Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Za Monovske perverzneže

Za Monovske perverzneže

Rdeča četrt v Amsterdamu

[youtube]1YOCmAvTnoU[/youtube]

Haha, carsko as fuck

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

sadni, škoda da ne razumeš poante…bikini tebi in ostalim pa, ne reče se brezveze najstarejša obrt, škoda le, da v slo ne zanmo od prostitucije davkov pobirat, drugače pa, naj vsakdo počne s svojim telesom kar hoče

In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.

»V Beogradu sem ostala štiri mesece, v neki stari hiši, kjer nisi vedel ali je noč ali dan. Enkrat na teden, ob sredah, so nam prinašali hrano. Prijatelj našega gospodarja nam je govoril: »Tale hrana bi morala zadostovati do naslednje srede«. Poizkušale smo zlomiti ograjo, da bi lahko zbežale. Nekega dne je neka Romunka skušala odpreti okno, vendar je ravno v tistem momentu v sobo vstopil gospodar. »A bi rada več svetlobe, kaj?« Potem je potegnil pištolo in ji jo postavil na sence. Rotile smo ga, naj ji vsaj dovoli zmoliti Očenaš in se posloviti od svoje družine – povedala nam je, da ima dve leti staro hčerko. Vendar ni doživela, da bi zmolila, na otroka ni uspela niti pomisliti…« Zapis zvočnega zapisa pričanja moldavskega dekleta Nadie, v dokumentarnem filmu »Ruta očajnica«, avtorice Sanje Mikleušević, novinarke HTV.

In takšnih in podobnih zgodb poznam jaz na stotine.

Žalostno. Vse tiste tipe, ki verjamejo/mislijo in delajo na tem, da bi ženske morale služiti s svojim telesom (da za nas druge službe/poklici niso primerni), bi dala brezpogojno kastrirati.


Aha, rabiš IQ 220, da skontaš poanto tega videja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Oh shit, x6, zdaj mi je šele kapnilo o čem teče beseda, kar solzica mi je dol pritekla.

[youtube]vt8h5ZhdCrY[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Zaradi takih mi pade!
Prisegam na domačo, skoraj bio robo!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ojej … kakšni predsodki

“rdeče četrti” so predvsem turistično zanimive lokacije … so v več mestih po EU
in ja, bejbe morajo zaslužiti tudi za najemnino izložbenih oknov ☺

za Bikini_ & Co., ki nimate kaj početi med rjuhami pa: poglejte na tadva portala:
xvideos.com in xbef.com … plus guglanje za xxx clipi ☺
btw: v Amsterdamu sem bil že večkrat – v tej četrti imajo prav ljubke T-majice, kapice s šildom, lončke za čaj, kavo …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

elaborat o “rdečih četrteh” (za ženske)

Teza: ni vsaka ženska sposobna se prodajati na trgu

Antiteza: profesionalke imajo jaseno vizijo, cilj in cenik stritev

Sinteza: “formalna” partnerica lahko izračuna za koliko za svoje “usluge” obere desca za kozmetiko, cote, nego obraza & telesa, …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.[/quote]
to kar sem napisal, da se v slo obrne veliko neobdavčenega denarja v tek obrti ki steče mimo državne malhe….in ti tvoji kontakti…verjetno se ukvarjajo z belim blagom al kaj si že hotela povedat s temi kontakti iz albanije in romunije?

In kaj si pravzaprav hotel s tem povedat?
Nič nimam proti temu, če vsak počne s svojim telesom kar hoče. Ampak vsak NE počne s svojim telesom kar hoče.
Trgovina z belim blagom je kriminal. In to ni nekaj izmišljenega. To obstaja, tudi v Sloveniji. Čeprav Slovenija običajno ni končna destinacija, ampak večinoma samo tranzitna država.
O tem ti lahko malo več napišem kot zgolj, da je to “najstarejša obrt”. Lahko ti dam tudi kontakte v Romuniji in v Albaniji recimo, ki ti bodo o tem povedali še več kot ti lahko jaz.[/quote]
to kar sem napisal, da se v slo obrne veliko neobdavčenega denarja v tek obrti ki steče mimo državne malhe….in ti tvoji kontakti…verjetno se ukvarjajo z belim blagom al kaj si že hotela povedat s temi kontakti iz albanije in romunije?[/quote]X6 a tebi je pri vsej stvari sporno zgolj to, da država od tega “posla” ne pobere davkov? …….. :/
To si uspel razbrat iz prispevka? 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

