Vodeb o Felixu, materi, očetu in Slovencih
Upam, da je nisi pozabila prestavit nazaj. 🙂 Metka, meni je tudi jasno koliko je ura, če me označuješ za šovinista, samo zato, ker sem napisal, da bodo ženske v športu bolj uspešne od drugih žensk, če bodo imele več moškega značaja. No, zdaj je obema vse jasno. 🙂
Tega človeka sploh ne poznam, ga ne berem in nič ne vem o njem. Kaj se tako oklepaš tega kimanja no? Si prepričana, da me nisi samo narobe razumela? Ne vem, zakaj te je to tako prizadelo, kar je on napisal ali celo to, kar sem jaz. Očitno si ga vzela preveč resno, karkoli te je že zmotilo.
Ja, to, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, kot imajo nekateri moški več ženskega, mi je bilo jasno že preden sem sploh slišal za Vodeba.
Ni pa to še noben šovinizem samo po sebi. Če ti v tem vidiš šovinizem, bi mogoče morala ponovno predelati to teorijo. Šovinizem je, če je nekdo prepričan, da je moški več vreden kot ženska na nekem področju. Biti boljši še ne pomeni več vreden. Boljši na nekem področju je lahko tudi moški od drugega moškega, enako kot ena ženska od druge in enako kot moški od ženske, pa tudi ženska od moškega.
Marko, če si slučajno opazil, jaz sploh nisem pisala o tem kar ti praviš, ampak o Urški Žolnir in ostalih ženskah v borilnih športih ter Vodebu. O tem sem pisala. Ne o tem, kar ti praviš.
Matjazko, zakaj se ti vedno tako zelo obremenjuješ z mano, vedno ko pridem na MON? Se v vsako žensko tako vpikuješ, ali samo vame?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=IVmJO_RHw98
????? :)))))))
Pr***njenc na[sup]2[/sup]
Po nekaterih debatah na tem forumu, jih je kar nekaj, ki padejo v ta okvir, o katerem govori Vodeb v tem kratkem prispevku. Ženske nekaj bi rade od moških, po drugi strani pa pravijo, da vse že imajo. Sploh ne vedo, kaj bi rade.
Kaj pa res danes želijo ženske od moškega? Pa ga dajte argumentirano “pref***at”, ne samo z žaljivkami, drugače bo zgledalo, kot da ima prav. 🙂
Po njegovo je “krotka, ubogljiva, nesamostojna” (in kaj vem kaj še) …. ženska ideal moškega. Jaz pa vprašam kakšnega moškega to?
Kaj želimo od moškega …. jaz npr. samo ljubezen; to pa vemo, da jo večina moških danes ni sposobna/zmožna dati.:)))))[/quote]Na kak način se pa daje danes ljubezen?
Včasih si ji nalovil ribe, ujel merjasca, jelena, jo branil pred medvedom in bila je srečna do neba zraven še vesela, da ima s tabo mladička….
Danes so pa ribe zastrupljene, svinjino lahko kupi sama, medvedov okoli naših bivališč (skoraj) ni več mladička lahko dobi z pomočjo medicine (v skrajnem primeru)….
Moški smo postali nepotrebna vrsta…..
Edino kar nam še predstavlja smisel je da imaš na mobilcu kup št. in drugim ponujaš usluge sreče…. 😉
Tudi mene zanima, kaj to pomeni, ko si ženska želi samo ljubezen, glede na to, da imamo o tem očitno zelo različne predstave.
