Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek “Vse je super, samo seksa je premal”…

“Vse je super, samo seksa je premal”…


Se je pa vseeno pustila osvajat in s tem v sebi prebujat lepe občutke, da nekomu nekaj pomeni in je občudovana…Tako, kot na začetku resne veze.
In verjela je, da v ozadju ni skritih namenov…Zato je bila naivna. Ko je izvedela, pa jezna, ker so se ji sanje podrle…Zato se je morala nekje spucat…Kot piše…[/quote]

Robi, potemtakem ženskam svetuješ previdnost? :))) To je pač ena šola zanjo. V resnici so se zadeve dobro končale. Nekateri se “lažje učijo” na lastnih napakah. :)) Vsi smo bili kdaj v življenju naivni, to nas osebnostno oblikuje. Dobro, izvzeti so kriminalci, prevaranti, pa tudi tam kdaj kakšen “nastrada”, ko ga sostorilec potunka na sodišču. 🙂 Včasih se pa okoliščine tako spremenijo, da se nekdo počuti izigranega (tudi naivnega), pa namen druge osebe ni bil slab.

Že, ampak na drugi strani mora imeti žensko, ki je ravno takšna. Torej poštena, direktna (ne žaljiva) in iskrena. Sam veš, da se hitro lahko zgodi, da je neka ženska všeč dvema tipoma, pa se ona zagleda v tistega manj iskrenega, ker zna leporečiti oziroma vedno pogovor obrne tako, da izpade, da se z njo strinja. Če je za povrhu še bolj čeden od prvega, je ženska “pečena”. :)) Ne pišem o sebi, ampak gre za to, da ljudje praviloma raje slišijo tisto, kar se lepo sliši kot tisto, kar ni tako prijetno za ušesa. Zakaj pa misliš, da imajo politiki službe? Ker obljubljajo, obljubljajo….Tisti, ki je realen, praviloma ne bo izvoljen.

Veš, poznam tipa, ki svojo neiskrenost prodaja kot “taktnost” oziroma celo kot sposobnost prilagajanja drugim ljudem.[/quote]
Se strinjam. Tako, kot v tem primeru, kjer se je avtorica prepustila manipulativnemu osvajanju.
S svojimi dejanji v nekomu prebudiš lepe občutke, ker veš, da je s tem več možnosti, da dosežeš svoj cilj.[/quote]
Če v tem primeru nisem izvoljen, je to zame samo dobro, saj s tako žensko tako ali tako ne bi mogel shajat oziroma se z njo nikoli ne bi razumel in ona z mano. Seveda se v tistem momentu lahko počutiš prizadeto, ker se ti zdi, da nisi dobil priložnosti, ampak v resnici si jo dobil, tudi ona jo je in v tem primeru ta ženska ni prava zame. Ker ni dovolj samostojna, potrebuje le pozornost in nobene “kritike” oziroma nestrinjanja. S takim človekom pa lahko samo glumiš, pa še to omejeno časa. Torej si izbere glumca in potem je seveda “presenečena”, kako to, da privlači samo “bad gay-e”. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja. Da bolj prisluhnejo razumu, kot pa, da se prepustijo trenutnim občutkom, ki nas lahko zavedejo, samo zato, ker si na nek način sami želimo biti zavedeni.


