Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ste varali?

Zakaj ste varali?


Predlagam, da zgled si pa le vzameš po čem boljšem. Dvomim tudi v njihovo srečo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja sej zato se pa lepih žensk nikol ne poriva s kondomom, če noče, v bistvu moraš ob prvi priliki probat brez kondoma, in ji narest kremno pito. Kajti ne smeš zamuditi nobene priložnosti, da vrhunske primerke oplodiš, brez slabe vesti, ker, ti je itak dovolila brez kondoma, se zaveda rizika.

Poleg tega pa si bo vrhunska ženska VEDNO najdla al frajerja al pa dobi BETA tipa KADARKOLI, tako da bo za njo in za TVOJEGA otroka vedno dobro poskrbljeno. Lohk še pridš kdaj na kosilo pa skupaj ješ, njen nov tip ti lohk da še kaj denarja al pa avto posodi.

Medtem k povprečne al pa podpovprečne ženske pa ni pošteno brez kondoma, če je ne misliš poročit in živet z njo, če se “zatakne”, ker drugače bo revica ostala sama(hranilka) in bo boga, pa otrok bo v revščini in bedi gor rastel.

Zato fantje, lepih se ni za šparat, ferrari pa blokada ne gresta skup, moraš ga do konca prtegnit, to je smisel. 😀

Btw še en fag je neki napisal, še njemu odgovorim. Veliko parov je srečnih, zarad tega, sam si jasno tega ne želim, sam nikol ne veš kaj se zgodi, moraš bit pošten pa maš lohk dober zakon, tud s kompromisi. Primer je en k ga poznam, po operaciji se mu ne dvigne več, ženski pa ne pusti (preveč) da bi se zgonila. Sej se sem pa tja, sam pol sta oba sitna. Namest da bi se zmenila, da se to uredi, itak je pri njemu in bo ostala, ker se ji izplača pa tud ni DIVORSING bitch, samo če pa se ne sme gonit je pa jezna in tuli cel dan, bi tipa cenej prišlo, da ji to odkrito dovoli al pa da ji kar enga zrihta, da hodi redno obdelovat.

Tole je res sick …

Tole je res sick …[/quote]

Zakaj že ? Isto, kot ženske ne skrbi, če jih milijonar al celo milijarder brez kondoma… Ker v najslabšem primeru bo dobivala preživnino nekajkratnik povprečne plače in to 30let, ponavadi pa še stanovanje/hišo in vse kar rabi, zraven ima pa lahko še drugega partnerja, ki jo bo seveda vzel, če ne drugega, zaradi hiše in morda otrok 🙂

No zakaj bi bilo drugače pri lepih, zdravih in sposobnih mladih ženskah ? V najslabšem primeru bo dobila nekega copatarja, k jo bo stregel al pa še boljšega alfo. Če je res vrhunsko, tud alfa otroke potrpi. Za naravo je pa itak najbolje, da ženska čimprej rodi, sploh vrhunska (9-10/10). Zakaj potemtakem šparat ?

Ja sej zato se pa lepih žensk nikol ne poriva s kondomom, če noče, v bistvu moraš ob prvi priliki probat brez kondoma, in ji narest kremno pito. Kajti ne smeš zamuditi nobene priložnosti, da vrhunske primerke oplodiš, brez slabe vesti, ker, ti je itak dovolila brez kondoma, se zaveda rizika.
.[/quote]

Ali misliš, da se “vrhunski primerki” (karkoli že to je, seveda zgolj subjektivna ocena, ker vsak ima sebi lastne poglede pri ocenjevanju nasprotnega spola), dajo oploditi vsakem kretenu? 😀 Potrem ne bi bile “vrhunske”, če ne bi ločile zrnje od plevela, samo hudič, ko vsak moški misli o sebi, da je zrnje. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Poglejte ženske… Mal ste se izgubile v gozdu.

