Za avanturistko
Hvala Marko, samo a ne bi mogla pol bit tud jaz registrirana al kako? Bolj nova na forumu, sorči…[/quote]Sorčimo.. 😀
Ni nujno lahko mu preko Katjenke pišeš :)))))
Ona menda filtrira neželjeno pošto za tiste ki si “ne upajo” registrirat. 😉 :)))))
Hvala Marko, samo a ne bi mogla pol bit tud jaz registrirana al kako? Bolj nova na forumu, sorči…[/quote]Sorčimo.. 😀
Ni nujno lahko mu preko Katjenke pišeš :)))))
Ona menda filtrira neželjeno pošto za tiste ki si “ne upajo” registrirat. 😉 :)))))[/quote]
Joooj, človek še v miru ne more več skočit čez plot, ha, ha….:) Sicer pa tud ni slabo, če nas je več, je bolj adrenalinsko, ha, ha…:)))))))))
Ja, hvala za nasvet On_, še kdaj..:))))
Avanturist, sorči, sem ti rekla, da sem bolj bjondasta…pa sva spet javna…:))))
Sorčimo.. 😀
Ni nujno lahko mu preko Katjenke pišeš :)))))
Ona menda filtrira neželjeno pošto za tiste ki si “ne upajo” registrirat. 😉 :)))))[/quote]
Joooj, človek še v miru ne more več skočit čez plot, ha, ha….:) Sicer pa tud ni slabo, če nas je več, je bolj adrenalinsko, ha, ha…:)))))))))
Ja, hvala za nasvet On_, še kdaj..:))))
Avanturist, sorči, sem ti rekla, da sem bolj bjondasta…pa sva spet javna…:))))[/quote] Ok, pol pa nič, meni javno ni všeč…. če se premisliš…. veš moj zs
Forum je zaprt za komentiranje.