Se je pa vseeno pustila osvajat in s tem v sebi prebujat lepe občutke, da nekomu nekaj pomeni in je občudovana…Tako, kot na začetku resne veze.
In verjela je, da v ozadju ni skritih namenov…Zato je bila naivna. Ko je izvedela, pa jezna, ker so se ji sanje podrle…Zato se je morala nekje spucat…Kot piše…[/quote]
Vseeno je ravnala prav, ker je zaupala. Težava nastane, če iz tega gradiš prehitro prevelika pričakovanja. Vedno moraš dopustiti tudi možnost, da se nekaj ne izide točno tako, kot si želiš, da bi se. V življenju ni garancij, zato se je treba borit in hkrati bit dovolj previden.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se je pa vseeno pustila osvajat in s tem v sebi prebujat lepe občutke, da nekomu nekaj pomeni in je občudovana…Tako, kot na začetku resne veze.
In verjela je, da v ozadju ni skritih namenov…Zato je bila naivna. Ko je izvedela, pa jezna, ker so se ji sanje podrle…Zato se je morala nekje spucat…Kot piše…[/quote]
Vseeno je ravnala prav, ker je zaupala. Težava nastane, če iz tega gradiš prehitro prevelika pričakovanja. Vedno moraš dopustiti tudi možnost, da se nekaj ne izide točno tako, kot si želiš, da bi se. V življenju ni garancij, zato se je treba borit in hkrati bit dovolj previden.[/quote]
Komu je zaupala ? Moškemu, ki ji je lagal ?

Saj so bila v ozadju prevelika pričakovanja. Če ne bi bila, ne bi bilo razočaranja in te teme. 🙂


Vseeno je ravnala prav, ker je zaupala. Težava nastane, če iz tega gradiš prehitro prevelika pričakovanja. Vedno moraš dopustiti tudi možnost, da se nekaj ne izide točno tako, kot si želiš, da bi se. V življenju ni garancij, zato se je treba borit in hkrati bit dovolj previden.[/quote]
Komu je zaupala ? Moškemu, ki ji je lagal ?

Saj so bila v ozadju prevelika pričakovanja. Če ne bi bila, ne bi bilo razočaranja in te teme. :)[/quote]

Mogoče ji je lažje odpreti temo in to povedati “neznancem” kot se o tem pogovarjati s prijateljicami. Po drugi strani pa je njena tema lepo opozorilo drugim ženskam, da bodo bolj previdne.


Vseeno je ravnala prav, ker je zaupala. Težava nastane, če iz tega gradiš prehitro prevelika pričakovanja. Vedno moraš dopustiti tudi možnost, da se nekaj ne izide točno tako, kot si želiš, da bi se. V življenju ni garancij, zato se je treba borit in hkrati bit dovolj previden.[/quote]
Komu je zaupala ? Moškemu, ki ji je lagal ?

Saj so bila v ozadju prevelika pričakovanja. Če ne bi bila, ne bi bilo razočaranja in te teme. :)[/quote]
Prehitro je zaupala. Problem je v tem, ker so jo prepričale njegove sladke besede. Tistemu je nasedla. Preveč je padla pod vpliv sladkih besed, si predstavljam in je želela slišati še več. Dokler se lčovek ne zaveda samega sebe in se ne spoštuje dovolj, obstaja večja nevarnost, da pade v neko odvisnost od tega, kar sliši lepega “o sebi”. Čeprav od človeka, ki ga sploh še ne poznamo. Tak človek nima veliko občutka za realnost in pade v neke sanje.
Saj dokler ne ugotoviš, da ti človek laže, ne moreš vedet, če ti laže ali pa ne. Hočem rečt, da ni potrebno vsega verjet, ni pa potrebno tudi vsega vzet za laž, tudi če človeka ne poznamo. Ni simpl. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pred leti sem imela zelo podobno izkušnjo, kot jo opisuje avtorica teme. Popolnoma enak pa je bil njegov razlog za varanje: “Vse v zakonu je za 5 (od 5) le v postelji me žena ne zadovolji. Itak ne moreš imeti vsega.”.

Pri meni jeze in razočarnja zaradi te izkušnje že zdavnaj ni več, me pa zanima, če je res možno, da je v partnerstvu, kjer spolnost ne štima že leta, na vseh ostalih področjih pa še vedno vse ok?
Če izhajam iz sebe, je odgovor definitivno: NE. A ker smo ljudje različni, me zanima, če je med vami kdo, ki ima tak zakon oz. verjame, da je to možno.

