Najdi forum

Z1010

Hoj
A ima kdo tale mobitel Sony ericcson Z1010? Rada bi dobila nekaj oz. vse informacije glede prenosta mp3-jev iz računalnika na mobitel in kako prenesti slike in video posnetke iz mobitela na računalnik,…

Hvala

ja, jaz ga mam, prenasam s pomocjo IR vrat, Bluetootha nimam. Naredis tako,kot pise v navodilih (pomojem so sicer zelo slaba). Jaz postavim mobitel tako,da se IR-a “gledata” med sabo, racunalnik tako zazna drugo napravo, potem pa delas kar se ti zljubi, ukazi so res enostavni. Lahko pa se prikljucis s pomocjo UBS (nekaj takega) kabla. jaz sicer vse dajem na MemoryStick, ne v spomin telefona. Aja, pa se tist s CDja si mors instalirat, ce hoces se vec moznosti uporabe.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close