Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › vojska vojska maribel 29.11.2004 ob 12:03 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 15:41 kaj pravite o puncah ki se odločajo za poklic vojakinje? Prijavi anonimni uporabnik 29.11.2004 ob 12:40 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 15:41 Da so moške duše v ženskem telesu. Prijavi Rubyfruit 29.11.2004 ob 15:07 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 15:41 Ce jim to ustreza super…jaz nism za te scene in sploh za tako hudo disciplino. Poznam eno punco k je sla pa je prsla nazaj po urjenju ker ji ni blo to to. Prijavi www.studentarija.net Blondy 29.11.2004 ob 15:41 zadnji odgovor 29.11.2004 ob 15:41 Če jim paše, zakaj ne. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.