Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vprašanje za samske

Vprašanje za samske

Ali zaslužite dovolj za normalno preživetje ali pa kdaj razmišljate o tem, da bi si poiskali partnerja zaradi delitve stroškov?

Zame beseda preživetje že sama po sebi pomeni stanje, da ostaneš živ do konca trajanja nečesa. Za preživetje ljudje potrebujemo zares zelo malo, norme in pričakovanja ljudi pa se s preživetjem dotikajo že dodatkov, ki preživetje lepšajo, lajšajo, dvigajo čez raven preživetja..

Sicer pa, Gupi, vem, kam si merila. 😉

Odgovor: Za normalno življenje mi nič ne manjka, zato si v svoji skromnosti lahko privoščim tudi kaj “luksuznega” (zame) in ne razmišljam, da bi si poiskala moškega le zaradi delitve stroškov. Nikoli. Toliko pa se imam rada. 😉

Notta, se popolnoma strinjam s tabo: raje skromno, kot pa z nekom, ki ti nič ne pomeni, samo zaradi lažjega življenja. To je jasno – na nič nisem merila, ampak le razmišljam, da ljudje morda postanejo bolj aktivni pri iskanju partnerja tudi zaradi lažjega preživetja. Ali to ne drži (če odmislimo tiste, ki to delajo izključno zaradi denarja)?

Nikoli ne bi iskala partnerja, zato, da bi lažje preživela.
Verjetno sem že dolgo samska tudi zaradi tega, ker smatram, da samska lažje živim kot v razmerju.
Zdaj si lahko privoščim potovanja, hobije, športanje. Res, da so določeni stroški dražji, mi pa ostane več časa. Stroški so višji, je pa manj dela. Bolj malo moških je, ki ne smatrajo ženske za njihove osebne likarice recimo.

Ne bi si iskal partnerice zaradi delitve storškov, ampak preprosto zato, ker mi manjka nekaj ob sebi.

Da bi živela ceneje, bi morala zato biti z nekom? Ne, nisem tako poceni.

Raje dražje sam, kot poceni v vezi…

Tu zraven je tema o tem kako on slabo zasluži, ona pa bolje in do kakih problemov je prišlo. Po mojem je to kar pogost pojav. Sicer ponavadi ona dobi nekoga, ki jo finančno zalaga, ampak verjetno je ista scena kot v primeru v odprti temi.

Če nima vsaj 50.000 privarčevanega in če nima vsaj povprečne plače… ja kaj bom znjim, ga jaz živela?
Od moškega pričakujem, da da pol za stanovanje in da plačuje pol stroškov. Torej mora imeti cca. 50 jurjev in nekje povprečno plačo.


Zdaj vem zakaj si sama.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pacek, pa ti bo to kaj koristilo, da veš zakaj je ena mona samska?
Naj ti še namignem nekaj: čisto fajn shajam.


Itak. S prepričanjem da imajo moški ženske samo za svoje likarice, pa ti kaj drugega kot takšna tolažba, res ne preostane.
Kot izjava, da imajo ženske svoje moške samo namesto vibrov… halooo

Ne le za likarice, tudi za kuharico in čistilko je ženska ok.


a to [sub](v Ž-M prevodu)[/sub] še vedno pomeni vabilo na seks ☺♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Paco –> pacek – ljubkovalno. Drugače ponavadi ženske pacek govorimo malemu otroku, ki se popacka.
TOrej ta beseda ubije željo po seksu.
Tudi recimo, ko eni partnerju govorijo ati/mami. Poslušam v trgovini par, ki se tako naziva. Ona kliče njega ati, on njo mami. Sama dva skupaj. Z atom/mamo pač ne seksaš. S packom tudi ne.

zanimivo ☺

jaz poznam to kot ljubkovalni izraz ženske moškemu seksualnemu partnerju ☺ ♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja, tudi ati/oči ene ženske govorijo svojemu moškemu.

Najraje imam če je/ko je moja partnerka “packa” 🙂


to mi je sploh aut … potem pa svojemu očetu reče ata in očetu njenih otrok oči ☺☺
ne vem zakaj za ženske ni podobne opredelitve kot velja Ojdip za moške ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj tudi moški kličejo svojo partnerko mami.
Pa tudi, ko ni nobenih otrok v bližini.
Če kličeš partnerja ati/oči oz. mama/mami. Potem dvomim, da se kaj seksa. Ne moreš z mamo/atom seksat.

lahko 🙂 ampak to je incest 🙂


Ojdip je še svojega fotra ubil, da je lahko seksal s svojo mamo ☺

sem pa zasledil (lahko, da je ztrač), da japonske mame poskrbijo za svoje sinove, da se lahko učijo v šoli, s seksom pred odhodom v šolo (pa tudi ob vrnitvi) ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close