Vse crkuje …mobiteli, elektrika, internet
Hmm, v bistvu je res nekaj na tem:). Gsm mi je dons crknil, ker ga nisem nafilala…ok, to ne šteje, a ne:). Ure zaostajajo, morda posledica prekinitev elektrike. Na računalnikih se sesuva back up (saj kdo bo rabil kopijo, če bo vsega konec).
Cesta je postala magnetno polje, avtomobili se mi čudno približujejo, kot da me ne bi opazili:).
Nč, grem jutri na banko, dvignit vse kar imam:))).
Dvigni še moje negativno stanje hehe
No jaz sem drugače brez glasu, ne vem če ga bom še rabila, sicer kar dobro eksistiram tudi če samo pišem~~[/quote]
To vzemi kot vajo v pisanju. Dandanes tablica in kreda nista več v modi, kaj veš, morda bomo vsi še to potrebovali…nekoč. In takrat boš v prednosti:).
Pogum je tudi to, da poznaš svoje omejitve:). Očitno ne grem z glavo skozi zid:).[/quote]
In od kje poznaš svoje omejitve? Da ni tisti zid samo kartonasta kulisa:)[/quote]
Vsak naj bi ji jih spoznal na poti odraščanja:). Samo sem že odrasla oseba:)). Torej naj bi imela razčiščeno, do kje hoditi še po robu, kdaj priti nazaj na pravo stran:). Včasih deluje kot kartonska kulisa, le da je to fake:).
Forum je zaprt za komentiranje.