Moški potrebuje ponavadi takole (bolj je sposoben bol lohk preskoči tipične faze, jasno): (vrtec za) osnovno šolo, da pride v srednjo šolo/gimnazijo, da potem pride na faks, da potem dobi dobro službo ali pa odpre firmo, da pride do denarja, da pride do stanovanja/hiše, avta… da potem ima PREDPOGOJE za žensko (gnezdo) in potem dobi čimlepšo, čimbolj zdravo (psihofizično), iz čimbolše družine, čimlajšo žensko k jo lahko dobi, obdrži… nakar se ona odloči, da je primeren oplojevalec za njene otroke in mu nastavi svojo plodno mednožje in potem on naredi kar ga kliče narava. Da oplodi najbol vrhunski ženski primerek, kar ga lahko dobi. No če pa po nekem čudnem naklučju nekdo predčasno (lahko s prevaro seveda – samo je ženska kriva če ne preveri dobro) pride do opcije, da oplodi 9ko ali 10ko, ki je dovolj sposobna, da tudi v primeru, če se “jima ne izide” lahko sama poskrbi zase in za svoje otroke oz je tako željena, da bo kljub otroku hitro najdla sposobnega alfo al pa beta z denarjem (teh je kukr čš, sam da jih lepa pogleda so mrtvi). Zakaj bi potem tako priliko zamudil ? Ker že, če prideš do opcije, da lahko eno 9/10 brez… je že to velika potrditev (če ni ženska nizke samozavesti, razbite družine) in seveda, zakaj bi šparal seme, moraš ga unovčit, saj nikol ne veš kdaj je zadnjič 🙂

Pač, vrhunskih primerkov ni za šparat, če je obojestranska želja za BREZ 🙂 Ob prvi priliki. Nobenga ne poznam, da bi mu bilo žal da je 9ko, 10ko oplodil. V “najslabšem” primeru ima otroka s ferrarijem, kdo bo to obžaloval ? Svoje nagonsko/primarno moško poslanstvo je naredil 🙂 En mi je rekel, da ravno zato samo lepe poriva, ker pravi, tud če “se zgodi” si rečei, jebi ga, je vsaj lepa, mu ni škoda. Medtem, ko če iz potrebe eno GRDO… imaš pa PEKEL za življenje in se vsak dan spogleduješ s ŠTRIKOM 🙂 Lp.

No sej vidiš, ravno tukaj imaš dodatno varovalo. Tud, če si sam zabit in bi rad adrenalinski fuk brez kondoma, v trenutku nerazsodnosti ne razmišlaš preveč, te vrhunska ženska opomne, da to ni hec in zahteva kondom. Če pa ne in je res vrhunska, ti pa to daje vedeti, da te je ženska prepoznala, kot sposobnega za vzgajati zarod. Ker če te vrhunska oceni, da si sposoben, potem si, ni boljšega testa kot vrhunska ženska. Ženske dobro vedo kater dec je sposoben, to imajo built-in program, verzija (kolikor traja človeštvo) 🙂

Kot vidiš matjažko se kot prvo ne pustijo da, kot drugo pa če se, vejo zakaj oz. se bodo znajdle brez problema 🙂

Sej piše ČE PRIDE PRILOŽNOST. Kar lahko tudi pomeni, da za PLEVEL nikoli ne pride ! Kajne! In če se držimo te enačbe, potem lahko plevel to vedno upošteva, ker itak ne bo nikol mel prilike. Ja drugo je, če plevel misli da poriva 9ko, ga pa rine v gnojno jamo ene srednje žalosti k bi ga rada s kurcelovko nase priklenila preko otroka.

Kako veš a si plevel al zrno ? Tko kok vrhunskih žensk te hoče, sam še vrhunskost je treba definirat 🙂

Vrhunska pa mislim, da če nisi res zabit, se hitro vidi. Ženska za katero padajo čeljusti dol. K se vsi slinijo, k 9/10 tipov reče, da bi o oplodili/poročili ON SITE pa to. A ti moram res razlagat ? Adriana Lima, Miranda Kerr, Allison Stokke, Lola iz SpaceJam 🙂 etc… za primer cream dela cream. Če kdaj slučajno (verjetnost za plevel je 0,0000001) ampak ČE se zgodi po čudežu, se lohk drži te enačbe hehe https://www.youtube.com/watch?v=KX5jNnDMfxA

Tole je res sick …[/quote]

Zakaj že ? Isto, kot ženske ne skrbi, če jih milijonar al celo milijarder brez kondoma… Ker v najslabšem primeru bo dobivala preživnino nekajkratnik povprečne plače in to 30let, ponavadi pa še stanovanje/hišo in vse kar rabi, zraven ima pa lahko še drugega partnerja, ki jo bo seveda vzel, če ne drugega, zaradi hiše in morda otrok 🙂

No zakaj bi bilo drugače pri lepih, zdravih in sposobnih mladih ženskah ? V najslabšem primeru bo dobila nekega copatarja, k jo bo stregel al pa še boljšega alfo. Če je res vrhunsko, tud alfa otroke potrpi. Za naravo je pa itak najbolje, da ženska čimprej rodi, sploh vrhunska (9-10/10). Zakaj potemtakem šparat ?[/quote]

Ma dej ga no srat no, kakšne buče produciraš.

