Volčji apetit
Sem začela kot ti, pa sem kmalu ugotovila, da to ne vodi nikamor. Za malico pojem nekaj mandarin, kosim normalno, zvečer pa sadje ali kakšen jogurt.
Poleg tega se začenja čas praznikov. Martinovo ta vikend, potem pa bo kmalu december, ko se fešte (pri nas je še kup rojstnih dnevov), ko bo hrane na pretek …
LP
Itak. Do večera se držim, jem po Montignacovi metodi, zvečer kao bom pojedla samo sadje, potem pa začnem s sirčki, olivami, salamami, kakšni orehi mi dišijo zadnje čase, ja,pa tortilja čips z omako, tega pojem celo vrečko. So dnevi, ko sem zaspana že ob 8h. včasih grem pred 9h spat. Če pomislim boljš to, kot pa da jem.
Mam srečo, da če grem kg gor grem zaradi te metode tud dol.
Se mali medo zbudi sredi zime in zbudi še mamo: “mami, a sem jaz volk?”
“ne sine, medvedek si!?
Čez tri dni zopet: “mami, a sem jaz volk?”
In mama zopet:”ne sine, medvedek si!?
Čez teden dni ista zgodba: “mami, a sem jaz volk?”
Mama medvedka: “Ja zakaj pa misliš, da si volk?
“Če sem pa lačen, kot volk!”
Jaz pa se vsaki dan nazaj držim pri hrani, poleg tega pa že cel teden hodim za 5 minut na orbitrek, ker več ne gre – ni kondicije. Pred tem nisem migala popolnoma nič, in se zredila za 3 kg, tako da mi lanske hlače niso več prav. Upam da mi bo uspelo shujšati, vem da mogoče ni primeren čas, ker se tudi pri meni bližajo rojstni dnevi in decemberski prazniki, ampak če ne bom zdaj nič naredila, bom čez en mesec imela 6 kg preveč.
Kar se pa hrane tiče, bi pojedla vse kar vidim, saj nisem izbirčna, predvsem pa imam najraje kalorično hrano.
Lp, Sunny*
Punce malo ste me potolažile, da je res kriv letni čas, pa deževno vreme in mraz….Sicer sem veliko zunaj , več gibljem in nekako kar nisem lačna..
Sedajle se tolažim z 2x po pol litra toplega čaja , da se ne bi več zažirala..
Hej dekleta in žene, pozdrav vsem, pa mal se mormo vzet skupaj , pa bo bolje!
joj jula enako je z mano. Letos sem lepo shujšala , zadnje dni pa imam nori apetit. Čez dan gre lepo. Zvečer ! zvečer bi ubijala za salamo , pršut , meso. Se sicer zavedam a nič ne pomaga . Jem , jem , jem.
Danes je konec !! Zvečer ne bom več jedla sicer bom dobila vse nazaj. ): pa tako pogumna sem bla.
Če pomislim, prav občudujem ženske, ki imajo tako voljo, da zdržijo z jogurtom ali pa s sadjem za zajtrk in večerjo. Sem poskusila, ostalo samo pri željah. Moram imeti napolnjen želodčeks konkretnimi jedmi, drugače sam na hrano mislim. Če greva na daljšo vožnjo- izlet vožnja cca 2 uri, obvezno vzamem sendvič s seboj, ker ko prideva do avtoceste sem že lačna, al pa na bencinsko po čokolado. Mož se že par let zabava na to temo.
Sama sem enaka . Kamorkoli smo šli , vedno sem samo mislila kje se bomo ustavili pa bom jedla. Sem suha , saj pravim da sem lepo shujšala. zato se toliko bolj bojim zrediti se. Veš , pravijo da zvečer za it spat pa res ne rabimo jest , takrat je treba hrano minimalizirat. Čeprav vem da boš sedaj rekla , da ne moreš zaspat lačna. Sicer pa verjemi mi , telo se navadi samo voljo je treba imet.
Mene fajn napolne solata s krompirjem pa kos polnozrnatega kruha. To znese 🙂
Oh , čez dan nekako gre , zvečer pa trma in konec . Kdo bo koga 🙂 futer mene ali jaz njega:-)
no jaz tud kar pridno papcam, pa se mi nikjer nič ne pozna.
zvečer tud zmažem kako šunkico al pa hrenovko, res pa je, da brez kruha.
probaj to varianto in se ti ziher ne bo poznalo.
meso načeloma ne redi – piščanec, puran, hrenovke ipd. bolj kriza so mastni siri
sama sem bila 12 let vege. pol sem prenehala in opazila, da sem celo za kakih 5 kg shujšala! in to brez diete. sirčke sem nadomestila z mesom in je šlo dol
Forum je zaprt za komentiranje.