Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek za filmoljubce

za filmoljubce


Mačke so kul.[/quote]

think again :))))
[youtube]GlMDjmj-P-U[/youtube]


you think again 🙂 🙂
http://youtu.be/wf_IIbT8HGk


you think again 🙂 🙂
http://youtu.be/wf_IIbT8HGk%5B/quote%5D

kaj pa če ma kaj zlobnega za bregom? 😀

[youtube]TQBMPDbqlvc[/youtube]

haha, zdaj si me pa dobila 🙂

Evo, še nekaj o moči ljubezni:
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Kikica21, ta mačka je svetovna. Jaz sem ljubiteljica mačk. 🙂

😉

Antilopa, če boš kdaj kakšno rabila, mi jih mamo vedno preveč doma :)) so luštne ja 🙂

Saj bi jo imela, ampak sem cel dan odsotna, bi bila osamljena.

Mačke so dost bolj “samostojne” kot psi, pomoje ji ne bi blo čist nič hudega 🙂 Je pa vseeno lepo da se z živalmi ukvarjamo če jih že imamo, maš prav 🙂

Antilopa, če boš kdaj kakšno rabila, mi jih mamo vedno preveč doma :)) so luštne ja :)[/quote]
Ups, prva asociacija -> crazy cat lady 🙂
[img]http://1.bp.blogspot.com/_zOX0EP5jzXw/TI9R7j31a1I/AAAAAAAAAF4/AsJc6L-AiVI/s1600/simpsons_crazycatlady.gif[/img]

Simpsonovi so tudi smešni (da ne bo offtopic :D)

Antilopa, če boš kdaj kakšno rabila, mi jih mamo vedno preveč doma :)) so luštne ja :)[/quote]
Ups, prva asociacija -> crazy cat lady 🙂
[img]http://1.bp.blogspot.com/_zOX0EP5jzXw/TI9R7j31a1I/AAAAAAAAAF4/AsJc6L-AiVI/s1600/simpsons_crazycatlady.gif[/img]

Simpsonovi so tudi smešni (da ne bo offtopic :D)[/quote]

faunus a jaz? če bom samska čez ene 30 let se mi čist zna kaj takega zgodit :))))
Simpsonovi thumbs up 😀

Ah ne skrbi, meni se zdi njen karakter zelo zanimiv v risanki…ni tako grozno kot se na prvi pogled zdi 😛

Še ena klasika: Gone With The Wind

recimo da sem pomirjena no :)))

evo, jaz bom pa Alexandra zdaj, se ga spravljam gledat že ene 2 meseca 🙂

Še ena klasika z zelo dobrim komadom: The Mambo Kings – Beautiful Maria of my soul.

Ja, res je… nobene možnosti ni imela…
if I ever love again, even then, nothing will change…” on pa tudi ne; niso vsi rojeni za ameriške sanje, samo brat tega ni mogel vedeti…
[youtube]bb0GfyPZRnw[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Še en zblužen film po romanu Thomasa Hardyja, tu prizori zavajajo, gledate na lastno odgovornost…
Jude (1996)
[youtube]TYZFfOqnMls[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Že pridno gledam kar po seznamu. Hvala vsem za predloge :))

Metropolis 🙂
http://www.imdb.com/title/tt0017136/

[youtube]6hB3S9bIaco[/youtube]

[youtube]uDybmxbKf4Y[/youtube]

Je kdo gledal Prometeja, ki se zdaj vrti? Menda je dober.

[youtube]OV6dHll_2V4[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jezus, kako razvlečen film/trailer! Kake filme to gledaš, katenjka? Pa ja niso iz onega paketa onega Ptujčana?

pred kratkim gledala danski film “Grozljivo srečen”, priporočam.

Ne. Ta film ima lepotno napako na pram onim, v njem namreč ni nobenega krvavega in/ali seksualnega prizora. Sicer sem pa za taka provokativna(?) vprašanja dosegljiva na telefonski številki ___ ___ ___ oz na ________ ulici v lj. Lepo vabljena, ne pa da mi pišeš samo smse [sub](a nisi bila ravno ti tista, ki si svoj čas odprla temo, da bi se raje srečali v živo kot a klamfali po tipkah ccccc)[/sub]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ja jaz tudi, posebno še tistim s kako genetsko napako. Podobno filme larsa von triera in ingmarja bergmana. Ne pač resno 🙂 🙂

aja pa še za Njega_ en film na temo brezpogojne ljubezni: [youtube]th5GO6tXgLM[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close