Za ženske
Uroš, stari, ženske vidijo take detajle, na katere ti še pomisliš ne. Vse vidijo.
😉
Takoj opazim dlani..obliko prstov, velikost ..in seveda urejene in ciste nohte. Mislm sj razumem da ce delas v mehanicni delavnici ne mors met skoz cistih rok ampak se je treba vsaj potrudit. 😉 Tud zobe ful opazim in nekak se mi zdi da ce ti tm kksn sprednji zob manjka pa res ne das nc nase..vsaj tko mlajsi k so ze vec al manj odrascal ob vsakoletnih pregledih v soli pr zobozdravniku pa tko naprej.
Nataša, si hotela rečt, da se tud same malo zanemarite? 😉
Bum, bum , bum,… na mene!!
Ha, ha, ha, …. Marko.
Sem oni dan navsezgodaj poslušala mojega gospoda, ko je oblačil najinega mulčka: “joooj, mici, čaki, tele hlače sva tako postrani oblekla … le kaj bo mami rekla, če te bo vidla … kateri štumfi že pašejo zraven? ….
:-))) ja, res vse vidimo. Pa ne da ste moški kaj drugačni?
LP, A.
Forum je zaprt za komentiranje.