Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj slovenski levičarji hlapčujejo Palestincem?

Zakaj slovenski levičarji hlapčujejo Palestincem?

Res ne razumem, vprašanje za psihoanalitično stroko?

Z takšnimi se počutijo zelo domače. Nerazvite države, nerazgledani, nizek IQ, polovica ne zna niti brat in pisat.

To so njihovi bratje, žlahto boš najprej branil. Ni težko razumet.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1535, 06.09.2025 ob 11:10

Z takšnimi se počutijo zelo domače. Nerazvite države, nerazgledani, nizek IQ, polovica ne zna niti brat in pisat.

To so njihovi bratje, žlahto boš najprej branil. Ni težko razumet.

Ok, imaš poanto.

Sarija za nevernike. Nujno preberite, da vidite kaj se v resnici dogaja v VB. In Nemčiji in Franciji.

In umori 7 članov stranke v Nemčiji ni nobeno naključje.

Islam vse doseže z nasiljem! VSE. Samo sešteti je treba ena plus ena.
Začne se z nadvlado žene  z nasiljen, nato se nadaljuje  z nadvlado bloka z nasiljem in pobiranje zaščite (denarja), nato se nadaljujeje na ulici, kjer se z nasiljem zahteva zaščita podjetnikov, trgovcev lokalov (plačilo mafiji), nadaljuje v mestu, kjer z nasiljem dosežejo svoje, in potem na državni ravni kot v VB, ker imajo sedaj že odkrito DISKRIMINACIJO. Diskriminacija je pač drugorezrednost. Eni zakoni za naše, drugi za vaše. Šarija == diskriminacija do vseh nemuslimanov.

Demokracija ima zato 0 % možnosti za preživetje. Islamu je cilj podreditev in suženjstvo (brez pravic, samo plačuješ), ne mirno sobivanje. In točno to gledamo vsak dan po TV v VB, Franciji. Vse z nasiljem… dokler ne zavlada šarija kot v VB.

Če se EU ne bo uprla, bo postala Turčija hitreje, kot si folk misli.

Bližnji vzhod je bil v nekih delih 100 % krščanski in judovski. V večini držav krščanstva sploh več ni, povsod so pa zatirane manjšine. Kot ta trenutek v VB. Isto.

Kdor ne spregleda je idiot. Pa konec debate. Vzorec je jasen. Odpor ali suženjstvo. Drugega pač ni. V islamu ne. Ampak ker so v vsaki pori družbe, so se že začeli dogajati umori v Nemčiji, pa tudi drugeje, samo niso tako očitni.

NPr. Švica. Ko je ukradel skuter, ga je policija lovila, se je zaletel in umrl in tolpa je začela zaradi tega z nasiljem. To je ustrahovanje policije – jemanje policiji moč in nadzor na kriminalom. to je zahteva po drugorazrednosti policije in države. Tako se tolpe postavijo nad državo, dokler ne zavladajo v državi seveda po šariji.

.https://archive.org/details/sharia-law-for-non-muslims-bill-warner

zato ker ne maramo genocidnih židovskih nacistov, vprašanje za psihoanalitično stroko je, zakaj jih ti tako ljubiš, in greš celo tako temo odpret z jasnega, to so hude duševne stiske

Teroristi vsi Palestinci. Isti ptiči skup letajo.

desnaki so 100x rekli, da je migrantom treba pomagat v njihovih državah, da ne bodo k nam hodili

 

Kje so zdaj? Aja, navijajo za izrael, da se palestince razprši po svetu in da bomo dobili nove migrante. Če bodo že šli od doma, bodo šli tja, kjer bodo varni pred Izraelom, v Evropo.

 

Z takšnimi se počutijo zelo domače. Nerazvite države, nerazgledani, nizek IQ, polovica ne zna niti brat in pisat.

Nekaj si zamešalo:

SDS ima največ podpore med osebami z OŠ ali manj

 

.https://www.24ur.com/novice/volitve/volivci-po-izobrazbi-sds-ima-najvec-podpore-med-osebami-z-os-ali-manj.html

Slovenski levičarji so se vedno klanjali tujcem. Najprej Stalinu, nato Titu, nato Chavezu…za hlapce rojeni.

