Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?

Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?

če misliš, da se moški bojijo uspešnih in samozavestnih žensk, potem nisi ne eno ne drugo.

Najprej razčistite, kaj sploh je samozavestna ženska, da lahko potem čistimo dalje. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti definiraj samozavestno žensko in povej, ali je tvoja taka. :)) Če je taka, potem se jih ne bojiš. 🙂

Ne gre za strah ampak za vprasanje ali si zelimo taksnih zensk.

Moški111, to bo od tebe premalo. :)) Nisi napisal, ali si želiš imeti takšno žensko in kakšna je po tvoje samozavestna ženska.

Preformuliraj vprasanje: ali si moski zelimo sefico? Ce ni neka “sexulja” potem je odgovor vecine NE. Ego pac 🙂

Jaz mislim, da je samozavest nekaj zelo relativnega, podobno kot lepota. Težko je opisat, kaj pomeni samozavestno osebo v odnosih. Eno je biti samozavesten na nekem področju, drugo pa v odnosu s partnerjem. Za mene je samozavestna ženska tista, ki pozna svoje želje, jih jasno izraža in jih z veseljem uresničuje. Pri tem pa mora bit včasih pripravljena tudi kakšno željo pozabit ali jo vsaj preložit in se prilagodit partnerju oziroma njegovi želji, brez da se pri tem počuti manjvredno, užaljeno, prizadeto. Seveda takšna ženska ob sebi potrebuje enako samozavestnega moškega, ki je pripravljen enak odnos vrnit. Odnos mora bit enakovreden, pri tem pa se mora bit pripravljen prilagodit enkrat eden, drugič drugi. Kot sem rekel, brez užaljenosti, kuhanja zamere. Oba vesta zakaj se gre, oba razumeta, da ne bo in ne more bit vedno tako, kot si je nekdo sam zamislil, da bo. Če imaš ob sebi partnerja, ki mu zaupaš, ki te razume in kateremu zaupaš sam ter ga razumeš, to niti ni težko ampak postane samoumevno. Namreč nemogoče je pričakovati, da bomo našli nekoga, ki bo vedno imel točno takšne želje, kot jih imamo sami, zato se moramo bit pripravljeni prilagajat in bit pripravljeni včasih kaj opustit, da damo drugemu občutek vrednosti. Pri tem pa seveda ne gre zato, da se prilagodimo samo zato, da bo mir v hiši in se pretvarjamo, da nam je kul (v resnici pa trpimo zraven), ampak zato, ker vemo in čutimo, koliko nekaj drugemu pomeni in zato tudi nam pomeni veliko. Partnerja je treba čutit, pri tem pa nam mora seveda tudi sam pomagat, tako da nam o svojih občutkih govori, pripoveduje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, škoda da si oddan. :))

Ne že spet…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne že spet…[/quote]

Spider, saj veš, kako naš Marko igra šah. :)) On vedno vse tako obrne, da se lahko razpiše. :))

