za filmoljubce
August Rush
film o mladi glasbenici, mladem glasbeniku in njunem otroku.
Zelo uspešna mlada glasbenica je zanosila . Njen oče ni želel, da bi opustila kariero. Ko pa je imela nesrečo in bila v nezavesti, je oče podpisal hčerin podpis in otroka oddal , hčeri pa dejal, da se je rodil mrtev.
Otroka pokaže , kako odrašča v domu in kako sledi glasbi. Postane slaven in najmlajši komponist. Ves čas živi z občutkom, da sta nekje njegova mati in oče. Ko ima koncert, si želi, da bi prišlo poslušat čim več ljudi in da bi bila med njimi tudi starša.
Glasba jih je združila oz. našla.
Mafijska posla 🙂
Miller’s Crossing
http://www.imdb.com/title/tt0100150/
Road to Perdition
http://www.imdb.com/title/tt0257044/
Shutter Island
http://www.imdb.com/title/tt1130884/
The Departed
http://www.imdb.com/title/tt0407887/
Sin City
http://www.imdb.com/title/tt0401792/
V for Vendetta
http://www.imdb.com/title/tt0434409/
Blood Diamond
http://www.imdb.com/title/tt0450259/
Inception
http://www.imdb.com/title/tt1375666/
Public Enemies
http://www.imdb.com/title/tt1152836/
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
http://www.imdb.com/title/tt0408236/
The Dark Knight
http://www.imdb.com/title/tt0468569/
State of Play
http://www.imdb.com/title/tt0473705/
Body of Lies
http://www.imdb.com/title/tt0758774/
L.A. Confidential
http://www.imdb.com/title/tt0119488/
21 Grams
http://www.imdb.com/title/tt0315733/
The Usual Suspects
http://www.imdb.com/title/tt0114814/
Jst sm mela obobje pred letom, dvema, ko sem dost pogosto hodila, mislim da je čas da mal obnovim to. Ti hodiš?[/quote]
Kaj pa tam kaj vrtijo? :)[/quote]
Kinoteka ima večinoma klasike ali pa bolj art filme, kinodvor pa novejše, a večinoma ne preveč mainstream. Nazadnje sem gledal Vertigo v kinoteki 🙂
Basic Instinct je tudi dober…pa malce mi je vroče postalo.
Je že kdo gledal Glorijo kurb? Gre za dokumentarec. Več tule http://www.kinodvor.org/spored/whores-glory-39650/
Je že kdo gledal Glorijo kurb? Gre za dokumentarec. Več tule http://www.kinodvor.org/spored/whores-glory-39650/%5B/quote%5D
Zgleda zanimiv, HBO dokumentarci so dobri.
Black Tar Heroin: The Dark End of the Street (2000)
http://www.imdb.com/title/tt0221023/
Ojej, jaz sem sicer velik fan teh risanih filmov, sam ne smeš okol razlagat…ne paše imidžu 🙂 Pogledal sem vse kar so ti studiji od Toy Story-a naprej izdali – pa še kakšne tuje.
Ojej, jaz sem sicer velik fan teh risanih filmov, sam ne smeš okol razlagat…ne paše imidžu 🙂 Pogledal sem vse kar so ti studiji od Toy Story-a naprej izdali – pa še kakšne tuje.
http://youtu.be/H7e07c52VWg%5B/quote%5D
pa kaki imidž je to, treba je ohranjat otroka v sebi :))) btw, kera carska mačka 😀
Tisti, ki gledajo risanke, niso izgubili stika z otrokom v sebi. 🙂
Pa še moj najljubši odlomek iz zgoraj omenjene variante UP:
Forum je zaprt za komentiranje.