Zakaj ne PRERASEMO I.J.Janse&Co?
Iz izkušenj povem, da sem jo vrnila. Posledica vcepljenih vrednot. Ki jih je verjetno nekoliko preveč, ker se kažejo kot kletke… ampak pustimo to. 🙂
Država ne, ‘država’ pa ja. Pa še to zato, ker se je splačalo za lastni žep. In žalostno je, da če ne pade iz mize nekaj pogoače, tudi za narodov blagor marsikdo ne bo naredil prav dosti.
Kot, da je to neka garancija za poštenost, če nisi glih v “totem” občinskem svetu. :)[/quote]
Nisem jaz pisala o nobeni poštenosti… ampak samo o obiskih.:)
Garancije pa res ni, ker je rok že potekel.:)))))[/quote]
Hmmm, v vseh občinskih ‘svetih’, ki so bili takrat blizu njega. 🙂
Hmmm, v vseh občinskih ‘svetih’, ki so bili takrat blizu njega. :)[/quote]
Kolikor sem jaz uspela prebrati samo tistih, ki so v totem Maribori :)[/quote]
Hja, o vseh še ne pišejo…
Kako sta si različna … ali pa tudi ne :)))))))))
Kako sta si različna … ali pa tudi ne :)))))))))
http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=19965%5B/quote%5D
Oba sta lažnivca in lopova..Eden krade z levo roko, drugi z desno….
http://mikstone1.blogspot.com/
Na Viranta pa se ne zanašajte. Izdajalci so za enkratno uporabo. Janša to ve! Zapomnite si tudi vi!
virant=še svojo žlahto izdal,vse za oblast, je pa čeden tič..
Virant dobro ve že iz samih protestov in poročilo protikorupcijske komisije je le še pripomoglo k temu, da trenutna politična oblast nima prihodnosti, če bo Janša in Jankovič del te oblasti.
Zato je treba izločiti najbolj črne ovce med črnimi, da bodo ostale izgledale vsaj navidez bolj bele. :)[/quote]
Tudi izpolnjena Virantova zahteva (da SDS izbere drugega predsednika in s tem premierja) ne spremeni nič, ker bomo dobili v tem primeru res pravega strica iz ozadja.
Forum je zaprt za komentiranje.