Samozavestna ženska je tista, ki ve kaj hoče od sebe, od življenja in si za tisto tudi prizadeva. Ne ozira se na okolico oz to kar ji prigovarjajo drugi, drzne si iti iz povprečja in se vedno postavi zase ko je izzvana. Skrbi za svojo zunanjost in ravno tako za notranjost, ne ukvarja se trivialnimi stvami, ker se zaveda da so waste of time. Ni ji nerodno ali odveč postaviti vprašanj, ko jo nekaj zanima ali neznancu ali trgovcu ali mehaniku, sodelavcu, delodajalcu, partnerju ali kjerkoli naleti na situacijo, ko je potrebno stegniti jezik. Oblači in obuva se tako kot ji ustreza, tudi naliči se le če se s fasado dobro počuti, s frizuro in barvo las velja podobno. Ne išče napak pri drugih marveč se zaveda, da tudi ona NI brez njih. Je razgledana na več področjih, ni dolgočasna, se ukvarja s športom oz ne prezira rekreacije, poskuša čim bolj zdravo živeti, izogiba se negativnih novic in negativnih ljudi, ne pije in ne kadi, vedno si zna najti čas zase, skrbi za higieno na sebi in v tistem kjer živi. Sledi svojim ciljem in svojemu notranjemu glasu. Ne dovoli, da bi kdo pometal z njo oz jo izkoriščal, ne v službi niti v drugih okoljih. Do medijev je kritična, ne naivna. Vkolikor gre s kom narazen, ne bo zaradi tega zganjala cirkusa pač pa se nauči s tem živeti oz biti dalje odprta za nove možnosti; ne goji zamer, ne obsoja, moških nima za večvredna bitja pač pa za enakovredna. Ko naleti na nekoga, ki ji je všeč se ne bo šla igric, raje bo imela bolj zrel pristop do tistega človeka. V spolnosti ni zavrta. Ne spreminja svojih bljižnjih in ne opleta s preteklostjo, poskuša v več stvareh, ljudeh najti čim več dobrega. Zaveda se, da je življenje minljivo in da vsega ne more imeti, niti vsega doseči pa vendar se kljub vsem oviram trudi iti dalje. Zmožna je priznati krivdo, se opravičiti ali pojasniti, da česa ne ve, ne obvlada in zaprositi za pomoč. Zna imeti rada sebe in ravno tako druge ljudi. Vkolikor je kje neuspešna se hitro pobere in proba najti nove izzive. Kadar se za nekaj odloči potem v tistem vztraja, je načelna, ima dober občutek za moralo in hkrati za to, da morajo včasih nekatera pravila biti kršena, ker bo tako (za marsikoga) bolj prav. Ne gleda samo na svojo rit,….
Tako, to je moja krajša različica samozavestne ženske, vsekakor bi še lahko kaj dodala. Mislim pa da ima vsakdo kaj o tem povedati, kakor ženske tako moški.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Včasih ljudje verjamejo, da so samozavestni, v resnici pa so samo vase zagledani in egoistični, se pravi, gledajo samo na svoje potrebe in niso pripravljeni na prilagajanje. Vzrok je seveda v preteklih izkušnjah, ko so se bili pripravljeni prilagodit, pa se ni izšlo. Jaz zase vem, da sem se bil pripravljen včasih preveč prilagodit, kar spet ni prav. Če bi po tem sklepal, da prilagajanje ni dobro, bi danes bil pozoren samo na svoje potrebe in bi se tako obvaroval, da se mi ponovi stara zgodba. Ampak s tem bi se tudi marsičesa oropal, to je občutka, ko se nekomu prilagodiš, ker ga imaš rad in ne zaradi strahu, da bi ga izgubil. Včasih pa moraš bit pripravljen tudi rečt NE, zavrnit kakšno željo partnerja in takrat je najlepše, če partner razume, ni užaljen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samozavestne ženske je zelo zelo težko osvajat. Težko jih je ujet po domače povedan. Zato se marsikateri moški ne ukvarja z njimi ker nima volje. Men so pa take ženske izziv. Vedno sem se dobro razumel z njimi.

Moški se ne počuti slabo!! Slabo se počuti pezde!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Samozavestne ženske so več al manj tako uspešne v vseh pogledih, da pač ostanejo večno samozavestno same, situacija jasna in glasna, a ne. Nakar se pri 50 letu paljo na 10 let mlajše nesamozavestne tipe.
Od kje ti pa to, da se moški bojijo samozavestnih žensk, antilopa. Od današnjih žensk je moški kvečjemu lahko samo šokiran zarad ženskih mnenj in obnašanja, vendar to v vaših pogledih izpade “strah”

Popay, saj veš, da moraš dati provokativen naslov teme, da sploh kdo komentira. :))))

Samozavestne so levinje 🙂

Včasih smo, včasih pa tudi ne. :)) Včasih pecam hit’, včasih pa počas’. 🙂

Ne že spet…[/quote]
Samozavestna je tista, ki živi s samozavestnim moškim..Ali pa je samska…Preprosto po Spiderjevo. 🙂

Nesamozavestna ne bo prenašala luzerja ali pa igrala vlogo čistilke.

Včasih smo, včasih pa tudi ne. :)) Včasih pecam hit’, včasih pa počas’. :)[/quote]

Vedno pa v centru dogajanja 🙂

Ne že spet…[/quote]
Samozavestna je tista, ki živi s samozavestnim moškim..Ali pa je samska…Preprosto po Spiderjevo. 🙂

Nesamozavestna ne bo prenašala luzerja ali pa igrala vlogo čistilke.[/quote]

tako je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Torej je za pravega moškega dobitna kombinacija samozavestna seksulja? :)))))))))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Prevelika samozavest vsaj zame pomeni napihnjenost, vzvisenost, poln-a samega sebe. In to me odbija. Sexipil, v najvisji obliki, cisto nic ne pomaga.

Saj ni debata o preveliki samozavesti, napihnjenosti, vzvišenosti….. Samozavestna ženska je lahko namreč izredno ženstvena in nežna.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ni važno kakšna ženska je važno da te ne vara da nima ljubimca,da se med sabo spoštujeta,ljubita,se ne kregata vedno držita skupaj.Kaj boš z takšno,ki je uspešna te še vzdržuje potem pa dobiš po nosu.LJUBEZEN JE GLAVNA pri vsakem paru.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close