Za Monovske perverzneže
Saj za ene, tiste, ki ne delajo na črno, se že ve kdo so. Moje delo je zelo transparentno, ga ne morem skrit, tudi če bi hotela. 🙂
http://seznami.gov.si/DURS/main_neplacniki.html%5B/quote%5DTole je pa že čista kalektivna razpaljotka….. Kdo pa je vsem tem k….m zvodnik? ;)[/quote]
DURS, ki daje odpustke za neplačevanje davščin ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.