Za zastoje na avtcestah je kriv DARS…to potrjuje studija
pa ne samo za zadtoje, tudi za smrtne zrtve in vecini prometnih nesrec….laznivi Ribic in njegova banda nesposobnezev pa bo urejala pretocnost z novimi kazjimi….kako moras biti bolan v glavi da ne vidis da je zgolj in samo nesposobmost darsa in krojaske kraljice pismeuharstva bratuskove kriva da je povprecna hitrost na dlo aavtocestah na ravni trsktorja oz konjske vprege
povprecna hitrost na slo avtocestah v letuu 2025 je 45 km/h…to kar je dars naredil v tepanju je na ravni gospodarskega kriminala, dve leti za obnovo kurcevega 5 km odseka, da ga preboi kamion rabi tud 4h….in potem se pizdurina bratuskova trdokurci da ona ne bo sestankovala na parkiriscih, pir musarjeva najame helikopter da preskoci kolono….tok o tem kako se jim jebe za ljudi
un zakaj je tako?ker dobivajo razpise t.i najnizji ponudniki ki nimajo delovne ssile in mehanizacije, za deli kjer rabis min 1000 ljudi , dobijo firmi ki zaposluje max 50 ljudi in potem se 10 podizvajalcev z po 10 zaposlenimi…tako dela na projektu ki bi ga morslo opraviti 1000 ljudii 150 ljudi….na glavni cedti sg dravograd so delali nov most, na delu si videl 5 ljudi ce si imel dreco, vecinoma 3, pa tud samo enega ki je z lopaato premetaval.pesek….5 mesece za en kurcev most ki ga z ustreznompripravo postavis v 14 dneh ce si fejst nesposoben….e to je drzavno gradbenistvo
Forum je zaprt za komentiranje.