Vodeb o Felixu, materi, očetu in Slovencih
berem tole od Vodeba pa me sprašujem, ali je Vodeb imel ljubečo mater in odsotnega očeta, da ne ve, da je povabilo na kavo včasih samo povabilo na kavo ter skok z roba vesolja le skok z roba vesolja z priemesjo najcenejše reklame na planetu ter znastvenih podatkov ki bodo nekmu koristili in je do njih prišel z relativno nizkim finančnim vložkom (Nasa)….Vodeb se počasi spreminja v poceni kopijo Freuda, obsedenega z seksom..tako , da me čudi, da ni potegnil ven zaključka, da je šel Felix prazaprav na rob vesolja iskat svoj penis, ki ga je izgubil med odraščanjem v (kako nerodno) ljubeči družini?
Če ima kakšne težave, naj pride sem, se tukaj izpove, ga bomo mi pošteno analizirali. 🙂
mislim, da ima tip kompleks večvrednosti;)… ne bi pa ga lih primerjala s Freudom, no
sicer pa je tudi Freud rekel: “Sometimes cigar is just a cigar” :)))
Zelo narcisističen, a po svoje zabaven in zanimiv.
Zagotovo pa sem bil vselej drugačen od drugih.
V svojih mišljenjskih oz. miselnih strategijah sem popolnoma drugačen.
Zato sem vselej inovativen in popolnoma drugačen od drugih – skratka revolucionarnost.
Mislim namreč, da drugi rabijo mene precej bolj kot jaz njih.
:)))
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.[/quote]
In katerega imata več Metka in Krivokljun, ki ne marata Vodeba? :)))
[img]http://xaxor.com/images/funny-strong-women/funny-strong-women06.jpg[/img]
Ne vem, če ga zato nimata radi. Ampak to ne bo spremenilo tega, kar sta v resnici. Če imata več moškega značaja v sebi (kar ni nič slabega za moje pojme), se temu ravno nima smisla upirati, ker bi to pomenilo, da se človek ne sprejema, kar pa tako ali tako škodi samo njima, če je že res kaj na tem.
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.[/quote]
Daj no. Natolcevanje, da je Žolnirjeva možača, ker se ukvarja s takim športom, je milo rečeno žalitev šovinstičnega … Kot če bi jaz zate rekla da si feminilen, ker imaš ne vem izklesano telo in skoraj nič dlak. Bi ti bilo to všeč? Spoštljivo do tebe? Da te na pdolagi videza ali izbire športa označim za nek odklon, kar možača/feminilen tip dejansko je.
Nisem tega rekel. Po moje je lahko tudi moškinja za štedilnikom, če so moški lahko.
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.[/quote]
Daj no. Natolcevanje, da je Žolnirjeva možača, ker se ukvarja s takim športom, je milo rečeno žalitev šovinstičnega … Kot če bi jaz zate rekla da si feminilen, ker imaš ne vem izklesano telo in skoraj nič dlak. Bi ti bilo to všeč? Spoštljivo do tebe? Da te na pdolagi videza ali izbire športa označim za nek odklon, kar možača/feminilen tip dejansko je.[/quote]
Ne vem, jaz nisem Žolnirjeve označil za nič, ker je ne poznam. Pa tudi, če bi ti rekla, da sem feminilen, to ne bi spremenilo tega, kar sem. Razne etikete same po sebi nič ne spremenijo. Lahko povejo kaj o nekom, ki jo ima nalepljeno, pogosto pa še več o tistem, ki jih lepi.
Če na prvo stranico svojega Dnevnika napišeš Recepti, to ne bo spremenilo vsebine zvezka. 🙂
Metka, nič nisem potrdil. Potrdil bi, če bi napisal, da se strinjam z njim oziroma z njegovo oceno. Nastavljaš križ in česen tam, kjer to sploh ni potrebno. 🙂
Glede na spodnji tvoj odgovor jaz samo to razumem, da si se strinjal.
Potem pa jasno napiši ali je borilni šport za ženske ali ne in ali so to moškinje ali ne.
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.[/quote]
Tole samo posebi ni nič napačnega. Saj ni nobena skrivnost, da imajo nekatere ženske več moškega značaja, enako kot imajo nekateri moški več ženskega.[/quote][/quote]
Ne vem, kaj ti bo ta izjava. Saj tud kuhanje je za moške, pa meni to nič ne pove o samem človeku. Seveda so lahko borilne veščine tudi za ženske, ampak bolj uspešne bodo tiste z več moškega značaja, razmišljanja.
Metka, agresivno energijo bi sedaj raje vnovčila na drugem področju, na kostruktiven način, če imaš novega fanta, kot pa da poskušaš Marka pribiti na križ in ga zaslišuješ na zatožni klopi v vlogi velike sodnice, ker ni bil dovolj politično korekten. Mogoče pa blondinec ne opravlja svoje naloge, da se po forumih toliko razpič*** z dlakocepstvom?? Ziher ni Ptujčan, a ne, da bi te konkretno umiril/pomiril/zgrabil? :)))
Forum je zaprt za komentiranje.