Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek (YU/SVN) – (I) /(A)

(YU/SVN) – (I) /(A)

zakaj je bil folk za (I) / (A) na plebiscitih?

ker niso marali biti Balkanci in pod komunajzarskim režimom.

Žal se SVN ni uspelo rešiti Balkana, komunjzarstva … niti v svoji državi

Janez dobro placuje?

A ti sestrična od Uršule dnar nakazuje??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kdo pa tebe plačuje? A, če ima nekdo drugačno mnenje od tebe, je že plačanec? Saj sem tudi jaz srečna, če si ti glede sedanjega stanja v državi srečen. Pa ni važno, ali je Janez ali Lenčica.

ni s čem plačevati – klik

Kdo pa tebe plačuje? A, če ima nekdo drugačno mnenje od tebe, je že plačanec? Saj sem tudi jaz srečna, če si ti glede sedanjega stanja v državi srečen. Pa ni važno, ali je Janez ali Lenčica.[/quote]

Nekateri nismo naprodaj. Nekateri razmisljamo s svojo glavo (zgornjo) 🙂
Antilopa ne biti naivna. Saj poznas tisto: divide et impera. Ljudi je treba skregat potem je lazje obdrzati ali pridobiti stolcek. Nesposobnost pa so iskazali vsi. Prejsnja vlada in sedanja. Poskrbijo pa vedno in samo zase 🙂
Clovek se loci od zivali po pozresnosti se seveda nihce noce odreci svojemu “piskrcku”. Zato pa se na vseh mogocih forumih od specialisticnih za kosarko pa do kvackarskih kjer se raznorazna mame nad 60 let razblabljajo o levi in desni pa ne struji ampak vzorcu, pojavljajo ljudje ki zacenjajo taksen teme z namenom sbodbujati sovrastvo med ljudmi. In vse to samo zaradi lastnih riti. Oprosti za socnost 🙂

Kdo pa tebe plačuje? A, če ima nekdo drugačno mnenje od tebe, je že plačanec? Saj sem tudi jaz srečna, če si ti glede sedanjega stanja v državi srečen. Pa ni važno, ali je Janez ali Lenčica.[/quote]

Nekateri nismo naprodaj. Nekateri razmisljamo s svojo glavo (zgornjo) 🙂
Antilopa ne biti naivna. Saj poznas tisto: divide et impera. Ljudi je treba skregat potem je lazje obdrzati ali pridobiti stolcek. Nesposobnost pa so iskazali vsi. Prejsnja vlada in sedanja. Poskrbijo pa vedno in samo zase 🙂
Clovek se loci od zivali po pozresnosti se seveda nihce noce odreci svojemu “piskrcku”. Zato pa se na vseh mogocih forumih od specialisticnih za kosarko pa do kvackarskih kjer se raznorazna mame nad 60 let razblabljajo o levi in desni pa ne struji ampak vzorcu, pojavljajo ljudje ki zacenjajo taksen teme z namenom sbodbujati sovrastvo med ljudmi. In vse to samo zaradi lastnih riti. Oprosti za socnost :)[/quote]

Aja, jaz sem pa mislila, da si “tardeč” in da se zato buniš. :))))) Pa tudi, če si, si mi zelo simpatičen. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close