Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj si delate iluzijo na iluzijo?

Zakaj si delate iluzijo na iluzijo?

Berem tam eno temo, pa zakaj je treba otroka pri 3. r.d. peljati na r.d. v igralnico, ker je tako en začel v vrtcu in potem so ostali sledili? Se pravi vsako leto od 3. r.d. dalje se otroke pelje na praznovanje r.d. v igralnico, ker to počnejo vsi? In sploh ni nikomur prijetno, gre se samo za kurčenje pred drugimi. Pa instagram fotke pa ne vem kaj.

V bistvu ste igralci, glumice. A se zavedate, da je to vaše življenje in da si ga pustite programirat? In da v to vlečete še otroke? Ja, ker je un tko naredu, bomo pa še mi oziroma mora biti najmanj tko ali še bolj. A vas to ne utruja?

Kako bodo praznovali rojstne dneve otrok čez 30 let?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close