Vsekakor je slovenska toksična vlada s favoziriranjem Palestincev Sloveniji naredila nepopravljivo škodo.

sds izobrazba

“Z takšnimi se počutijo zelo domače. Nerazvite države, nerazgledani, nizek IQ, polovica ne zna niti brat in pisat.

Nekaj si zamešalo:

SDS ima največ podpore med osebami z OŠ ali manj”

To je statistika 24 kur, Šarčev medij. Kam spadaš ti, ko  SLO ne znaš napisat niti 3 besede?

 

Če pogledamo starejšo generacijo, penzioniste, v njihovih časih ni bilo poudarka po izobrazbi. Dobro službo si dobil za vsakem vogalu.

Če pa si hotel v jugi študirat, si moral obvezno imeti močne veze v partijskih krogih. Diplome so dobili dobesedno podarjene, brez dokazovanja z znanjem.       Poznam primer, ko ni dokončal niti OŠ, po končanem služenju vojaškega naborništva pa je imel diplomo v žepu.

Povsem logično je, zakaj starejši z manj izobrazbe volijo desne. In zakaj izobraženi volijo leve.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET, 06.09.2025 ob 10:34

Res ne razumem, vprašanje za psihoanalitično stroko?

Ker smo bolj izobraženi,ker je demokracija in svoboda. Zato.

Sveto zavezništvo parazitov !

In to dobesedno so ogabne

Shirani otroci in to v rokah 90 kilskih mamic in medic.sester!

 

Saj morajo izroči unirat id stradanja  ce oa jun palestinske  debeluhinje  vse požrejo!!!

 

Tukaj zarutpane babe rabijo  100 jil??

 

Odgovor na objavo uporabnika
tepiuha, 06.09.2025 ob 17:31

Slovenski levičarji so se vedno klanjali tujcem. Najprej Stalinu, nato Titu, nato Chavezu…za hlapce rojeni.

Desni se pa klanjate denarju, orožju in nasilju. To je šele en ogromen fuj!

Desničarjem se je čist sfuzlalo! Največji primitivni pokvarjenci ste! Kako lahko podpirate Izrael in genocid v Gazi?!!!!

Že spet Izrael – Gaza, Hamas, Palestina.

Vojne bi bilo že davno konec, če bi Hamas izročil še tistih nekaj ujetnikov. Ampak ne, raje objavljajo fotografije popolnoma shujšanih talce, da se vidi kako ravnajo z njimi. IDF sestavljajo relativno mladi ljudje, umirajo mladi izraelski fantje od 18 do 25 let. Bi bilo vam enostavno poslati sina na fronto? A mislite, da je njim enostavno? Jaz mislim, da gre v tej vojni le za realno zavedanje, mi ali oni. Ker če bi bila situacija nasprotna, da bi Hamas imel moč kot jo ima Izrael, izraelcev že dolgo ne bi bilo več. Izraelci so ogromno pretrpeli v zgodovini. Jaz nočem soditi, razumem pa, da imajo dovolj, da jih nekdo tlači in pobija.
Kolikor sem iskala po spletu, imajo Palestinci dostop do pomoči od hrane in do zdravil. Ni idealno, ni pa krizno.

 

Zadnjič je en ARABEC na nekem podcastu lepo povedal, da upa, da bo čimveč Palestincev migriralo v EU. Ker šele potem bodo prebivalci EU videli, kaj pravzaprav Palestinci so, kaj prinašajo s sabo in zakaj jih nobena od sosednjih muslimanskih držav noče!

Odgovor na objavo uporabnika
Lila588, 07.09.2025 ob 10:35

Desničarjem se je čist sfuzlalo! Največji primitivni pokvarjenci ste! Kako lahko podpirate Izrael in genocid v Gazi?!!!!

Nihče ti ne brani, da gresta tja z Greto malo pozirat na kakšni stari jadrnici…

Vsi, ki podpirate Palestino, pojdite jim pomagat tja. Ne tukaj.

