Z1010
ja, jaz ga mam, prenasam s pomocjo IR vrat, Bluetootha nimam. Naredis tako,kot pise v navodilih (pomojem so sicer zelo slaba). Jaz postavim mobitel tako,da se IR-a “gledata” med sabo, racunalnik tako zazna drugo napravo, potem pa delas kar se ti zljubi, ukazi so res enostavni. Lahko pa se prikljucis s pomocjo UBS (nekaj takega) kabla. jaz sicer vse dajem na MemoryStick, ne v spomin telefona. Aja, pa se tist s CDja si mors instalirat, ce hoces se vec moznosti uporabe.
Forum je zaprt za komentiranje.