Vroče, vroče :)
Jaz nisem nikoli tečna… ne vroča, ne hladna 🙂
p.s.
Kaj pa z okenčkom, se ti kaj spoznaš?
p.s.s.
Pa taki serviserji, ko ga rabiš pa ga ni, ali pa čisto odpove :))[/quote]
če ne gre po lastni volji … se gre na pokopališče ☺
matjaži moj, klima dela, tako da “zunanje” vročine ni več, …… 🙂
a ti mogoče veš, kako se ta okenček odpravi “ZASEBNOST”?[/quote]
Ja, znam, če imaš Chrome in Adblock ekstenzijo. Kaj dobim za nagrado? :)[/quote]
Ti bi kar nagrado, še preden si kaj naredil 🙂
Imam eno in drugo in tudi firefox, kot je včeraj svetoval Robi, vendar ne gre vstran…. no lepo svetuj, se bova že zmenla za nagrado, tako da boš zadovoljen 🙂
Ja, znam, če imaš Chrome in Adblock ekstenzijo. Kaj dobim za nagrado? :)[/quote]
Ti bi kar nagrado, še preden si kaj naredil 🙂
Imam eno in drugo in tudi firefox, kot je včeraj svetoval Robi, vendar ne gre vstran…. no lepo svetuj, se bova že zmenla za nagrado, tako da boš zadovoljen :)[/quote]
Čakaj, prej še nisva podpisala pogodbe za sponzorstvo: :))
[img]http://shrani.si/f/2J/AU/bWC2BIE/addblock.jpg[/img]
Je šlo? No, še 1x za vse, ki imate Chrome brskalnik in bi se radi znebili teh nadležnih opozoril za piškotke in izbrisali tisto povezavo na dnu (potrebovali boste Adblock podaljšek https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom ):
Desni gumb na AdBlock ikono > Option > Costumize > Manually edit your filters: Edit
Potem pa vpišite tole vrstico:
piskotki/js/test.js$domain=med.over.net
in shranite
Se lahko jaz tudi priporočam za kakšna montersko – servisna dela ? :))[/quote]
Če si tako prijazen potem te bom takoj ponucala… reši to zagato s tem okenčkom. :))[/quote]
Bibitka Melitka…Si mogoče spregledala navodila:
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8819017,8819253#msg-8819253
Najprej mojemu matjažiju… hvala (nekaj je prišlo vmes, pa se nisem mogla prej javit), vidim, da sladoled že imaš v dobrem…. zato te jaz častim z enim hladnim pivom 🙂
@NMw3 klima v teh pogojih… ne me hecat, en dan sem jo uporabila za gretje, tako kot je On_ priporočal 🙂
@Margot, nič se ni zavleklo, tako kot je serviser napovedal ob 15.00 je bilo gotovo 🙂
@potapljac, zato pa ste monterji, da praktično vse porihtate 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.