zočno tako, sporno je vse kar diši po sivi ekonomiji, pa še tole ti dodam, kaj n isporno tudi novodobno suženjstvo ko dela ženska na tri izmene v proizvodnji za plačo s katero ne more preživeti družine? si je prislijena izposojati denar na črnem trgu in vračati oderuške obresti? ali žesnke ki si ogulijo komolce do kosti v 40 letih proizvodnje za min plačo na koncu pa dobi 385 eur penzije?
tako da ukvarjanje s prostitucijo le ni edina slaba alternativa za ženske, so druge še hujše in povsem legalne v naši družbi….

Ti sploh veš kaj pomeni trgovina z belim blagom? Če ne veš, raje malo pogooglaj, preden stresaš neumnosti in razkazuješ svoje nerazumevanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


pajk, ti ki delaš v javni upravi bi moral biti prvi , ki bi preganjal sivo ekonomijo, namesto tega pa aktivno sodeluješ v njej, vsaj če se prav spomnim ti obiski prostitutk niso tuji?

Osebno mi nikoli ni bilo do profesionalk, niti nisem imel potrebe z njimi sklepat poslov. Mislim, da hodi po svetu dovolj takih, ki so se željne s podobnimi aktivnostmi ukvarjat ljubiteljsko.

Na, še en državni sovražnik, ki se okorišča z medsosedsko pomočjo….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


pajk, ti ki delaš v javni upravi bi moral biti prvi , ki bi preganjal sivo ekonomijo, namesto tega pa aktivno sodeluješ v njej, vsaj če se prav spomnim ti obiski prostitutk niso tuji?[/quote]

bluziča
tema je pro / za
tema NI trgovina z belim blagom
tema prikazuje legalno (obdavčeno) dejavnost

pejta na ringaraja.net stresat kozlarije

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tema je v naslovu. 🙂

Drugače pa jaz vem kaj je trgovina z belim blagom in poznam več vidikov prostitucije tudi v Sloveniji. Razmeroma dobro. Stvar moje prejšnje službe. In preden se v vašem stilu obesite na besede, ne nisem se ukvarjala z najstarejšo obrtjo. 🙂

Še dobro, ker drugače bi lahko tebe obsodili, da je država v takem…. stanju kot je 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Še dobro, ker drugače bi lahko tebe obsodili, da je država v takem…. stanju kot je ;)[/quote]

Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. 🙂

Še dobro, ker drugače bi lahko tebe obsodili, da je država v takem…. stanju kot je ;)[/quote]

Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. :)[/quote]Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hehe, sem že večkrat zapisala, da če bi se vsi tako ravnali kot jaz, bi bila država v čudovitem stanju. Vse prispevke plačam do 15. v mesecu in tudi vse davke in carinske dajatve. Prijavim tudi vse prilive iz tujine. :)[/quote]Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))[/quote]

Saj za ene, tiste, ki ne delajo na črno, se že ve kdo so. Moje delo je zelo transparentno, ga ne morem skrit, tudi če bi hotela. 🙂

http://seznami.gov.si/DURS/main_neplacniki.html

Odlično!
Očitno ti nisi tista, ki ne plačuje davkov, ena druga je!
Samo da nam je vedet katera!? :)))))))))[/quote]

Saj za ene, tiste, ki ne delajo na črno, se že ve kdo so. Moje delo je zelo transparentno, ga ne morem skrit, tudi če bi hotela. 🙂

http://seznami.gov.si/DURS/main_neplacniki.html%5B/quote%5DTole je pa že čista kalektivna razpaljotka….. Kdo pa je vsem tem k….m zvodnik? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close