Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?
O, lej, imam novo prijateljico Latisso. Saj veš, pri moških je treba biti previden na začetku, ampak ne čisto pasiven, ker potem težko karkoli ugotoviš. Matjažko je zelo brihten tip, ampak nestalen. Prej bi rekla, da se še vedno išče, kot da bi bil pohlepen po ženski krvi. Mogoče rabi potrditev. Če bi res kaj mutil, bi se na vsak način želel sestati s katero od forumskih žensk, pa očitno ne sili. Mislim, da ima Robi prav, ko je napisal, da je Matjažko nevaren za tipkovnico. :))
Če pri Spiderju odmislimo njegove besede o zvestobi, pa ima fant kar pogosto še kako prav. Zato se jaz pri njemu osredotočam bolj na ostalo tematiko kot na ljubezensko področje. No, včasih ga malo špiknem. :))
Matjažko je čisto fajn fant. Ima pa eno težavo, ko vidi, da je verbalno pogorel pri ženski (madona a se tu vsi pecate med seboj??????) mu v klinču ne preostane drugega kot, da se začne posmehovati, ker mu zamnjka ‘špage’. Saj bo zrasel in ugotovil, da mu ravno to posmehovanje jemlje možatost. Na koncu pa izpade, da je direktno iz peskovnika. In tega ženske, ki jim je sicer zanimiv, ne marate.
Ne, japkica, se ne. Jaz nikogar ne pecam. Razen moža doma… ;-)[/quote]
Vem it. Pa še kar nekaj nas je tu takih. Čeprav se potem rado podtika, da je vsako komuniciranje, vsak hec, vsak mižik že namig… 🙂
Ni problema. Od zdaj komuniciram samo še z On_etom in Robijem. 🙂
ps; Mora bit precej naporno življenje, če v vsaki ženski vidiš potencialno…
Torej samega sebe označuješ kot beta samca, sem te prav razumel? Kako pričakuješ, da te bo kdo cenil, če se sam ne?[/quote]
Evo, Spider, strelja visoko in mu bo tudi uspelo. :)) Slabo je, če že v štartu ciljaš nizko. In s tem, ko opredeliš svoj cilj, poveš tudi kaj lahko ti nudiš, čeprav se tega morda ne zavedaš. No, nekateri so kritizirali tole temo, zanimivo je, da smo iz nje izvedeli marsikaj poučnega glede moških. :))
Oh, nož srce…. :((
Ojoj, še en nož v srce. :((
Pa kako naj sedaj to preživim, dvojni vbod? :))
Že vem, kakšna mlada mi bo zalizala srčne rane, ker vajina slina menda ni več tako učinkovita za celjenje ran? :D[/quote]
Matjaž, še ena taktična napaka. Kot prvo, ti si se prvi norčeval iz te teme na račun samskih žensk. Jaz tebe nisem prej omenjala. In, ko sva ti nalili čistega vina, se bojuješ tako, da naju ozmerjaš za stari ženski (kar dobro veš, da ni res). Pravi, močni moški se ne bo tako bojeval z žensko, tudi ni potrebno, da poklekne pred njo. Pravi moški bo zadevo saniral tako, da ne bo žrtev. Ko se boš naučil to lekcijo, boš videl, da tisto zgoraj ni bil moj nož v srce. Kolikor vem, sem napisala tudi, da si brihten poba, vendar si pogosto režeš vejo na kateri sediš.
Oh, nož srce…. :((
Ojoj, še en nož v srce. :((
Pa kako naj sedaj to preživim, dvojni vbod? :))
Že vem, kakšna mlada mi bo zalizala srčne rane, ker vajina slina menda ni več tako učinkovita za celjenje ran? :D[/quote]
Matjaž, še ena taktična napaka. Kot prvo, ti si se prvi norčeval iz te teme na račun samskih žensk. Jaz tebe nisem prej omenjala. In, ko sva ti nalili čistega vina, se bojuješ tako, da naju ozmerjaš za stari ženski (kar dobro veš, da ni res). Pravi, močni moški se ne bo tako bojeval z žensko, tudi ni potrebno, da poklekne pred njo. Pravi moški bo zadevo saniral tako, da ne bo žrtev. Ko se boš naučil to lekcijo, boš videl, da tisto zgoraj ni bil moj nož v srce. Kolikor vem, sem napisala tudi, da si brihten poba, vendar si pogosto režeš vejo na kateri sediš.[/quote]
Takšne brihtne kot je Matjažko ponavadi privlačijo “stare ženske” vsaj za komunikacijo, ker so mlade preplitke v veliko primerih za njegov intelekt in razgledanost. Bo pa vzel mlado že zato, ker je tradicionalist in da bo družini zadoščeno, vedno pa bo letal za starimi po čatih da nahranijo njegovega duha.
Danes polna luna? Čuden vpliv ima na ženske? 🙂
Ojoj, koliko zamer in očitkov za moje občutljivo tankočutno dušo. :([/quote]
Hehe..Matjažko, ne vem s čim vse si izzval tolikšen plaz kritik, polna luna je bila 28.12. Nasplošno pa ne bi mogla trditi, da je tvoje pisanje slabo in večinoma provokativno. Sem pa pri prebiranju zgornjih postov našla potrditev, da nekatere vedno ne razumeja heca, to pa nič nič neobičajnega pri ženskah.
No ja, lahko si mislim, toda neumno mi je presojati o željah drugih, raje se zanimam za svoje :D[/quote]
Ženske me hočete, Zmedena, sem si sam kriv? Ne, zdaj pa jim to dopovej, kako? :)))))[/quote]
Zdaj se počutim, kot da sem v nekom trikotniku, kjer moram presojati o tem, kaj vse si skuhal, kaj vse si serviral in zakaj so nekatere ostale lačne…to stanje boš moral sam sanirati oz za začetek absolutno modificirati svoj meni 😀
Iz kritik je razumeti, da končen rezultat ni tak, kot je katera pričakovala, a vseeno so pričakovanja tista, ki definirajo, kdo se je opekel oz (p)ostal razočaran in lačen.
Matjažko je prepričan, da s svojim odnosom pritegne vse kar leze okrog njega in tega prepričanja si ne dovoli vzet, tudi če se nobena resno ne zanima zanj. 😉 Zakaj nekdo potrebuje takšno prepričanje? Mogoče pa je resnica drugačna in ima Matjažko polno mapo zasebnih sporočil od “skritih” oboževalk in je prepričanje zgolj posledica izkušnje. 🙂
ker pač ne maramo “Črnih vdov” (vrsta pajkov (Ž), ki med seksom “požre” moškega
niti nočemo biti “amortizirani” kot npr. stroj v 5 letih, računalnik v dveh ali kot dobavitelj nategnjeni, da bo plačilo, ko bo denar … ampak si želimo/hočemo sami izbirati samice, ki jih bomo oplojevali ☺
Še manj pa nam paše, da se “samozavestna, uspešna” igra s svojo ženstvenostjo, ko nas hoče “nategniti” v poslu, imeti ali vsiliti svoj “prav” pri družinskem proračunu, družbenih vrednotah …
za zapiajnje za šankom pa takšne itak niso — ker nimajo testerona, ki je potreben za to športno panogo ☻
Forum je zaprt za komentiranje.