Vodeb o Felixu, materi, očetu in Slovencih
Kako bi se lahko od tebe kaj naučili, če pa v prvem stavku sam praviš, da je bolje, da kaj pametnega počnemo? :)[/quote]
Ampak spregledala si drugi stavek. Moraš oba združit, če želiš upoštevat njegov nasvet. 😉
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Tu se je javil sam Vodeb, tam neka Deja Mušič, ki pili nohte v Brežicah, menda……
Če bi kdo napisal temo o Obami bi se pa Obama javil 😉
Tale MON je pa res ena sila pomembna reč, vsi so/smo tle…. :))))
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Forum je zaprt za komentiranje.