Zakaj angleži protestirajo proti migrantom?
???????, 13.09.2025 ob 21:41
Ker jih imajo polno. Anglija ni tako kot Slovenija, v Sloveniji je 80% Slovencev, ostalo pa v glavnem drugi Slovani, tako da na prvi pogled smo praktično država ene etnične skupine, vsaj po izgledu.
V Angliji je manj kot polovica ljudi Britancev.
Največ jih je iz nekdanjih angleških kolonij. Sami so tako hoteli, zdaj naj pedalirajo 🙂
Ne razumejo, da ful pridobijo z migranti, original turški kebab, humus kot v Libanonu, ta obogatitev odtehta višjo stopnjo kriminala in posilstev, nižjo stopnjo zaupanja v družbi in latentno državljansko vojno, vibrantno je vse skupaj z migranti, to nima cene, pa še dolžni so jim, ker so jih stoletja izkoriščal.
Anonimno 8851, 13.09.2025 ob 21:38
Protestirajo proti ILEGALNIM migrantom, ki se nočejo prilagodtit zahodni kulturi, ki ne želijo delati, ki psiljujejo bele ženske. Satrner premier jim je omogočil brezplačni bivanje v hotelih (polni penzion) ter žepnino. Seveda na stroške državljanov.
KOt Ukrajincem v Sloveniji. 300-500e, službo. Slovenec, ti se (po)čohaj!
Na ulice, 13.09.2025 ob 21:45
6 % ljudi v UK je muslimanov (2021). V Sloveniji je 6 % tujcev. Zakaj mi ne protestiramo?
Ker so ti tujci večinoma Srbi, torej ista rasa (Slovanska) in kultura kot mi. Zelo smo si podobni. Nekateri Srbi so poturčeni, ampak ti večinoma ostanejo v Srbiji kot “ćaćiji”
Ker jih imajo polno. Anglija ni tako kot Slovenija, v Sloveniji je 80% Slovencev, ostalo pa v glavnem drugi Slovani, tako da na prvi pogled smo praktično država ene etnične skupine, vsaj po izgledu.
V Angliji je manj kot polovica ljudi Britancev.
In za notranjo ministrico, ki je zadolzena tudi za migracije, je postavil teto s hidzabom. Z njo so na dobri poti v sarijo.
breksit je bil neumnost, 13.09.2025 ob 21:29
Če jih že motijo muslimanski migranti, zakaj pa so potem odšli ven iz EU? Saj so imeli prej evropske migrante, z odhodom iz EU pa so evropske delovne migrante zamenjali muslimanski migranti iz držav tretjega sveta. Zakaj se sedaj razburjajo, saj so si sami zakrivili situacijo v kateri so?
Glede musli migrantov se lahko sami odločajo, če jih bodo sprejeli ali ne. In sedanja vlada tam jih na veliko sprejema, kot naša sedaj! Ko so bili pa v EU, so pa k njim rinili vsi Poljaki, Romuni,Bolgari, Slovenci…ves možni ološ, pa ni država imela nobene besede. Ker je bil državljan EU, je pač lahko tja prišel. Saj iz istega razloga se je Slo odcepila od Juge pred 35 leti. Da baje ne bomo futrali vseh teh bosancev, ki prihajajo k nam in bomo lepo zaprli meje in da ne bomo keša v Bg pošiljali, če smo najbogatejši. Isto so razmišljali Angleži.
Ampak kaj je zdaj drugače. Idiot golob je popolnoma odprl meje, še slovenščine ni treba znat več nobenemu tujcu delavcu, da lahko sem pripelje razširjeno familijo. V Angliji je od lani isto. Laburisti, levičarji so na oblasti in uvažajo musli delovno silo. Desnica tam sicer nori, ampak nima kaj. Policija zapira narod, ki protestira.
a 6 odst jih je pri nas. V mestih kot so Ljubljana, Jesenice, Celje Maribor, Store, Trbovlje, Hrastnik, obala, je več kot polovica tujih državljanov z povsem drugo mentaliteto in kulturo, le povedati ne smemo, kot Angleži ne, več kot 6 odst med njimi pa je sigurno muslimanov.
Protestirajo pa v VB zaradi zažiranja njihovega proračuna, nedostopnosti stanovanj, no go zon, muslimanske prevlade v določenih okrožjih po šarijskih zakonih in tako naprej…
No go, 13.09.2025 ob 22:16
a 6 odst jih je pri nas. V mestih kot so Ljubljana, Jesenice, Celje Maribor, Store, Trbovlje, Hrastnik, obala, je več kot polovica tujih državljanov z povsem drugo mentaliteto in kulturo, le povedati ne smemo, kot Angleži ne, več kot 6 odst med njimi pa je sigurno muslimanov.
Protestirajo pa v VB zaradi zažiranja njihovega proračuna, nedostopnosti stanovanj, no go zon, muslimanske prevlade v določenih okrožjih po šarijskih zakonih in tako naprej…
Smo skoraj na istem na 30 let podlage. Politika je iz nas naredila hlapce, totalne, ker smo morali prepustiti državo tujcem.
Vtipkajte grooming gangs in vam bo jasno. Sploh še, ker je bilo oblastem vse znano, a ni nihče reagiral, iz strahu, da bi jih imeli za rasiste. Medtem so bile leta in leta 12 letne bele deklice iz socialno šibkih družin, žrtve množičnih posiljevalcev, zaprte, tudi vklenjene.
