Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek vprašanje moderatorju!

vprašanje moderatorju!

Pozdravljen moderator.

Postal sem redni obiskovalec vaših strani, najprej iz potrebe zaradi lastnih težav, predvsem tistih strani z pogovori. Sedaj pa zahajam iz čiste radovednosti. Skozi čas sem opazil, da je vse več postov, torej vse več ljudi se zateka k takšni obliki pomoči namesto, da stopi do zdravnika. Sedeaj torej zdravniki poleg svojega rednega dela v ordinacijah svetujejo in pomagajo kolikor se le da tudi na vaših straneh. Mene zanima ali je to njihovo delo prostovoljno ali so za določeno število e-mailov (svetovanj) kaj več plačani. In če je to njihovo delo prostovoljno kako lahko odgovarjajo vse več vprašanjem brez plačila. Ali bo tudi to potrebno začeti regulirati.

Lp,anonimnež.

Anonimen,

jja prostovoljno je. Kako lahko?? Dobro vprašanje, preprosto, take ljudi težko najdeš. Koliko časa bodo še lahko, vedno več? Dokler bodo želeli in imeli voljo. Je pa jasno, ali se bo začelo regulirati ali plačevati, ali pa pridobivati sredstva. Na nek način bodo morala sredstva priti. Bistvo vsega je to, da ta stran ni bila narejena zaradi finančne koristi, temveč dobrodelne, ali javno dobre. No sedaj pa je prerastla, to dobrodelnost, saj to ni več hobi ampak kar do tri ure dnevno. želimo si, da bi ministrstvo videlo korist tega sistema in ga podprlo. Zadnje kar si želim, da še jaz vas opilim za denar, ker potrebujete zdravniško pomoč.

kako bo v prihodnosti bomo pa videli. Zaenkrat se pripravljamo na marketinško konferenco v Portorožu. Mogoče bo kakšen pameten posljušal in dojel prednost sistema.

pustimo se presenetiti, je pa dejstvo,d a lahko tole delamo dokler hočemo, ko ne bomo več želeli lahko rpeprosto zapremo.

primož

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close