Jebeš bogatuna, če moram potem mulcu (magari v ferrariju) razlagat, da ga je naplavil nek random bogatun na račun katerega zdaj živiva.

In potem se čudite, da sem samska … daj poslušaj se no. Povej to svoji bodoči princeski v faco, če upaš 🙂

Za definirat Vrhunsko žensko odprite svojo temo, drugač pa, da je tak efekt na tipe https://www.youtube.com/watch?v=yy5THitqPBw

Vrhunska je 9-10, se prav CREAM DELA CREAM. Za take se govori, ne za dobre, pravdobre ampak za VRHUNSKE. jebo vas bog

Sam da boš Adriani Limi naredil otroka … komaj čaka :))

Noben se ne čudi 🙂

Ja otrok bi se res branil, da ma nekje BIO očeta k je RICH AS FUCK (Joseph Baena; Arnoldov love-child) case, sploh v teh časih.

Pa spet si takoj preko svoje matrice videla. Živita! Po defaultu sama al pa samohranilka, ni druge.
Taka ženska TAKOJ dobi moške, alfa/beta/teta, kar če, k bi z njo živeli k bog, z otrokom, happy family, jebeš ta detajl da otrok ni tvoj. Furaš ferrarija, jo ljubiš, otroka vzgajajaš. Ukol teh BIO pa neBIO je itak preveč drame. Kako bo pa KO bo inžiniring vse, kar se že dogaja…

Sam da boš Adriani Limi naredil otroka … komaj čaka :))[/quote]

Jao a si res munjena ? Sej zato piše ČE!!! Če se nikol ne zgodi, zakaj potem sploh serješ da je sick ?
Sej se itak nikol ne aktivira program. Sam pravim, ČE… No evo, če bi slučajn adriana komu nastavla, a je sick, da jo oplodi ob prvi priliki ? Ja mu neb nikol ane, pol sploh ni debate. ČE pa mu… brez… valda bi jih veliko izkoristilo možnost, da se prebijejo do najbolj varovanega jajčeca 🙂

Noben se ne čudi 🙂
[/quote]

:)))))

Tebi je enostavno nerazumljivo, da nam nekaterim tak način ni sprejemljiv. Al imam otroka z njegovim očetom, al ga pa ga nimam. Vsaj kar se zavestnih odločitev tiče. Ne pa da se dol dam z bogatunom, zanosim, potem pa (ja, jaz in otrok sva “njegov” križ) živiva na njegov račun, pa sproti si še enega jebca najdem, ki bo mulcu špilal očeta. Al pa še enga bogatuna, da bo vse skupi rihtal. Krasn!

Res masterplan, da mu ni para. Če se ti zdi tovrstni oportunizem deklet iznajdljivost, potem … nimam več kej rečt.

Sam da boš Adriani Limi naredil otroka … komaj čaka :))[/quote]

Jao a si res munjena ? Sej zato piše ČE!!! Če se nikol ne zgodi, zakaj potem sploh serješ da je sick ?
Sej se itak nikol ne aktivira program. Sam pravim, ČE… No evo, če bi slučajn adriana komu nastavla, a je sick, da jo oplodi ob prvi priliki ? Ja mu neb nikol ane, pol sploh ni debate. ČE pa mu… brez… valda bi jih veliko izkoristilo možnost, da se prebijejo do najbolj varovanega jajčeca :)[/quote]

Dejmo mal lepši ton uporabljat. Ne spuščam se jst na tak nivo.

te TOP so bile omenjene, da se definira kategorijo, kamor spadajo VRHUNSKE. No te omenjenje so že bogate, to je tudi razlika. Samo so pa ženske k so po videzu pa karzimi ISTI rank, samo še niso bogate, pa bodo vsaj premožne, ne bat.

In če SLUČAJN dobiš al po naklučju al pa dejanski kvalifikaciji, opcijo da oplodiš tako, to ni za šparat. DO KONCA! ALL-IN… To je meanting of life (primarn) itself. ZAto smo preživel iz domnevno ritne bakterije do danes.

