vinjeta-dars
Nesramni so do konca!!! Ko je treba dati njim, bodo pohiteli, ko pa morajo dati oni, se pa branijo na vso moč. Pelješ avto na odpad, prineseš k njim vinjeto, ki je odstranjena iz razbite šipe, prineseš račun……pa to še ni dovolj…..prinesti moraš še potrdilo o razgradnji avta….kako vraga naj bi dobil papir, če ti ga na odpadu ne izdajo??? Imaš kupoprodajno pogodbo, s katero odjaviš avto iz prometa in to je to……Ma…prav norca se delajo iz ljudi……..grrrrrr…. kako sem jezna!!!
Forum je zaprt za komentiranje.