Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › XTRM XTRM KIR 07.12.2004 ob 09:45 zadnji odgovor 09.12.2004 ob 10:15 Nič več ne napišeš kako živiš, kako kaj zveza s tvojim partnerjem. Včasih te je blo kar lepo brat, zdej pa nč! Prijavi xtrm 07.12.2004 ob 18:09 zadnji odgovor 09.12.2004 ob 10:15 Ja evo me :)) Prijavi KIR 08.12.2004 ob 07:41 zadnji odgovor 09.12.2004 ob 10:15 Lep pozdrav! Poslušam, oz. berem: ..)))) Prijavi KIR 09.12.2004 ob 10:15 zadnji odgovor 09.12.2004 ob 10:15 Očitno nočeš nič napisat! Smrk Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.