Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Zakaj vsi samski moški hočejo otroke?
k vse po vrsti obdela al kako :)))*?
Zadnje čase v okvari, včasih treba podmazat, predpisano je božično mirovanje.
aha,avtomatsko v okvari :))))
boš pol z lansko spermo osrečeval al kako?
Ne bom osrečeval sploh trenutno! Ni ni božička letos.
misla sem na po novem letu
Pol bo avtomatik že delal, brez skrbi, aleksandra.
joj blondi, sej zato sem pa govorila o lanski spermi :))))) dobro jutro :))))
Blondie je bil Clint Eastwood v The God, The Bad and the Ugly. Tak molčeč kavbojc. Ki potegne pištolo prej, kot meni špricne.
nisem lih razumela ampak ok ;)))
Ja navezal sem se na tvojega blondija. Blondie je bil glavni lik v omenjenem filmu. Asociacija pač.
Pa meni ne špricne pozno. V bistvu ful hitro.
nisem vedla, da je fajn, če spricne hitro :)))))
Sej ni. Hiba pač. Taki so avtomatiki.
Aleksandra, maš rada piščalke?
blok flavto hahaaaaa
ma, najmanj od vsega pa zganjam teorijo :))))
no ja, je dolgo trajalo, ampak evo :))))
Jaz voham ohcet 🙂
hahaaaaaa joj mogoče ti kak drug organ bl dela, nos ti dela hude probleme :)))
Ma jaz takoj prepoznam sorodnost energij:) Cel MON upa da se bo zgodilo. Upam da dobim kaksno podporo. Pa se firbec ispred nekaj let bom lahko potesil 🙂
ps.
Nos je zamsane ze nekaj tednov.
no ja, upanje res umre zadnje, sam takle žrebec k spider mora za razplod poskrbet, jaz sem s tem zaključila, on ljubi mb, jaz lj….. težka bi bla :))
firbec pa o čem?
se mi je zdelo da je s smrčkom neki narobe 🙂
Moske zanima samo sex 🙂 Moske zanimajo sexi zenske. In Aleksandra je oznacena za najbolj sexipilno zensko na mon-u. Torej :)??? Nekdo mi bo zaradi teh informacij zelo hvalezen. Torej pricakujem vabilo na poroko. Bom zelo tiho. Samo na koncu bom rekel: PA POLJUBI JO, PA NAVALIMO NA JELO 🙂
Moški 111, za seks se ni treba poročit. Sploh pa ti je že aleksandra povedala, kako pa kaj.
o pa ja hahaaaaa kero nakladanje :)))
ok tkole se zmeniva.
če bi se kdaj poročila, ampak ne se bat hahaaaaa, pol te povabim na poroko – ne glede na to s kom se poročim.
pridni bodite, grem na lepše, papa
Forum je zaprt za komentiranje.