Pa da ne bomo samo ženske označevali, da so preveč “samostojne”, je treba poudarit, da z moškimi ni nič drugače. Človek, ki zase verjame, da je popolnoma samostojen (kar samo po sebi še ni nič slabega), bo težko našel popotnika za s sabo, ker si je to samostojnost priboril predvsem zato, ker se je zavedno ali pa nezavedno umaknil od nasprotnega spola zaradi raznih razočaranj v ljubezni in je bil “primoran” poskrbeti zase v vseh ozirih. Iz tega izhaja, da bi danes večina le še tu in tam seksala, vse ostalo kar pa nek odnos dveh prinaša, pa zavračajo, ker je že prenaporno oziroma napotrebno, saj to ni nič drugega kot prilagajanje in prepiri. Baje.
ampak roko na srce, moškim so všeč takšne ženske: krotke, ubogljive…
veliko moških se boji samostojnih, odločnih, neodvisnih, izobraženih žensk, ki se ne pustijo voditi in mislijo s svojo glavo:)…
pa naj moški povejo, če ni res:)?
ampak roko na srce, moškim so všeč takšne ženske: krotke, ubogljive…
veliko moških se boji samostojnih, odločnih, neodvisnih, izobraženih žensk, ki se ne pustijo voditi in mislijo s svojo glavo:)…
pa naj moški povejo, če ni res:)
ampak roko na srce, moškim so všeč takšne ženske: krotke, ubogljive…
veliko moških se boji samostojnih, odločnih, neodvisnih, izobraženih žensk, ki se ne pustijo voditi in mislijo s svojo glavo:)…
pa naj moški povejo, če ni res:)?[/quote]
Če si v nekem partnerksem odnosu, ne moreš več misliti samo s svojo glavo, ampak je treba upoštevati tudi drugo glavo. To je pa že preveč, za njeno/njegovo “samostojnost”, prenaporno? Nihče se tega ne boji, verjamem pa da si nihče tega ne želi.
http://www.mojvideo.com/video-chayanne-yo-te-amo/532d259dca72eeaf6085
poslušaj, preberi komentarje in še kaj….. pa boš videl kajto pomeni.:))))
ampak roko na srce, moškim so všeč takšne ženske: krotke, ubogljive…
veliko moških se boji samostojnih, odločnih, neodvisnih, izobraženih žensk, ki se ne pustijo voditi in mislijo s svojo glavo:)…
pa naj moški povejo, če ni res:)[/quote]Ne ni res. Imamo pa poln kufr takšnih ker iz principa delajo kontra, da bi dokazale kako so popolne.
Tale Vodeb izhaja iz dejstva kakšno vlogo imamo zaradi svoje narave, obstoja in “borilnost” ni nekaj kar bi šlo v kontekst materinstva.
Drugače se pa moški bolje znajdemo za šporhetom, če sodim po tem koliko je slavnih kuharjev in koliko kuharic….. 😉
Meni že ne, niti slučajno. Takšna mi sploh ne more biti izziv, če se popolnoma podredi moji volji.[/quote]
Verjetno si res kdo tudi želi takšne, ki se popolnoma podredi, ampak tak odnos nikoli ne more bit zadovoljiv za oba. V zrelem (po mojem okusu) odnosu oba mislita s svojo glavo, pri tem pa upoštevata drug drugega in se prilagajata enkrat eden, drugič drugi (ne nujno po tem vrstnem redu :))
ampak roko na srce, moškim so všeč takšne ženske: krotke, ubogljive…
veliko moških se boji samostojnih, odločnih, neodvisnih, izobraženih žensk, ki se ne pustijo voditi in mislijo s svojo glavo:)…
pa naj moški povejo, če ni res:)?[/quote]
Seveda, da je tako (in zato je danes tako kot je, ker je večina žens drugačnih)…. zato sem pa napisala: Jaz pa vprašam kakšnega moškega je takšna ženska ideal? Takšni mene namreč ne zanimajo.
p.s.
Spider pravi, da je drugačen. mmmmmmmmm :))))
http://www.mojvideo.com/video-chayanne-yo-te-amo/532d259dca72eeaf6085
poslušaj, preberi komentarje in še kaj….. pa boš videl kajto pomeni.:))))[/quote]
No, samo da se ti to, karkoli si pod tem predstavljaš, zdi uresnčljivo, pa si skoraj že na konju. Samo princa še počakaš. 🙂
Seks in malo pozornosti. je bilo že stokrat povedano.[/quote]
Pa saj to jim pa lahko vsak, ki ima pimpeka, da. Kako pa to, da je toliko nezadovljivih odnosov? 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.