zabave
Ker je december tukaj in se novoletne zabave kar vrstijo, me zanima, kakšno je vaše mnenje o vsem tem veseljačenju… Koliko zabav se boste udeležili, a se boste šli kam samo vljudnostno pokazati ali nameravate ostajati do jutra?
Meni je npr. 1 zabava s službo čisto dovolj, moj partner pa ima v planu vsak teden po dve zabavi-čez teden, kar se meni osebno zdi pretirano.Potem ponavadi cele dneve prespi, je slabe volje, ima mačka in ni nič od njega. Je pač ful družaben in ne zna reči ne… Ne vem, ali mu naj zamižim na eno oko, ker je pač veseli december ali naj mu omenim, da se mi pa to vseeno zdi preveč?
Hvala za vaša mnenja.
Naj povem, da otrok še nimava, jih pa načrtujeva. Stara sva 29 in 31 let.
Lea
Megica, pa sama organiziraj zabavo,a ne. Saj ni treba, da je kaka huda plesna fešta s sto ljudmi. Lahko pokličeš recimo kake tri, štiri bivše sošolke, pa greste v kak lokal na večerjo. In če vam bo do tega, še potem kam zavijete.
Meni ‘uradne’ zabave tudi ne sedejo, sploh službena mi je zadnja leta čist mimo (obilne večerje v zakajenih lokalih s hrupno muziko), pa se imam navado dobit s parimi bivšimi sodelavci za kakšen klepet ob nekaj malega hrane in umirjeni muziki kje zunaj. Ponavadi pridejo tudi partnerji zraven, in je zelo zanimiv večer. Pa še prav hudo šemiti se ni treba, ker je vzdušje precej bolj sproščeno kot na ‘uradnih’ zabavah.
Forum je zaprt za komentiranje.