Med drugim… Britancev ni nihče vprašal, če se strinjajo z imigrantsko politiko, kakor tudi Francozov ne. So rajši kriminalizirali svobodo govora.
mnja no, 13.09.2025 ob 21:58
Glede musli migrantov se lahko sami odločajo, če jih bodo sprejeli ali ne. In sedanja vlada tam jih na veliko sprejema, kot naša sedaj! Ko so bili pa v EU, so pa k njim rinili vsi Poljaki, Romuni,Bolgari, Slovenci…ves možni ološ, pa ni država imela nobene besede. Ker je bil državljan EU, je pač lahko tja prišel. Saj iz istega razloga se je Slo odcepila od Juge pred 35 leti. Da baje ne bomo futrali vseh teh bosancev, ki prihajajo k nam in bomo lepo zaprli meje in da ne bomo keša v Bg pošiljali, če smo najbogatejši. Isto so razmišljali Angleži.
Ampak kaj je zdaj drugače. Idiot golob je popolnoma odprl meje, še slovenščine ni treba znat več nobenemu tujcu delavcu, da lahko sem pripelje razširjeno familijo. V Angliji je od lani isto. Laburisti, levičarji so na oblasti in uvažajo musli delovno silo. Desnica tam sicer nori, ampak nima kaj. Policija zapira narod, ki protestira.
Zakaj potem nihče ne prihaja k nam? To ni res drugače. Slovenščino je treba znati, samo država ti plača tečaj ker do zdaj tega ni noben upošteval
Neverjetna Slovenija, 14.09.2025 ob 00:03
Ha ha ha. Etnična skupina, ki je večinoma po 100 letih genocida in mešanja samo s Hrvati še zmer pol Nemec, pol Zahodni Slovan. Neverjetni “Slovenec”. Da o Italijanih ne bi. Nasmoljen z balkanom in opranc v glavo bi o Angliji razpredal. Plačano dobiš?
Slovenci nismo balkanci. Smo nasledniki velikih Rusov, nasledniki Petra Velikega, nasledniki Boljševikov, nasledniki Samove Plemenske Zveze!
In to je krasno. To je veličastno! Največja država na svetu katere se vsi bojijo
Že od včeraj na 24kurski greznici nobene novice, na RTVSlo greznici pa LAGANJE in ZAVAJANJE. (Mimogrede: pejte podpisat za ukinitev prisilnega RTV prispevka, elektronski podpisi ali podpisi na UE se zbirajo do 30.10.2025.)
Zbralo se je tri milijone Britancev. Govorci so bili številni znani aktivisti.
Nobeni skrajni desničarji, ampak zgolj normalni ljudje, ki si želijo zgolj normalno živeti.
Ja, ta normalni ljudje smo zdaj skrajni desničarji, a ne de?
Velika Britanija je na poti, da bo bela rasa postala manjšina v svoji državi. Bliža se že točki “Fight or die!”
Si predstavljate, da med klopi slovenskega parlamenta na Šubičevi 4 v LJ pride muslimanka s hidžbabom na glavi in s koranom v roku priseže kot slovenska Ministrica za notranje zadeve?
To se je nedavno zgodilo v Veliki Britaniji. Med tistim zelenimi sedeži.
eh ja, 13.09.2025 ob 21:36
Skrajni desničar Tommy Robinson je na pobudo in z denarjem Elona Muska zbral 100 tisoč ljudi, da protestirajo proti priseljevanju. Med protesti se je oglasil tudi sponzor Elon in zahteval menjavo vlade v ZK. Spet mu bo padla prodaja Tesel na starem kontinentu 😀 😀 😀
Ah daj no !
tesla je super avto, sploh dual motor, če bi delali kombije bi sigurno kupil njihovega, tako sem moral pa Mercedesa.
Xyz293, 14.09.2025 ob 00:33
Vtipkajte grooming gangs in vam bo jasno. Sploh še, ker je bilo oblastem vse znano, a ni nihče reagiral, iz strahu, da bi jih imeli za rasiste. Medtem so bile leta in leta 12 letne bele deklice iz socialno šibkih družin, žrtve množičnih posiljevalcev, zaprte, tudi vklenjene.
Med drugim… Britancev ni nihče vprašal, če se strinjajo z imigrantsko politiko, kakor tudi Francozov ne. So rajši kriminalizirali svobodo govora.
Pač, priseljenci, sploh muslimanski, so postali v Angliji tako močni, da je vlada pred njimi počepnila. Lahko preganjajo, žalijo in pretepajo Angleže, pa jih policija ne ščiti, ker priseljenci celo državo držijo v šahu. V bistvu je v velikih mestih Anglija kot država le še na papirju, oblasti pa tam že dolgo nima. Če se domačin pritoži nad divjanjem priseljencev, policija pogleda stran, saj bi se ob morebitnem posredovanju soočila z vsem – od molotovk do strelnega orožja. Če že pride do kakšnega hujšega dejanja, policija pride z oklepniki, na hitro pogledal, popiše in še hitreje odide.
Pa ni le tam tako, Francija, Nemčija, Švedska, Belgija… imajo popolnoma enako situacijo.
Niste razumeli vprašanja, zato ga ponavljam.
Če jih že motijo muslimanski migranti, zakaj pa so potem odšli ven iz EU? Saj so imeli prej evropske migrante, z odhodom iz EU pa so evropske delovne migrante zamenjali muslimanski migranti iz držav tretjega sveta. Zakaj se sedaj razburjajo, saj so si sami zakrivili situacijo v kateri so?
Forum je zaprt za komentiranje.