Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek “Vse je super, samo seksa je premal”…

“Vse je super, samo seksa je premal”…

tak odgovor sem dobila od tipa, ko sem mu povedala, da sem izvedela, da je poročen. Tip me vztrajno osvaja 3 mesece, danes pa odkrijem da ima 37 let, je poročen 11 let, ima 2 otroka….seks izven zakona pa išče baje že vsaj 7 let.

Mislim, če laže sam sebi, meni pač ne more; da je vse super v zakonu, kjer eden od partnerjev izven zakona išče (vsaj) seks, si v ta namen umisli celo drugo ime in priimek pa še življenske okoliščine…super zakon, res!

Evo, nekje sm se mogla spucat…zgodilo se je danes…

Lepši preostanek praznikov želim vsem MONovcem 🙂

Naivna

Išče(jo) mehke hruške. Tepke vas je menda več ko dovolj. 😀 Lepa beseda, kompliment, pohvala lepi frizuri – za nekatere že več kot dovolj, prek teče, da se “do ušes zaljubijo”, ki so lačne moškega in naivne kot 15-letnice. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

[/quote]

Išče(jo) mehke hruške. Tepke vas je menda več ko dovolj. 😀 Lepa beseda, kompliment, pohvala lepi frizuri – za nekatere že več kot dovolj, prek teče, da se “do ušes zaljubijo”, ki so lačne moškega in naivne kot 15-letnice. :)))[/quote

Matjažko, te moram razočarati; nisem se zaljubila vanj, še manj je prišlo do kakršnegakoli intimnega stika, saj mi je “intuicija” ves čas govorila, da nekaj ni OK. Nisem si pa mislila, da tip tako nateguje ženske že toliko let, predvsem pa, da raje laže sebi, ženi in vsem ostalim, kot da bi si priznal, da v zakonu pač ni srečen.

Če je kdo tu tepka, je to On.

Jaz osebno res ne razumem vzroka za laganje, osvajanje, varanje. Razen mogoče strahopetnost.

Torej so ljubice ljubice strahopetnim moškim? No, 🙂 , res kvaliteten moški.

Sodila si ga po sebi zato si mislila, da je iskren (kakor si menda sama 😉 dokler se ni pokazal v “pravi luči”….

Ukvarja se s to “dejavnostjo”, ker je ubog, ker je reven v duši in ni sposoben pravega čustvenega odnosa s svojo partnerico (in z nikomer) zato se njej seks z njim upira in “ne da” on pa išče drugod pač dokler ga ne spregledajo. Njemu je vse ok in ima super zakon, ker kaj boljšega niti ne pozne in ne ve da kaj drugega sploh obstaja….
Samo to je bolj njegov problem ne tvoj 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Vsaka ženska si je sama kriva komu nastavlja svojo špranjo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Misliš srce?

Kako pa nisi vedela, da je poročen? Tri mesece te je osvajal, pa tega nisi vedela? Si ga spoznala na chatu?

Misliš srce?[/quote]

Lahko je oboje; ni nujno da nekomu ki mu damo svoje srce pokaže tudi interes za špranjo in obratno. da nekdo ki pokaže interes za špranjo, da mu je mar za srce, tak pač je in ko se zgodi prvo ali drugo (oboje je v tem kontekstu neuporabno) je odveč za to zgolj iskati krivdo pri nekomu drugemu.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Meni se zdi bolj bedno razglabljat o tem poročenem tipu in njegovi sreči ali nesreči. Punca, ki je izvedela da jo njen flirtač zaseden, bi mogla drugačne prispevke pisat, bolj o svoji jezi, žalosti, ne pa o tem, kako je pa on zdej slab, ker jo je na limanice prinesel. No, bomo čez par postov videli, ali gre za našo stalno stranko 😉

Hahaha…. Krivokljunčica, sva podobnega mnenja.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zdaj ste jo zatrle v kali:). Ne vem, če si bo sploh še upala priti, brez preobleke:).

Tvoja zgodba je odsev današnje realnosti. Takšnih moških (in tudi žensk) je ogromno. Si naivna, ne pa neumna. Zdaj poznaš njegove okoliščine in lahko presojaš, kašni bodo tvoji nadaljnji koraki. Ostani “naivna” do neke mere, kajti najslabša opcija je, da si zapreš vrata za prihodnost.

To se pa bere kot idealna receptura, da ponovi napako, izkušnjo. Lahko, da je v opisani štoriji tudi že bila naivna do neke mere in je ravno zato prepoznala zlaganost.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

To se pa bere kot idealna receptura, da ponovi napako, izkušnjo. Lahko, da je v opisani štoriji tudi že bila naivna do neke mere in je ravno zato prepoznala zlaganost.[/quote]

Po moje ti zmerna naivnost omogoča, da si upaš in dovoliš tvegati. To je tisti delček sanj, v katere verjameš, da so možna tudi na zemlji. Če tega nimaš in venomer gledaš na vse pasti, zamujaš redke priložnosti.

Ne vem, zakaj si sebe poimenovala “naivna”, če morda z njim nisi še nič imela (pišeš, da te je osvajal). Če si pa šla slučajno kdaj z njim na kavo, pa tudi nič hudega. Normalno je, da vsega ne moreš vedeti takoj, mnogi moški pa tudi lažejo o svojem statusu in o osebnih podatkih. Mnogi zamolčijo, da imajo otroka (moškim je to seveda lažje, ker je otrok z materjo). Sploh, če je moški iz drugega kraja, je težko ugotoviti njegov pravi status, ker nimaš koga vprašati.

Zdaj, ko veš, kako je z njim, pa se mu izogibaj in bo stvar rešena.

