Zakaj si delate iluzijo na iluzijo?
Berem tam eno temo, pa zakaj je treba otroka pri 3. r.d. peljati na r.d. v igralnico, ker je tako en začel v vrtcu in potem so ostali sledili? Se pravi vsako leto od 3. r.d. dalje se otroke pelje na praznovanje r.d. v igralnico, ker to počnejo vsi? In sploh ni nikomur prijetno, gre se samo za kurčenje pred drugimi. Pa instagram fotke pa ne vem kaj.
V bistvu ste igralci, glumice. A se zavedate, da je to vaše življenje in da si ga pustite programirat? In da v to vlečete še otroke? Ja, ker je un tko naredu, bomo pa še mi oziroma mora biti najmanj tko ali še bolj. A vas to ne utruja?
Kako bodo praznovali rojstne dneve otrok čez 30 let?
Forum je zaprt za komentiranje.