Zakaj angleži protestirajo proti migrantom?
UK greznica, 14.09.2025 ob 16:15
Zato, kere se ne zavedajo, da se bodo brez delovne sile s strani migrantov slej ko prej utopili v lastnem dreku. Ker oni so gospe in gospodje s svojim edino pravilnim mnenjem, svojimi strahovi in svojimi predsodki.
Nimaš pojma, zakaj se UVAŽA 3. svet v Evropo.
Ugasni greznice 24kur, RTV Slo, Delo, Mladina idr. sralci od legacy-media.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 17:15
A jest te naj razsvetlim?!
Vse informacije imaš JAVNO DOSTOPNE na spletu. Če jih le hočeš najti.
Kako sem jest že 2020-2021 vedela, da je kljovid prevara in da se ne smeš pod nobenim pogojem cepiti?
Sej zdej je enako. Uvažanje 3. sveta v Evropo.
Pejt, pa najdi. Vse ti je JAVNO DOSTOPNO.
Hvala, s tem tvojim odgovorom je vse kristalno jasno 🙂
???????, 13.09.2025 ob 21:41
Ker jih imajo polno. Anglija ni tako kot Slovenija, v Sloveniji je 80% Slovencev, ostalo pa v glavnem drugi Slovani, tako da na prvi pogled smo praktično država ene etnične skupine, vsaj po izgledu.
V Angliji je manj kot polovica ljudi Britancev.
Si prepričan 80%? Morda 80% belcev, od tega 70% Slovencev.
Malo nad polovico prebivalcev. Ogromno ex YU in še ilegalni migranti. Kmalu bomo v manjšini in je potrebno sprejeti zakon, da odlocevalna mesta ne more zasesti priseljenec oz otrok priseljencev.
Anonimno 8719, 14.09.2025 ob 08:12
eh ja, 13.09.2025 ob 21:36
Skrajni desničar Tommy Robinson je na pobudo in z denarjem Elona Muska zbral 100 tisoč ljudi, da protestirajo proti priseljevanju. Med protesti se je oglasil tudi sponzor Elon in zahteval menjavo vlade v ZK. Spet mu bo padla prodaja Tesel na starem kontinentu 😀 😀 😀
Ah daj no !
tesla je super avto, sploh dual motor, če bi delali kombije bi sigurno kupil njihovega, tako sem moral pa Mercedesa.
Saj prodaja Tesel ni padla zaradi nekvalitete ampak zato, ker se moron Elon vtika v druge države. Po tistem, ko je v Nemčiji javno podprl skrajno desnico, mu je prodaja strmoglavila.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 08:06
Že od včeraj na 24kurski greznici nobene novice, na RTVSlo greznici pa LAGANJE in ZAVAJANJE. (Mimogrede: pejte podpisat za ukinitev prisilnega RTV prispevka, elektronski podpisi ali podpisi na UE se zbirajo do 30.10.2025.)
Zbralo se je tri milijone Britancev. Govorci so bili številni znani aktivisti.
Nobeni skrajni desničarji, ampak zgolj normalni ljudje, ki si želijo zgolj normalno živeti.
Ja, ta normalni ljudje smo zdaj skrajni desničarji, a ne de?
Velika Britanija je na poti, da bo bela rasa postala manjšina v svoji državi. Bliža se že točki “Fight or die!”
Si predstavljate, da med klopi slovenskega parlamenta na Šubičevi 4 v LJ pride muslimanka s hidžbabom na glavi in s koranom v roku priseže kot slovenska Ministrica za notranje zadeve?
To se je nedavno zgodilo v Veliki Britaniji. Med tistim zelenimi sedeži.
Kurba ciganska, RTV je še edini portal kjer se da prebrati negativne novice o Ukrajini od odlične pisateljice Kaje Sajovic. Takoj podpišem, da se vsem podpisnikom peticije podvoji prispevek!
Anonimno 6564, 14.09.2025 ob 17:59
Si prepričan 80%? Morda 80% belcev, od tega 70% Slovencev.
Malo nad polovico prebivalcev. Ogromno ex YU in še ilegalni migranti. Kmalu bomo v manjšini in je potrebno sprejeti zakon, da odlocevalna mesta ne more zasesti priseljenec oz otrok priseljencev.