Aja, če bi se Židje hoteli naseliti v Sloveniji in ti hoteli ukrasti vso zemljo in poleg tega še vsa slovenska domovanja, bi jim ti to lepo prepustil, poleg tega bi te še zabarikadiral v tvoje območje in z vojsko nadzorovali, kdaj lahko prehajaš mejo med Slovenijo in Izraelom. 🙂 Pol bi pa še Netanjahu na tv lepo govoru, kako bodo lepo pobili vse Slovence, ker si itak to zaslužijo, ker so vsi teroristi. Pa še, izraelski lobi plačuje SDS-ove kampanje. 🙂 lp lp

Moon namesto, da se tvoji slabo razviti možgani obremenjujejo z nerealnimi vprašanji kako bi,ce bi Židje…se raje osredotoči na realna vprašanja kot so: kako bo čez 10 let saj je Evropa polna tistih drugih “priseljencev” ki ze zdaj vihtijo meče.

Odgovor na objavo uporabnika
moon542, 09.09.2025 ob 06:27

Aja, če bi se Židje hoteli naseliti v Sloveniji in ti hoteli ukrasti vso zemljo in poleg tega še vsa slovenska domovanja, bi jim ti to lepo prepustil, poleg tega bi te še zabarikadiral v tvoje območje in z vojsko nadzorovali, kdaj lahko prehajaš mejo med Slovenijo in Izraelom. 🙂 Pol bi pa še Netanjahu na tv lepo govoru, kako bodo lepo pobili vse Slovence, ker si itak to zaslužijo, ker so vsi teroristi. Pa še, izraelski lobi plačuje SDS-ove kampanje. 🙂 lp lp

Točn tko….naj ocenim po SDSovsko, k majo povprečno osnovno šolo: odlično 5 !

Dobr nasedamo politiki, človekove pravice in pobijanje je levo ali desno, res človeški lajf je lev ali desen, ne moreš verjet..

 

Odgovor na objavo uporabnika
pajo42, 09.09.2025 ob 10:49

Točn tko….naj ocenim po SDSovsko, k majo povprečno osnovno šolo: odlično 5 !

Dobr nasedamo politiki, človekove pravice in pobijanje je levo ali desno, res človeški lajf je lev ali desen, ne moreš verjet..

 

ja v Sloveniji je bilo tako, najprej so četniki zajebali Koroško, ko so strašili prebivastvo gori leti 1918, potem je Tito za ubijanje ujetnikov po drugi svetovni vojni odstopil Trst, Kardelj je Hrvatom podaril dovolj Istre zato da Slovenija nima dostopa do odprtega morja. Potem so uvažali južnjake na polno, sedaj pa se gradijo stanovanja z državnim denarjem za pojdi pogledat seznam dobitnikov neprofitnih stanovanj.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET 19CM, 06.09.2025 ob 18:53

Vsekakor je slovenska toksična vlada s favoziriranjem Palestincev Sloveniji naredila nepopravljivo škodo.

Aja?

Evidentno je dosti večjo škodo Sloveniji naredilo tedanje Janševo obnašanje na evtopskem parketu, ko je silil v Ukrajino kretenu Zelenskemu štango držat, pa tako deklarativno proti Rusom gobezdat, kot da koga v resnici zanima, v globalnem smislu, kaj ima en čudak iz neke nepomembne Slovenije proti Rusom! Ali ne bi bilo boljše za Slovenijo, da bi se naši pobesnelo spetelinjeni predstavniki oblasti tudi takrat umaknili iz scene in se čim manj izpostavljali proti velesili Rusije, saj smo si takrat zaprli mnoga vrata v bodočnosti.

Naša državica bi se morala udejstvovati v globalni politiki zgolj nevzralno, zavzemajoč se za mir, vse na ravni visoke diplomacije, ne pa da se grejo neke ideologe in se prilizujejo tdaj tej zdsj drugi evtopski politični struji!

Se strinjam torej z vprašanjem, da je bmesno v dvoji kritičnosti, ampak za ravnotežje izpostavljam neuspešne geste v preteklosti iz strani desnice, ne delim pa z nikomer tukaj infoktriniranega sovraštva do islama. Pač ne sprevidite, da je naš največji sovražnik EU-korupcija in krvavi davek za NATO, ne pa islam, ki že 1000 let osvaja Zahod, pa ga ni osvojil. Skratka … hunta zabitočredniška proti islamu je produkt vaše zabitočrednosti … 

Ali bi se morda bolj pravilno reklo zabitočredniškosti? 

Recimo zabitočredna mentaliteta. To je nov sociološki termin za starejšo prosulo malomeščansko omejenost. 

Vemo pa, kdo vas je poimenoval.

Mr. Robi. ?‍☠️

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close