za filmoljubce
you think again 🙂 🙂
http://youtu.be/wf_IIbT8HGk
you think again 🙂 🙂
http://youtu.be/wf_IIbT8HGk%5B/quote%5D
kaj pa če ma kaj zlobnega za bregom? 😀
[youtube]TQBMPDbqlvc[/youtube]
Antilopa, če boš kdaj kakšno rabila, mi jih mamo vedno preveč doma :)) so luštne ja :)[/quote]
Ups, prva asociacija -> crazy cat lady 🙂
[img]http://1.bp.blogspot.com/_zOX0EP5jzXw/TI9R7j31a1I/AAAAAAAAAF4/AsJc6L-AiVI/s1600/simpsons_crazycatlady.gif[/img]
Simpsonovi so tudi smešni (da ne bo offtopic :D)
Antilopa, če boš kdaj kakšno rabila, mi jih mamo vedno preveč doma :)) so luštne ja :)[/quote]
Ups, prva asociacija -> crazy cat lady 🙂
[img]http://1.bp.blogspot.com/_zOX0EP5jzXw/TI9R7j31a1I/AAAAAAAAAF4/AsJc6L-AiVI/s1600/simpsons_crazycatlady.gif[/img]
Simpsonovi so tudi smešni (da ne bo offtopic :D)[/quote]
faunus a jaz? če bom samska čez ene 30 let se mi čist zna kaj takega zgodit :))))
Simpsonovi thumbs up 😀
Ja, res je… nobene možnosti ni imela…
“if I ever love again, even then, nothing will change…” on pa tudi ne; niso vsi rojeni za ameriške sanje, samo brat tega ni mogel vedeti…
[youtube]bb0GfyPZRnw[/youtube]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Metropolis 🙂
http://www.imdb.com/title/tt0017136/
Ne. Ta film ima lepotno napako na pram onim, v njem namreč ni nobenega krvavega in/ali seksualnega prizora. Sicer sem pa za taka provokativna(?) vprašanja dosegljiva na telefonski številki ___ ___ ___ oz na ________ ulici v lj. Lepo vabljena, ne pa da mi pišeš samo smse [sub](a nisi bila ravno ti tista, ki si svoj čas odprla temo, da bi se raje srečali v živo kot a klamfali po tipkah ccccc)[/sub]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ja jaz tudi, posebno še tistim s kako genetsko napako. Podobno filme larsa von triera in ingmarja bergmana. Ne pač resno 🙂 🙂
aja pa še za Njega_ en film na temo brezpogojne ljubezni: [youtube]th5GO6tXgLM[/youtube]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.