Mogoče zato, ker si je dovolila sanjati, da je/bo edinstvena za tega moškega. Kar pa nikoli ne bo – edinstvena – če bo ves čas imel doma žena. Mogoče zato tudi neka jeza iz njenega posta, ker je hkrati tudi prizadeta. Ogoljufana.

Meni se sploh ne zdiš naivna, glede na to, da si uspela izbrskati te pomembne informacije o njemu. Naivna bi bila, če teh informacij ne bi izbrskala in bi nasedla vsem njegovim besedam. Danes je pač treba bit pozoren. Iskren človek in lažnivec lahko na začetku, ko človeka še ne poznamo, delujeta povsem enako. Lahko je nekdo povsem iskren, pa se nam zdi grozno sumljiv ali pa je lažnjivec in mu vse verjamemo. Veliko je odvisno tudi od nas, zato ne bi smeli šparati z besedami, vprašanji. Tudi ni slabo občasno drugega obiskati na domu, če smo že tako daleč.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, dobro tole, tudi sama imam take izkušnje. Štos je v tem, da ljudje večkrat padejo na lepe besede, lepe in smehljajoče poglede, uslužnost, za tem pa se marsikaj skriva. Iskren in pošten človek je pa morda štorast in teh trikov ne zna uporabiti. Avtorica je pač naredila toliko, kolikor se je v konkretnem primeru dalo. Verjamem pa, da ji je morda moški rožice sadil, ona je bila že skoraj v sedmih nebesih, potem pa je izvedela za kruto resnico. “Naivna”, če ti je kaj v tolažbo, njegovi ženi je veliko hujše kot tebi, sploh če ne ve, kaj se dogaja (ob predpostavki seveda, da je ona zvesta). Pri teh internetnih zmenkarijah je večja verjetnost, da boš naletel na nekaj takega kot na primernega kandidata/kandidatko.

Ne, zdaj ko to ve, je ranjena in bo udarila nazaj z vsemi topovi, čim bo našla priliko, ga bo osirala in metala svoje strupene puščice vanj. Ne bo si v miru lizala ran, večjo potešitev bo našla v maščevalnih mislih in obsojanju poročenih loverjev.

Tipično babje. Tipično kurje.

In spet ne bo nič pametnega odnesla o sebi.

Očitno mu je dala šanso, da jo osvaja ob enem pa bila na preži. Itak pa, da ženska, če hoče lahko že v prvih korakih ugotovi, če je tip poročen. Pač mu omeni, da naj jo k njemu domov odpelje, da se v miru posvetita njegovemu osvajanju. drugo je pa to, da on trdi kako je doma ok, tip hoče prepristo domačo idilo zadrža, paše pa malo adrenalina tupatam, seveda. samo, iskreno tudi sam se čudim kak se jim, da zgubljat energijo, za nekaj za kar že v naprej vejo, da je izgubljeno.


Ne, da jih ne zna. Sploh jih ne uporablja, saj ničesar ne prikriva. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne, da jih ne zna. Sploh jih ne uporablja, saj ničesar ne prikriva. :)[/quote]

Že, ampak na drugi strani mora imeti žensko, ki je ravno takšna. Torej poštena, direktna (ne žaljiva) in iskrena. Sam veš, da se hitro lahko zgodi, da je neka ženska všeč dvema tipoma, pa se ona zagleda v tistega manj iskrenega, ker zna leporečiti oziroma vedno pogovor obrne tako, da izpade, da se z njo strinja. Če je za povrhu še bolj čeden od prvega, je ženska “pečena”. :)) Ne pišem o sebi, ampak gre za to, da ljudje praviloma raje slišijo tisto, kar se lepo sliši kot tisto, kar ni tako prijetno za ušesa. Zakaj pa misliš, da imajo politiki službe? Ker obljubljajo, obljubljajo….Tisti, ki je realen, praviloma ne bo izvoljen.

Veš, poznam tipa, ki svojo neiskrenost prodaja kot “taktnost” oziroma celo kot sposobnost prilagajanja drugim ljudem.


Se je pa vseeno pustila osvajat in s tem v sebi prebujat lepe občutke, da nekomu nekaj pomeni in je občudovana…Tako, kot na začetku resne veze.
In verjela je, da v ozadju ni skritih namenov…Zato je bila naivna. Ko je izvedela, pa jezna, ker so se ji sanje podrle…Zato se je morala nekje spucat…Kot piše…


Ne, da jih ne zna. Sploh jih ne uporablja, saj ničesar ne prikriva. :)[/quote]

Že, ampak na drugi strani mora imeti žensko, ki je ravno takšna. Torej poštena, direktna (ne žaljiva) in iskrena. Sam veš, da se hitro lahko zgodi, da je neka ženska všeč dvema tipoma, pa se ona zagleda v tistega manj iskrenega, ker zna leporečiti oziroma vedno pogovor obrne tako, da izpade, da se z njo strinja. Če je za povrhu še bolj čeden od prvega, je ženska “pečena”. :)) Ne pišem o sebi, ampak gre za to, da ljudje praviloma raje slišijo tisto, kar se lepo sliši kot tisto, kar ni tako prijetno za ušesa. Zakaj pa misliš, da imajo politiki službe? Ker obljubljajo, obljubljajo….Tisti, ki je realen, praviloma ne bo izvoljen.

Veš, poznam tipa, ki svojo neiskrenost prodaja kot “taktnost” oziroma celo kot sposobnost prilagajanja drugim ljudem.[/quote]
Se strinjam. Tako, kot v tem primeru, kjer se je avtorica prepustila manipulativnemu osvajanju.
S svojimi dejanji v nekomu prebudiš lepe občutke, ker veš, da je s tem več možnosti, da dosežeš svoj cilj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close