Zakaj so v Sloveniji prostitutke in striptizete tako cenjene?
Pred časom sem kot študentka delala v prodajalni. Ob dveh sem končala, nakar grem v sosednjo restavracijo po kosilo. Do dveh so imeli v kosilo vključeno še gratis solato. Ker je bila ura 3 minute čez dve, mi je šef kuhinje kompliciral in solate ni želel dati – natakar pa se mi je opravičeval in dejal, da ga je skušal prepričati, naj vendar ne komplicira za čas lepi mladi punci, ampak se šef ni dal in je ostal zategnjen.
Čez 10 minut pa pridejo v gostilno 3 prostitutke iz mestnega Kurbnhausa. Šef kuhinje je priletel do njih in bil prav pocukrano prijazen do njih, da bi skoraj sladkorno dobile. Seveda do gratis solate ni bilo problema. Šef kuhinje ni vedel, da sem še tam in da vso to pozitivno diksriminacijo vidim na lastne oči. Pa ne rečem, da bi bile to kakšne dobro izgledajoče ženske: tako pa so cele mozoljaste, majhne, debele, z uničenimi peroksidnimi lasmi.
Ampak če si v Sloveniji slabo izgledajoča k****, si očitno vredno več kot ena, ki pošteno dela.
Ne smemo biti toliko malenkosti, da se obregnemo ob takšne nepomembne stvari.
Ne vem, kaj so prostitutke krive za to tvojo solatko, pa kako so oblečene in koliko jezikov govorijo? Človek je človek. Njihovo delo je vse prej kot rožnato, tako da če so dobile solatko, ti pa ne ,se zaradi tega ne bo podrl tvoj svet.
O vsebini zapisanega težko sodim, ker ne poznam teh ljudi, ne tega šefa ne domnevnih prostitutk ne katerih drugih okoliščin.
S samim naslovom teme se pa nikakor ne strinjam. Ne verjamem, da so prostitutke in striptizete v Sloveniji ravno cenjene in več vredne kot druge ženske, ki “pošteno delajo”. Mogoče v določenem okolju, na splošno pa res ne. Vseeno pa so tudi te ženske ljudje in ne bo nikogar pobralo, če bo tudi njim namenil kakšno prijazno besedo, pokazal človeški odnos. Kdo ve kakšna je njihova življenjska zgodba. Mogoče so žrtve trgovine z belim blagom ali kaj podobnega. Mogoče šef kuhinje te zgodbe pozna in je zato takšen do njih. Najbrž ni naključje, da prihajajo na kosilo ravno tja. Mogoče je pa on njihova stranka ali pa ima z njihovim šefom kakšne posle ali kaj podobnega. Ampak to ni ravno pokazatelj,da so bolj cenjene od katere druge ženske.
O vsebini zapisanega težko sodim, ker ne poznam teh ljudi, ne tega šefa ne domnevnih prostitutk ne katerih drugih okoliščin.
S samim naslovom teme se pa nikakor ne strinjam. Ne verjamem, da so prostitutke in striptizete v Sloveniji ravno cenjene in več vredne kot druge ženske, ki “pošteno delajo”. Mogoče v določenem okolju, na splošno pa res ne. Vseeno pa so tudi te ženske ljudje in ne bo nikogar pobralo, če bo tudi njim namenil kakšno prijazno besedo, pokazal človeški odnos. Kdo ve kakšna je njihova življenjska zgodba. Mogoče so žrtve trgovine z belim blagom ali kaj podobnega. Mogoče šef kuhinje te zgodbe pozna in je zato takšen do njih. Najbrž ni naključje, da prihajajo na kosilo ravno tja. Mogoče je pa on njihova stranka ali pa ima z njihovim šefom kakšne posle ali kaj podobnega. Ampak to ni ravno pokazatelj,da so bolj cenjene od katere druge ženske.[/quote]
Jaz mislim, da bo kar tole.
Ja lej ocitna ima neko afiniteto do teh punc tezko je zdaj reci kaj tocno al se poznajo al ma kej z njimi kdo bi vedel.
Nima pa smisla da se kej pretirano sekiras zarad tega v kaki drugi restavraciji se to nebi zgodilo. Imajo pa te punce zagotovo tezko zivljenje. Verjamem pa da ti je bilo zoprno tudi meni bi bilo.
v glavnem si krula, ki kuharju težiš, jemlješ njegov čas … in od tebe ima samo kršitev objavljene akcije.
Zakaj pa ti ne prideš 5 minut preje v lokal na tisto klinčevo solato???
saj, če te na prehodu za pešce povozi avto si tudi sama kriva, ker si tam napačen trenutek.
O vsebini zapisanega težko sodim, ker ne poznam teh ljudi, ne tega šefa ne domnevnih prostitutk ne katerih drugih okoliščin.
