebi.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Na piknik grupe luzerjev pa me res ne mika hodit sori…. zakaj bi si pokvaril dan z takim piknikom kot je druženje z takimi kot si ti?[/quote]
auč … koliko pa boli, ko se v lastna jajca močno ugrizneš … kaj pa počneš tukaj in zakaj tako intenzivno repostaš, debatiraš ☺☺☺
pa to ni res, kaj 3,14čka rodi ☺[/quote]
Sem popravil tvoje citiranje. 🙂

Verjetno si vsak dan, ko je tukaj, pokvari. To je res škoda.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ona je lahko “mama” le nekomu, ki se sam obnaša kot otrok in je potem celo ljubosumen na malo dete in zahteva naj ona njemu sledi, da se je umaknila, da je drugačna…. Cepec ne razume, da je ona postala mama! da ne more “nazaj” in niti noče, če je res prava mama.
Kaj če ženska s takim “nedoraslim pamžem”, ki se šopiri s svojimi mišicami in s tem koliko piva je spil s “prijatelji” po košarki, fuzbalu…?[/quote]

Se moram z večino bikinkinih izjav kar strinjati. Ne pa tudi pozabit, da je bil ta nedorasli pamž njena izbira. Z druge strani pa imaš tudi take ženske, ki jemljejo otroke in gospodinjstvo za svojo domeno in naj se brez njihovega nadzora naj ne bi nič dogajalo. Skratka, svojim partnerjem ne dopuščajo možnosti lastnega odločanja. Torej partnerja želijo po vsej sili obravnavati kot otroka, ne glede na stopnjo njegove “nedonošenosti”. Pa ne pravim, da ti moški sami niso nič krivi za takšno situacijo. Popolnoma tudi verjamem, da je takšna situacija zanjo še dodatno naporna, vendar se v ta napor peha sama.

Tako kot moški velikokrat od odnosa bežijo v delo in hobije, tako tudi ženske velikokrat bežijo od istega v (pretirano) ukvarjanje z otroki in gospodinjstvo. Kura in jajce press.

Nervirat se zaradi tega, kaj si nekdo na forumu misli o tebi, je “pointless”.


Verjemi, da razmislim. Težko je z zelo občutljivimi ljudmi. Niso kaj posebej prilagodljivi in skoz jih preganja občutek, da se ne smejo/rabijo prilagodit, ker so taki kot so, popolni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja ja, vsi ste bili fenomen v naših letih. Ti si bil cel latinolaver, pobiral številke za šalo, bil zraven še neverjeten športnik, Nm-3w jih je bojda napičil več kot šteje let,… Starčki boste vedno imeli željo po dokazovanju, že tu si jo dovolj pokazal. Kot, da me brigajo tvoji pretekli dosežki, nahajamo se v letu 2013, halo, zbudi se. Briga me, kaj si ti počel 20 let nazaj, če pa se danes nalivaš s cvičkom, pa cel dan presediš pred kompjuterjem. Če se jaz braggam koliko km pretečem vsak dan, se ti s svojimi otroci. Zdaj pa razmisli kaj je težje, naredit otroka, ali prelaufat 3km v 12ih min ? Waw On_, dokazal si, da si ploden, mislim bravo res, čestitam ti ! To pa, da skrbiš za otroka se pa od tebe tudi pričakuje, saj bi tudi jaz skrbel zanj, če bi bil moj, pa Matkić verjetno tudi, če bi imel svojega sinčka. Skratka, nič boljši nisi od mene, kvečjemu slabši, ker misliš, da si že dosegel vse kar si si zadal v življenju, v resnici pa nisi prišel niti čez 5 %. In kaj boš počel zdaj ? Visel na tem forumu do konca svojih dni in napadal anonimne osebe, ker si ne želijo imet otrok. Smešen si, bolj ko se trudiš, bolj si smešen…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Saj On nikjer ni napisal, da je boljši od tebe. Le ti se do drugih tako vedeš, kot da si in ti mora občasno nekdo pokazat, da pač nisi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close