Seveda je možno, da se najdeta dva, ki jima spolnost veliko ne pomeni oz kakšna je je in še kar vztrajata skupaj. Ko nekdo v zvezi nenadoma prične nekaj pogrešati in si zato omisli ljubico ali ljubimca, zame to ni nekaj kar bi le omejevala na spolnost, morajo biti še neki dodatni razlogi, da si nekdo najde še nekoga drugega, ne bi se povsem opredelila, da je en in edini vzok nezadovoljstvo s seksom, človek ni žival. Tisti, ki nakladajo kako jim he oh in sploh vse fajn in super v zakonu, le seks ne štima, imajo rahlo izkrivljeno realno sliko oz se slepijo in iščejo najbolj banalni izgovor za skoke čez plot, ker vseeno vedo, da marsikaj kar so imeli skupnega s parnterjem oz še imajo tega pač pri ljubici, ljubimcu vendarle ne bo nikoli. Ali je vredno ta partnerski odnos zavreči zato, da je spolni organ potešen, to naj vsak sam pri sebi razčisti; za moje pojme meni je ta izgovor kr neki.

Itak ne moreš imeti vsega…hehe..pa vendar je želel imeti vse…hinavec.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če moški dobro zadovolji seksualne potrebe svoje partnerke, je s tem že opravil tričetrt svoje moške vloge. :)))

A je res seks vreden debele tri četrtine odnosa, a ni to mnogo, mnogo malo preveč ? Po moje je to komaj vredno kakšno stotinko (1 od 100) 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ostala 1/4 pa pripada gospodinjskim oz. hišniškim opravilom :))))


Seveda to ni res. To lahko trdi le nekdo, ki je slep oziroma nekdo, ki ali ne vidi ali pa ne želi videt vseh težav, ki v odnosu obstajajo ves čas. Nekdo, ki misli, da tako mora bit, ker je tako pri “vseh” in verjame, da je tako običajno in da boljše ne more bit. To pa še ne pomeni, da se ne da ničesar spremenit. Ampak dokler verjameš, da je res vse ok, tako nimaš česarkoli spreminjat, čeprav čutiš da ni. Saj ne veš, kje in kako se lotiti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Problem je v tem, da si ženska moškega sploh ne želi, če moški ne opravi tudi tiste ene četrtine in potem moški sploh nima možnosti, da uredi tiste 3/4. Pri tem pa mu seveda mora ona pomagat, sicer ne gre. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Problem je v tem, da si ženska moškega sploh ne želi, če moški ne opravi tudi tiste ene četrtine in potem moški sploh nima možnosti, da uredi tiste 3/4. Pri tem pa mu seveda mora ona pomagat, sicer ne gre. ;)[/quote]

Tudi če vse opravi, napravi to ni nobeno jamstvo, da bo zaželen, tako pač je.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ostala 1/4 pa pripada gospodinjskim oz. hišniškim opravilom :))))[/quote]
Točno. 🙂
Če je ženska seksualno zadovoljena, bo manj tečna in s tem tudi bolj tolerantna.

Potem pa je bolje, da je sama, če si ga ne želi.

Enoumje? Ni nujno, da je ženska vedno voljna – delati nekaj proti sebi, svojim potrebam ni zdravo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Enoumje? Ni nujno, da je ženska vedno voljna – delati nekaj proti sebi, svojim potrebam ni zdravo.[/quote]
To že. Samo ne razumem, zakaj biti z nekom, če si ga ne želiš ?
Oziroma imaš takšne visoke zahteve, da jih noben ne more zadovoljiti.