S samim naslovom teme se pa nikakor ne strinjam. Ne verjamem, da so prostitutke in striptizete v Sloveniji ravno cenjene in več vredne kot druge ženske, ki “pošteno delajo”. Mogoče v določenem okolju, na splošno pa res ne. Vseeno pa so tudi te ženske ljudje in ne bo nikogar pobralo, če bo tudi njim namenil kakšno prijazno besedo, pokazal človeški odnos. Kdo ve kakšna je njihova življenjska zgodba. Mogoče so žrtve trgovine z belim blagom ali kaj podobnega. Mogoče šef kuhinje te zgodbe pozna in je zato takšen do njih. Najbrž ni naključje, da prihajajo na kosilo ravno tja. Mogoče je pa on njihova stranka ali pa ima z njihovim šefom kakšne posle ali kaj podobnega. Ampak to ni ravno pokazatelj,da so bolj cenjene od katere druge ženske.[/quote]Tiste punce res niso nič krive in mislim, da si ne zaslužijo naslova teme na našem uglednem forumu :), mogoče bi si zaslužil temo mladi natakar za svoj poizkus človečnosti napram neizprosni uri, ki je zaračunala solato 🙂 Arogantnega šefa pa zanalašč sploh ne bi omenil….. 😉 🙂
Avtorici bi pa vseeno svetoval, da bi malo bolj nepristransko zanalizirala mimiko in sposobnost komunikacije (čeravno v polomljeni slovenščini ;), ki je dekletom prinesla – solato. 😉
Si moreš mislit, one mozoljave punce niti dobro ne govorijo po naše pa so dobile solato, ti si pa z znanjem jezika izvisela?
Brez zamere ampak očitno obvladajo še nekaj kar si spregledala 😉
O vsebini zapisanega težko sodim, ker ne poznam teh ljudi, ne tega šefa ne domnevnih prostitutk ne katerih drugih okoliščin.
S samim naslovom teme se pa nikakor ne strinjam. Ne verjamem, da so prostitutke in striptizete v Sloveniji ravno cenjene in več vredne kot druge ženske, ki “pošteno delajo”. Mogoče v določenem okolju, na splošno pa res ne. Vseeno pa so tudi te ženske ljudje in ne bo nikogar pobralo, če bo tudi njim namenil kakšno prijazno besedo, pokazal človeški odnos. Kdo ve kakšna je njihova življenjska zgodba. Mogoče so žrtve trgovine z belim blagom ali kaj podobnega. Mogoče šef kuhinje te zgodbe pozna in je zato takšen do njih. Najbrž ni naključje, da prihajajo na kosilo ravno tja. Mogoče je pa on njihova stranka ali pa ima z njihovim šefom kakšne posle ali kaj podobnega. Ampak to ni ravno pokazatelj,da so bolj cenjene od katere druge ženske.[/quote]Tiste punce res niso nič krive in mislim, da si ne zaslužijo naslova teme na našem uglednem forumu :), mogoče bi si zaslužil temo mladi natakar za svoj poizkus človečnosti napram neizprosni uri, ki je zaračunala solato 🙂 Arogantnega šefa pa zanalašč sploh ne bi omenil….. 😉 🙂
Avtorici bi pa vseeno svetoval, da bi malo bolj nepristransko zanalizirala mimiko in sposobnost komunikacije (čeravno v polomljeni slovenščini ;), ki je dekletom prinesla – solato. 😉
Si moreš mislit, one mozoljave punce niti dobro ne govorijo po naše pa so dobile solato, ti si pa z znanjem jezika izvisela?
Brez zamere ampak očitno obvladajo še nekaj kar si spregledala ;)[/quote]
To boš pa ti kot moški (verjetno starejši, poročen, nepotešen) bolje vedel, kako takšne ženske s svojo mimiko in prisilnimi nasmeški vplivajo nate, da bi jim v trenutku dal vse za morebitno korist od njih.
Ja, če ocenjuješ svojo vrednost le na podlagi tega, kako te oceni en poslinjen “šef”, potem je res tako. Šla bi tja in bi se naredila neumno, češ da si opazila, da zdaj solate spet delijo. In potem se nikoli več ne vrneš. :))
JASon TI SVETUJEM SE NEKAJ DA BI ZVEDELA RESNICO O TEM KAR NAM TI POVEStre —-
ti se enkrat obleci normalno in pojdi deset po dveh in naroci solato in z tvojim telefonom posnemi
ce ti jo odklonijo pa pojdi ven v avtu zamenjaj tvojo obleko in se obleci provokantno kot prostitutka cim prides do praga pa z telefonom posnemi ko bos narocila to solato posebno se ko ti jo bo sef prinessel pa to daj na yu tube in comentiraj vse tole kot en film .. bos pa pridobila na dva nacina 1er ti bos tvojo solato imela in mogoce tudi zastonj –pa je tudi mogoce da bos se eno nagrado dobila trije kuharji miam tri klobassice okoli solate to ti bo kar vsec ce pa je se champanjec in placa pa ti bo to se bolj uspelo . po drugi strani pa ti bo yu tube to odplacal kot scoup z katerim pa on lahko reklamo prodaja tii pa kassiras .. ali hoces ?? ce pa tri klobassice naenkrat ti ne grejo pa jih lahko eno po eno pojes z malo hrena in belega vina BiZELJCANA
Forum je zaprt za komentiranje.