vpis v SŠ
vse te “statuse športnikov” bi moralo dobiti samo tistih par ljudi ki jih lahko prešteješ na prste ene roke, torej dončič / garnbret / šeško itd. tip talenta ki bi lahko pozitivno predstavljal slovenijo, ne pa neki mulčki ki brcajo nogomet v 6. ligi in bi radi imeli statuse xddd bolana država…VSE ukinit, vključno s “športnimi oddelki” gimnazij, kjer potem tako 95% teh ljudi preneha s športom že do faksa.
Forum je zaprt za komentiranje.