Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?
A si ti pomislila, da so jo opazovali zaradi lepote vse ostalo pa je bilo neopaženo?[/quote]
Ne. Bili smo osupli nad njeno plitkostjo. S svojim obnašanjem se nam je lepo predstavila. Si že slišala za to, da ni vse zlato, kar se sveti?:)[/quote]
Potem ti tega zadnjega stavka o njeni lepoti ne bi bilo potrebno zapisati oz bom to razumela kot namig, da premoreš stereotip, da lepa ženska lahko premore plitko vedenje, manj lepa predvidoma ne 😛
Kaj pa jaz vem o tistem zlatu, ga nisem videla 😀
[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i]
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Forum je zaprt za komentiranje.