Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ne PRERASEMO I.J.Janse&Co?

Zakaj ne PRERASEMO I.J.Janse&Co?

Za zment se je.:) Pa naj mečejo, jaz sem vztrajna.:)


Kot, da je to neka garancija za poštenost, če nisi glih v “totem” občinskem svetu. :)[/quote]

Nisem jaz pisala o nobeni poštenosti… ampak samo o obiskih.:)

Garancije pa res ni, ker je rok že potekel.:)))))

Iz izkušenj povem, da sem jo vrnila. Posledica vcepljenih vrednot. Ki jih je verjetno nekoliko preveč, ker se kažejo kot kletke… ampak pustimo to. 🙂

Država ne, ‘država’ pa ja. Pa še to zato, ker se je splačalo za lastni žep. In žalostno je, da če ne pade iz mize nekaj pogoače, tudi za narodov blagor marsikdo ne bo naredil prav dosti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kot, da je to neka garancija za poštenost, če nisi glih v “totem” občinskem svetu. :)[/quote]

Nisem jaz pisala o nobeni poštenosti… ampak samo o obiskih.:)

Garancije pa res ni, ker je rok že potekel.:)))))[/quote]

Hmmm, v vseh občinskih ‘svetih’, ki so bili takrat blizu njega. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Tisti pri koritu so lopovi, narod pa neumen, ker bo vračal namesto njih.

In imaš prav..Stanje duha na splošno v svetu, je porazno. Svoje duše smo prodali praznim obljubam tistim posameznikom, ki so nas le še spravili globlje v moralno krizo.

Nisem jaz pisala o nobeni poštenosti… ampak samo o obiskih.:)

Garancije pa res ni, ker je rok že potekel.:)))))[/quote]

Hmmm, v vseh občinskih ‘svetih’, ki so bili takrat blizu njega. :)[/quote]

Kolikor sem jaz uspela prebrati samo tistih, ki so v totem Maribori 🙂

Hmmm, v vseh občinskih ‘svetih’, ki so bili takrat blizu njega. :)[/quote]

Kolikor sem jaz uspela prebrati samo tistih, ki so v totem Maribori :)[/quote]

Hja, o vseh še ne pišejo…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kolikor sem jaz uspela prebrati samo tistih, ki so v totem Maribori :)[/quote]

Hja, o vseh še ne pišejo…[/quote]

Aha.:)))

Jaz se nimam kaj bati, razen, če tudi to šteje, da sem bila 2 x v občinski volilni komisiji.:)))))))))

Caka se domino efekt.

http://www.mladina.si/119502/jutri-gremo-v-napad-druga-vseslovenska-ljudska-vstaja-11-1/?oddano=100#komentarji

A se vidimo jutri? 🙂

Jp 🙂

Ne. Eni bomo delali.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jutri ne. V soboto. 🙂

http://images.24ur.com/media/document/61124402.jpg

Kako sta si različna … ali pa tudi ne :)))))))))

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=19965

Kako sta si različna … ali pa tudi ne :)))))))))

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=19965%5B/quote%5D
Oba sta lažnivca in lopova..Eden krade z levo roko, drugi z desno….

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TuVfh25ydP4

http://mikstone1.blogspot.com/

Na Viranta pa se ne zanašajte. Izdajalci so za enkratno uporabo. Janša to ve! Zapomnite si tudi vi!

virant=še svojo žlahto izdal,vse za oblast, je pa čeden tič..


Virant dobro ve že iz samih protestov in poročilo protikorupcijske komisije je le še pripomoglo k temu, da trenutna politična oblast nima prihodnosti, če bo Janša in Jankovič del te oblasti.
Zato je treba izločiti najbolj črne ovce med črnimi, da bodo ostale izgledale vsaj navidez bolj bele. 🙂


Virant dobro ve že iz samih protestov in poročilo protikorupcijske komisije je le še pripomoglo k temu, da trenutna politična oblast nima prihodnosti, če bo Janša in Jankovič del te oblasti.
Zato je treba izločiti najbolj črne ovce med črnimi, da bodo ostale izgledale vsaj navidez bolj bele. :)[/quote]

Tudi izpolnjena Virantova zahteva (da SDS izbere drugega predsednika in s tem premierja) ne spremeni nič, ker bomo dobili v tem primeru res pravega strica iz ozadja.

Tudi jaz sem zato, da se zgodi globalna vstaja. Ampak ne vem, zakaj bi rušili samo politiko??
Kaj pa ostali premožneži, tajkuni in mogotci, ti se bodo pa brez skrbi veselo valjali v denarju.


Politika je tista, ki sprejema zakone in s tem omogoča ali pa ne omogoča razcvet tajkunov.

Ja, najboljše zrušit gospodarstvo, pa gremo vsi v državne službe. :/ cccccccccccccccccc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.pigac.si/2013/01/16/video-mitja-kunstelj-mikstone-ekskluzivno-o-vsem/[/url]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close