Prvo, Slovenija je samo 56% urbanizirana in južnjakov na podeželju praktično ni. Drugo, ko se sprehajaš po ljubljani sredi dneva boš res videl same tujce, ampak to zato ker so Slovenci takrat v službah, tujci pa so turisti, nezaposleni, itd.
“””bela””” pa je Slovenija izven ljubljane in kranja 99%. Pojdite sami na Dunaj in primerjajte
8409, 13.09.2025 ob 21:46
Ne razumejo, da ful pridobijo z migranti, original turški kebab, humus kot v Libanonu, ta obogatitev odtehta višjo stopnjo kriminala in posilstev, nižjo stopnjo zaupanja v družbi in latentno državljansko vojno, vibrantno je vse skupaj z migranti, to nima cene, pa še dolžni so jim, ker so jih stoletja izkoriščal.
U pizdomaterno ura je 3 ponoč. Kjeum dobu kebab in humus. Škoda ksenism u Angliji rodil. Tm majo vsaj kebab. U pičkomareno.
Anonimno 2600, 14.09.2025 ob 23:11
Prvo, Slovenija je samo 56% urbanizirana in južnjakov na podeželju praktično ni. Drugo, ko se sprehajaš po ljubljani sredi dneva boš res videl same tujce, ampak to zato ker so Slovenci takrat v službah, tujci pa so turisti, nezaposleni, itd.
“””bela””” pa je Slovenija izven ljubljane in kranja 99%. Pojdite sami na Dunaj in primerjajte
Ne veš kaj govoriš.. Pejt v primorske vasice… Povsod se že najdejo zarutane ninje.
V vasi moje tete živi cca 50 ljudi.. Med njimi dve musli familiji z zadekanima babama.
breksit je bil neumnost, 13.09.2025 ob 21:29
Če jih že motijo muslimanski migranti, zakaj pa so potem odšli ven iz EU? Saj so imeli prej evropske migrante, z odhodom iz EU pa so evropske delovne migrante zamenjali muslimanski migranti iz držav tretjega sveta. Zakaj se sedaj razburjajo, saj so si sami zakrivili situacijo v kateri so?
Če se prav spomnim, je bil takrat pri njih referendum in je bilo le malo več BRitancev ZA Brexit, kot proti Brexitu. Torej, skoraj pol udeležencev referenduma je bilo proti. Pa tudi kdor je bil ZA, je verjetno razočaran.
Malo si poglejte kako zgleda v Londonu in drugod po Angliji recimo. Celi parki črnih rut, polno descev ki postopa in nič ne dela razen probleme. Lovijo zaščitene race iz parka, da jih v stanovanjih koljejo in kuhajo, za seboj puščajo umazanijo in nikakor ni videti da bi se želeli prilagoditi. Celo nasprotno, javno marsikateri tudi pove, da počasi zavzemajo ozemlje in da bodo kmalu obveljala njihova pravila. Poglejte si filmčke, kako zgledajo ulice. Ogromno je kriminala in posilstev. So pa zelo zaščiteni s strani politike, anglež ne sme nič reči čez njih, je takoj utišan, medtem ko oni javno izrazijo gnus nad ostalimi, ki niso muslimani. Pa še to, večina vodilnih v državi je muslimanov. To ni neko priseljevanje v normalnem stanju ampak dejansko je invazija in zavzemanje ter izpodrivanje bele rase-kar tudi javno izrazijo, brez skrivanja, njihove namere.
Si to želimo tudi tukaj?
Evo vam islamizacijo. Šarijski zakon v reali. HOčejo aretirati deklico zaradi objave na socialnem mediju.
Policistka sploh ne skriva, da je muslimanka in pokrita.
NJO BI MORALI ARETIRATI, KER JE POKRITA V SLUŽBI IN KER KRŠI SVOBODO GOVORA IN PISANJA.
RAVNO KONTRA BI MORALO BITI.
NI ČUDNO, DA SE JE ANGLEŽEM ODPELJALO. VSAKEMU BI SE.
Forum je zaprt za komentiranje.