vsem osamljenim
Da naredim še tu malo reklame za google skupino osamljeni, ki se je ustanovila na forumu Čustveni čvek. Omogoča malo več zasebnosti, kot izmenjava mailov 😉
Če si želiš družbe, se prijavi, pa se upam da kaj dogovorimo.
Lep pozdrav
Eh ne rabiš se sekirat, o tebi jih ne zanima nič, skoraj nič….. :D[/quote]Bogve, če se jim jaz zdim kaj zanimiva? :))) Hec.[/quote]Ti ziher! 🙂
Ti si bolj skrivnostna, nm-u3p se je pa že čisto razgalil, stoji sredi prometne ulice nag s pivom v roki in napihnjenim trebuhom, ščetinast in vsi hodijo zgolj mimo, ker ne zdržijo v njegovi bližini, ki je obdana z oblačkom alkoholnih hlapov in njegovega kiselkastega znoja….. :/
Eh ne rabiš se sekirat, o tebi jih ne zanima nič, skoraj nič….. :D[/quote]
pikec … če bi želel pi.zd.uli.rati v “svojem” imenu in fobijah bi to natipkal
Forum je zaprt za komentiranje.