ASSHOLES

Ok. Kakor rečeš 🙂

Ne, glej. Gre se za varnostno-mrežo. Seveda take, k bi zavestno nastavile oportunistično so pač ekstremno pleh/money a itak smo večina whoas tko al drugač, sam to je druga tema…
Pravim da, če gradita vezo pa vse, se noben nima kaj preveč bati, “kaj pa če…”, ker ve da v najslabšem primeru bo za njo in otroka odlično poskrbljeno. Tako da najslabša možnost je še vedno visoko nadpovprečna zanjo, kaj ni ? Za razliko od ostalih BROKE k če se kaj zalomi bo hodila po CSD, delala 2 minimum-wage izmene pa dopust vzela da gre na križ po pakete. Sej veliko žensk je 100% v vezo, dokler… Ja ene so shure in prav imajo, a mnoge ne… In vse kar pravim je, da če je moški (svinjsko) bogat in pošten vsaj toliko, da četudi se jima zalomi, bo vsaj za njo in otroka odlično poskrbel, vsaj finančno, preko trajnika (nekaj k na mesec:) in pa če bo želja, se ne bo vmešaval, da si potem lahko ona najde pravega polnopravnega in polnovrednega (nadomestnega) očeta… Isto moški (v primeru da gleda vrhunske) ve, da bo za njo in otroka posrkbljeno, pa da je bogat al ni, če pa še bogat pa sploh. Ma dej kdor je rauzmu je, ostalim pa nema spasa.

Mal ANALca LOGije. Ni treba komentirat, že znotraj primarne zgodbe se lovimo k vrhohodec, to je sam za dodatne, za dodatno piko:
Podobno kot če greš študirat medicino (tud če te primarno ne veseli), si v “najslabšem primeru” zdravniček z 2-3k na mesec pa še vedno lohk presedlaš kadarkol, sam to ti je MINIMUM (k je visoko NAD), v najboljšem pa si itak OMG…. “v najslabšem” pa in imaš še nadpovprečen lajf.. Če greš pa študirat en fake/lame faks al pa kar že srednjo pustiš, “se boš znajdel”, si pa v najslabšem primeru brezposeln, socialn problem, minimalčar… V najbolšem si sicer samoustvarjen bogataš, samo v najslabšem si pa scum, k se te vsi izogibajo.

Kakor hitro ste ženski “resni”, ste pečeni, nehate biti zanimivi, postali boste predvidljivi in to bo revico nagnalo v naročje prvega jebacha, ki pride mimo..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kok te jezi, ko se nekdo ne strinja s tvojimi filozofijami. 🙂

Bom čisto kratka, ker zamujam sonce in švicanje: mnogo preveč teoritiziraš / sanjariš in absolutno premalo živiš. Nisem fen tok težkih ljudi.

Sploh ne, občasno probam malo vrniti družbi, da malo razširim znanja k sm jih spoznal na trnovi poti 🙂 Moj pasjon je končan in čas je za biblijo. Later.

Veselo Švicanje ti želim.

Kaj je v tvoji oceni 9 in 10, upoštevaš pri ženski?


Videz, zdravje, osebnost/prijaznost, obnašanje do mene/partnerja in ostalih, odnos z družino, odnos z očetom/očimom/mame, odnos do telesa, skrb za telo.

skrb do okolja, odnos do tujih/svojih otrok – družine, pravičnost, objektivnost (ne da sam ona pa ona, pa samo njen prav)… *izobrazbo, *premoženje družine/njeno, *razgledanost

Pač, VSE. Samo PRVO je videz/zdravje kajne, potem se gleda osebnost, potem pa še vse ostalo…

Tega filma ne boš gledal. Nobena, ki zgleda res dobro, se ne bo zahaklala za stalno s prvim tipom, ki jo vlovi. To razlagam cel čas, boljše, kot ženska zgleda, večja je verjetnost, da bo resnega zahaklala šele, ko bo ona tam nekje 28+..

20 -21 letnice žurajo okrog, ne pa razmišljajo, kako bodo rojevale. Tako da, realno, potencialna samska Slovenka, ki danes išče resnega, je stara 28 pa gor.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mislim, da je bilo govora o nezaželjeni ali vsaj pol-željeni nosečnosti, pač pri seksu na “rizik” aka BREZ, ne o tisti planirani. Z ostalim se pa strinjam, glede starosti in željene starosti pri katerih bi se vezale/zanosile. Samo hudič je, ko se jim okoli 30 začne že kar muditi, sploh če niso ne vem kaj.. pol je pa panika, če v tistem kratkem oknu po 30em, če je še… ne dobi, bo zlo verjetno potem pristala tukaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close