vpliv canasten tablet na kontracepcijske?
pozdravljene!
po enem letu se mi je zopet pojavil problem..beli tok ni vec beli tok ampak neke bele bunkice. malo me tudi srbi v spodnjem predelu.
se kateri od vas tudi to dogaja in ce veste zakaj?
zanima me,ce lahko v tem primeru uporablim tablete canasten, ki se jih vstavi v noznico, ne da bi to imelo kakrsen koli vpliv na kontracepcijske (uporablam minulet)
hvala za odgovore!
Forum je zaprt za komentiranje.