Enoumje? Ni nujno, da je ženska vedno voljna – delati nekaj proti sebi, svojim potrebam ni zdravo.[/quote]
To že. Samo ne razumem, zakaj biti z nekom, če si ga ne želiš ?
Oziroma imaš takšne visoke zahteve, da jih noben ne more zadovoljiti.[/quote]
Se strinjam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Enoumje? Ni nujno, da je ženska vedno voljna – delati nekaj proti sebi, svojim potrebam ni zdravo.[/quote]
To že. Samo ne razumem, zakaj biti z nekom, če si ga ne želiš ?
Oziroma imaš takšne visoke zahteve, da jih noben ne more zadovoljiti.[/quote]Saj nisi z nekom izključno zaradi seksa… vsaj vsi ne. Seks ti včasih pomeni vse, včasih ne pomeni nič. Skupaj si zaradi cele palete čustev, iz strahu, ljubezni, ekonomije, ker so drugi sparčkani ali ker misliš, da je prav, ker ti je z drugim lepše ali ker brez njega ne moreš biti…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ne, da jih ne zna. Sploh jih ne uporablja, saj ničesar ne prikriva. :)[/quote]

Že, ampak na drugi strani mora imeti žensko, ki je ravno takšna. Torej poštena, direktna (ne žaljiva) in iskrena. Sam veš, da se hitro lahko zgodi, da je neka ženska všeč dvema tipoma, pa se ona zagleda v tistega manj iskrenega, ker zna leporečiti oziroma vedno pogovor obrne tako, da izpade, da se z njo strinja. Če je za povrhu še bolj čeden od prvega, je ženska “pečena”. :)) Ne pišem o sebi, ampak gre za to, da ljudje praviloma raje slišijo tisto, kar se lepo sliši kot tisto, kar ni tako prijetno za ušesa. Zakaj pa misliš, da imajo politiki službe? Ker obljubljajo, obljubljajo….Tisti, ki je realen, praviloma ne bo izvoljen.

Veš, poznam tipa, ki svojo neiskrenost prodaja kot “taktnost” oziroma celo kot sposobnost prilagajanja drugim ljudem.[/quote]

No, to pa sedaj tako izpade kot, da so vsi tisti, ki lepo govorijo in se do ženske lepo obnašajo, jo romantično osvajajo, neiskreni, in da so vsi tisti, ki so iskreni, štorasti, zmedeni in ne znajo lepo osvajat. S tem se pač ne morem strinjat, nastane pa problem kako prepoznati, da tisti, ki lepo govori, je tudi v resnici iskren oziroma neiskren.

Jest tukaj težko karkoli rečem, vem pa da se zanašam na svojo intuicijo in kakšen občutek mi daje. Sem pa že po naravi malo bolj nezaupljiva do moškim in si npr. veliko stvari, ki jih povejo ali naredijo zapomnim. Če potem kakšne stvari ne klapajo več in dobim občutek, da nekaj ni v redu, največkrat res ni v redu. Je pa res, da prevelika nezaupljivost tud ni lih najboljša. Najbolje je biti v zlati sredini (med nazupljivostjo in naivnostjo) in poslušati sebe.

Kar se pa avtorice tiče pa tud jest mislim, da nisi bla lih naivna, v končni fazi niti nisi padla na nič od tega kar ti je prodajal, saj sploh nič imela nista. Čeprav se ti je očitno dopadel, si kljub temu šla v “akcijo” in se pozanimala o njemu. Razumem pa tvoje neodobravanje tega kar počne… ampak žal… tega je ogromno.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)


To že. Samo ne razumem, zakaj biti z nekom, če si ga ne želiš ?
Oziroma imaš takšne visoke zahteve, da jih noben ne more zadovoljiti.[/quote]
Se strinjam.[/quote]

Svoje zahteve še vedno nekak razvijam kakor do sebe tako do drugih. Med drugim zame je velika razlika z nekom biti in/ali si tistega človeka vedno želeti, to pri meni pač ne gre.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Samica, potem tudi ne moreš pričakovati, da si bo tudi tebe nekdo vedno želel, karkoli že to zate pomeni, da si nekoga ves čas želiš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj potem komentiraš, če ne veš kaj to zame pomeni. Dejstvo je, si ne bi želela nikogar ves čas niti ne želim, da bi na koga takšnega naletela, ki bi si mene želel kadarkoli.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kaj potem komentiraš, če ne veš kaj to zame pomeni.[/quote]
Saj je važno, da ti veš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close