Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vremenarji spet lažejo kot prasci

vremenarji spet lažejo kot prasci

fluorescentni, rdeči, črni alarmi, psihiranje novinarjev za par kapljic, najboljša je pa bla izjava na rtv, da je vipava v istri, in za to se plačuje prisilni davek?

bravo za zapis, to sem hotel jaz napisati, pa si me prehitel. noro zabito slovensko čredo imaojo lažnivi nesposobni vremenarji in lažnivi mediji za norca, pol dnevnika samo za te laži, sem rekel doma, spet lažejo, sosed je slišal, saj vedno sliši, ko govorim, da to samo lažejo, že stokrat so ga nattegnili pa še kar verjame. mi se doma pa smejimo pa rečemo, spet lažejo, nobenga dežja ne bo, zalivat bomo morali

in še to, tisti posnetki ki jih kažejo o poplavah na tv, na mnogih medijih, saj ne na vseh, so zmontirani, gre za laži montažo in stare posnetke, kot v času kovida, laž na laž, plačani so za laži o gobalnem segrevanju pa nekih hudih klimatskih spremebah, KI JIH SEVEDA NI. SAM NORCI TO ŠE VERJAMEJO.

MORAŠ VEDT DA VSAKIH KO SE NAPOVEDOVALEC ZLAŽE IN PSIHIRA, no saj ne vsak, večina njih,  DOBI ZA TO PAR JURJEV NA EN DNEVNIK NA ROKE KEŠA, TKO K VČASU KIVDA, SAM DA VI TEGA NE VESTE. TO SE TAKI DNARJI OBRAČAJO, TI LJUDJE SO MULTIMILIJONARJI PA SPLOH VESTE NE, PRODALI SO SE ZA DENAR ŽE ZDAVNAJ, NOVINARSTVA NI VEČ, PA TISTI TAM V PLAESTINI NEKI NOVINARJI, DAJTE NO, TO SO SAMI TERORISTI POD KRINKO NOVNARSTVA.

Res je!

Ampak ste res hecni. A ni bolje, da napovedo vesoljski potop, pa potem ni nič, kot pa obratno? Pa še nekaj, če pri tebi ni hudega, to ne pomeni, da na drugem koncu ni katastrofa.

edini poklic ko zaposleni ne more dobiti odpoved delovnega razmerja iz krivdnih razlogov. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4358, 10.09.2025 ob 10:53

Ampak ste res hecni. A ni bolje, da napovedo vesoljski potop, pa potem ni nič, kot pa obratno? Pa še nekaj, če pri tebi ni hudega, to ne pomeni, da na drugem koncu ni katastrofa.

po novem je za ovčice “katastrofa” ko pade dež, ovčerejci javni uslužbenci pa ne rabijo bit točni in dosledni pri vsaj 12-urni napovedi, lahko natrosijo karkoli, da bo armagedon in štiri jezdeci apokalipske prijahali, in mi naj bomo srečni ker se to ni zgodilo, folk pa hodil po vreče peska, civilna zaščita aktivirana? plača pa gre al je sonce al armagedon

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10272, 10.09.2025 ob 10:15

fluorescentni, rdeči, črni alarmi, psihiranje novinarjev za par kapljic, najboljša je pa bla izjava na rtv, da je vipava v istri, in za to se plačuje prisilni davek?

Je pa tudi res, da moraš znat na zemljevidu najt svojo luknjo, kjer vegetiraš. Ti to najbrž nisi zmožnos in samo slišiš, da rečejo rdeči alarm.☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 10.09.2025 ob 11:00

Je pa tudi res, da moraš znat na zemljevidu najt svojo luknjo, kjer vegetiraš. Ti to najbrž nisi zmožnos in samo slišiš, da rečejo rdeči alarm.☝️?

še ena postrižena ovčica neustavljivo beketa

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8270, 10.09.2025 ob 11:20

še ena postrižena ovčica neustavljivo beketa

Verjamem, ampak ti ne morem pomagat, če si umsko zaostalo bitje.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 10.09.2025 ob 11:23

Verjamem, ampak ti ne morem pomagat, če si umsko zaostalo bitje.

retardiran si edino ti, kar dokazuje tvoje smetenje po forumu

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8270, 10.09.2025 ob 11:37

retardiran si edino ti, kar dokazuje tvoje smetenje po forumu

Okno imaš v luknji maloumno bitje? Si pogledalo ven kako sonce sije?☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 10.09.2025 ob 11:54

Okno imaš v luknji maloumno bitje? Si pogledalo ven kako sonce sije?☝️?

ti imaš možgane v luknji, debilček obsedeni

Pri nas na Gorenjskem že od zjutraj lije kot iz škafa.

Keri bumbarji ste eni.

Jaz si samo predstavljam, kako bi blo če bi se Černobil zgodil 2025 in ne 1986.

Po opozarjanju na onesnažene delce, bi pol folka to upoštevalo, pol teh “tapametnih” pa ne in bi veselo nabirali gobe in žrli kontaminirane poljske pridelke. Sej na koncu bi sami plačali davek na neumnost.

V bistvu Černobil, ponovi se, da se spet zbriše mal tega neumnega folka.

Odgovor na objavo uporabnika
YeahRight, 10.09.2025 ob 13:01

Keri bumbarji ste eni.

Jaz si samo predstavljam, kako bi blo če bi se Černobil zgodil 2025 in ne 1986.

Po opozarjanju na onesnažene delce, bi pol folka to upoštevalo, pol teh “tapametnih” pa ne in bi veselo nabirali gobe in žrli kontaminirane poljske pridelke. Sej na koncu bi sami plačali davek na neumnost.

V bistvu Černobil, ponovi se, da se spet zbriše mal tega neumnega folka.

aja davek bi plači, tako kot so ga retardirani cepljenčki ki so verjeli v kao COVID huda bolezen, v bistvu je pa farmacevtska mafija ugrabila navaden prehlad

mi smo v času černobila normalno jedli zelenjavo in nabirali gobe, takrat jih je bilo največ v celi zgodovini kar pomnimo, nabirali smo jih s šajtrgami ti teslo zabito

 

Odgovor na objavo uporabnika
samo povem, 10.09.2025 ob 13:07

aja davek bi plači, tako kot so ga retardirani cepljenčki ki so verjeli v kao COVID huda bolezen, v bistvu je pa farmacevtska mafija ugrabila navaden prehlad

Podpiši se lepo Teoretik tuml lolek in vsak dan objavi vremensko napoved. Bomo tebe spremljal, če se boš izkazalo za bolj zanesljivo od ARSO.☝️

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close